Monika Bator-Gregorczyk

Ginekolog

Nie polecam Pani doktor nikomu! Moim zdaniem leci tylko na ilość pacjentów a nie na jakość! Pani doktor jest niedostępna w sytuacjach kiedy pacjentki jej potrzebują najbardziej!

Pani doktor bardzo miła, kompetentna. Polecam bo naprawdę warto. Wizyta przebiega bardzo sympatycznie.

Wszystko ok ale zdecydowanie za drogo:( Niby wizyta 80 zł ale za każde dodatkowe badanie ,zdjecie płacic w sumie 160 zł:( nie kazdego stać na doktor Bator-Gregorczyk :( za drogo!!!

nie kazdego stać na doktor Bator-Gregorczyk :( za drogo!!!

Polecam.Byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.Pani doktor skierowała mnie do szpitala w którym pracuje i opiekowała się mną od momentu przyjścia do opuszczenia szpitala.Jestem bardzo zadowolona,że nie zwodziła mnie tak jak inni lekarze i do razu zaproponowała ostateczne rozwiązanie mojego problemu zdrowotnego(),a przyznam się ,że chodziłam z nim od 1,5 roku od jednego ginekologa do drugiego.W końcu mam spokój i naprawdę czuję się zdrowa.Szczerze polecam wszystkim kobietom.

Całkiem miła doktor , ale czas oczekiwania na wizytę umówioną to porażka , czekałam 1,5 godz.,jak ktoś ma tyle czekać to lepiej do przychodni przyjść i za darmo będzie i posiedzi sobie gazetki poczyta tyle samo czasu straci.

Pani Doktor taktowna i miła, bardzo nowoczesny gabinet. Dokładnie i rzeczowo odpowiada na pytania. Pierwszy raz spotkałam się z badaniem piersi podczas wizyty. Polecam wszystkim kobietom, które chcą mieć lekarza z powołania.

Prowadziłam u niej ciążę i jestem bardzo zadowolona, super lekarz

Prowadziłam u niej ciążę i jestem bardzo zadowolona, super lekarz

Bardzo miła i uprzejma, poświęca pacjentce sporo czasu; co z tego, skoro z jej leczenia nic nie wynika. Mnie dodatkowo wpędziła w problemy zdrowotne. Nie radzi sobie z trudniejszymi przypadkami. Nie polecam.

Świetna pani doktor, bardzo polecam. Odpowiedziała na każde pytanie i dokładnie wytłumaczyła badanie. Delikatna i miła.

Oczywiście miła ale na Każdej wizycie robi usg oczywiście za dodatkowe 60zł więc w sumie wizyta wychodzi nie 60 a 120 zł. W ostatnich miesiącach ciąży pani doktor chce widzieć pacjentkę co 2 tygodnie a nie co miesiąc mimo że ma wyniki badań idealne \ co za tym idzie wizyta w miesiącu 240zł.