Monika Bator-Gregorczyk

Sympatyczna kobieta, bezstresowa wizyta, czasami trzeba długo czekać na swoją kolej mimo umawiania się „ na godzinę” ale generalnie ok.! hmm jeśli wizyty mają charakter tylko kontrolny ( raz w roku) – to bardzo polecam. Osobiście już zastanawiam się nad zmianą ginekologa ze względu na nowy cennik… jeszcze w grudniu płaciłam 60 zł za wizytę, 30 zł USG, 30 zł cytologia – od stycznia sama wizyta 80 zł. Przy częstszym odwiedzaniu gabinetu w czasie ciąży – zdecydowanie za drogo.

Prowadziłam u niej ciążę i jestem bardzo zadowolona, super lekarz

Prowadziłam u niej ciążę i jestem bardzo zadowolona, super lekarz

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, odpowiada cierpliwie na każde pytanie, poświęca dużo czasu pacjentce (z tego powodu może czasem są u niej opóźnienia, ale to tylko dobrze o niej świadczy), jest delikatna i tłumaczy wszystko co robi, więc łatwiej jest wszystko zrozumieć. Trafiłam do niej pod koniec ciąży, bo byłam niezadowolona z innego lekarza i mam porównanie. Wiem co to znaczy być olanym przez lekarza, a u niej człowiek wie za co płaci. Polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentna , sympatyczna, chodziłam wcześniej do państwowej przychodni Medicon, tam dostałam skierowanie do szpitala, mam guza w pachwinie, diagnoza ciągle pod znakiem zapytania, poszłam na przyjęciu był dr Szatanek-nawet nie zbadał mnie wiec nie zostałam, koleżanka z Wawy poleciał mi pani dr Monikę, poszłam na wizytę i nie żałuje - wspaniała Kobieta, wizyta w rozsądnej cenie 60zł + USG 60-zł . kobietki nie zastanawiacie się!! jest godna uwagi!

Pani Doktor taktowna i miła, bardzo nowoczesny gabinet. Dokładnie i rzeczowo odpowiada na pytania. Pierwszy raz spotkałam się z badaniem piersi podczas wizyty. Polecam wszystkim kobietom, które chcą mieć lekarza z powołania.

Pani Monika to wspaniały lekarz - jest ciepłą, serdeczną osobą, mimo młodego wieku jest świetnym specjalistą w każdym calu, niesamowicie ambitna. Trafiłam do Niej kiedy byłam w trzecim miesiącu ciąży - miałam sporo problemów podczas późniejszych miesięcy, ale z Panią Doktor okazały się nie być takie straszne. Pomogła mi urodzić, z synkiem było wszystko ok, natomiast były małe komplikacje z raną po cesarskim cięciu. Nie dość, że dzwoniłam w nocy to jeszcze przyjęła mnie rano o 8 godzinie. Przyjechała jak zwykle piękna i jak zwykle uśmiechnięta - od razu zrobiło mi się lepiej na Jej widok. ZA WIZYTĘ NIE WZIĘŁA NAWET GROSZA - ZRESZTĄ NIE TYLKO TEN JEDEN RAZ - także może osoby, które wpisują , że chodzi tylko o kasę niech czasami pomyślą zanim wpiszą. Poza tym to Jej praca - więc czemu ma pracować za darmo?!!!A przy tym jest taka kochana.Polecam Panią Doktor - sama jeżdżę do Niej 80km. i uważam, że warto.Pozdrawiam wszystkich którzy to czytają.

Oczywiście miła ale na Każdej wizycie robi usg oczywiście za dodatkowe 60zł więc w sumie wizyta wychodzi nie 60 a 120 zł. W ostatnich miesiącach ciąży pani doktor chce widzieć pacjentkę co 2 tygodnie a nie co miesiąc mimo że ma wyniki badań idealne \ co za tym idzie wizyta w miesiącu 240zł.

poszłam do pani doktor bedac juz w zaawansowanej ciazy na konsultacje wyniku USG wykonywanego przez mojego byłego ginekologa.badanie było przeprowadzone bardzo dokladnie i wszystko zostało mi pokazane.mialam szereg pytan na ktore udzieliła mi wyczerpujacych informacji.Nie chce chodzic juz do mo0jego obecnego gina!Do badania usg pani doktor zaprosiła meza i omowiła z nami wszystko.Za badanie nie chciala gratyfikacji,poniewaz jestem pracownikiem sluzby zdrowia!jeszcze nie spotkałam lekarza z takim podejsciem.w końcu poszłam prywatnie!!wszystkim polecam

Nie spełnia moich oczekiwań, nie potrafiła powiedziec mi co mi dolega, zmieniałam lekarza i nie żałuje

Świetna pani doktor, bardzo polecam. Odpowiedziała na każde pytanie i dokładnie wytłumaczyła badanie. Delikatna i miła.