Monika Bator-Gregorczyk

Lekarka bardzo kompetentna.Idealna do prowadzenia ciazy. wszystko bardzo dokladnie tlumaczy i robi dokladnie USG. Przy porodzie mozna na nia liczyc mimo,ze nie bylo jej przy moim porodzie to dzwonila co godzine i chyba tylko dlatego urodzilam.Doradzila mi znieczulenie i rozmawiala z polozna jak przebiega porod.Jestem jej bardzo wdziczna.

Świetny lekarz .pomogla mi bardzo .przyszlam z diagnoza ze mam torbiele jajników do natychmiastowej operacji.Pani doktor powiedziała ze to torbiele uwarunkowego zaburzeniami hormonalnymi i leczyła je przez 3 mce.po trzech miesiącach torbiele poznikaly a ja uniknęłam niepotrzebnej operacji.Ciesze sie,ze jej zaufałam.

polecam tego lekarza, konkretny i kompetentny

polecam tego lekarza, konkretny i kompetentny

Lekarka bardzo miła ale malo konkretna ciagle powtarza to samo w kolko tak naprawde malo istotne rzeczy ktore nic nie wniosly w moim przypadku chorobowym. jak dla mnie to za mało aby oddać sie w ręce tego lekarza. Nie polecam!!!

Byłam u Pani doktor 2 lata temu w Warszawie i byłam bardzo zadowolona. Bardzo miła, delikatna. Zrobiła mi cytologię i się ubrałam. W trakcie rozmowy Pani doktor zasugerowała, że przydałoby się usg dopochwowe- nie proponowała, abym przyszła ponownie tylko kazała mi się rozebrać i od razu zrobiła badanie. Nawet przez sekunde nie czułam, że Pani doktor się śpieszy. Do tego nie było problemu, żeby przedłużać recepty na terapię hormonalna bez dodatkowych opłat za wizyty. POLECAM.

Pani doktor bardzo miła, kompetentna. Polecam bo naprawdę warto. Wizyta przebiega bardzo sympatycznie.

Polecam Panią doktor, byłam dziś na wizycie i przyznam szczerze, że nie sądziłam że może być taki miło u ginekologa. Pani doktor bardzo delikatna, dokładna. Stwarza przyjazną i komfortową atmosferę. Wszystko dokładnie tłumaczy, opowiada o tym co robi i co widzi.. chętnie odpowiada na pytania, nie śpieszy się. Poza tym to przemiła osoba:) na wizycie oprócz tradycyjnego badania, zrobiła mi cytologię, usg dopochwowe i badanie piersi. Za taką kompleksową usługę myślę, ze cena nie jest zbyt wygórowana i raz do roku na pewno będę badała się u niej profilaktycznie. Polecam

Pan doktor jest miła, kompetentna, zna się na tym co robi i jest bardzo uprzejma. Byłam w 9 tygodniu i poroniłam.chodziłam do innego lekarza który brał pieiądze za nic. Kiedy zrobił mi zabieg łyżeczkowania w szpitalu nawet nie doszedł do mnie i nie zapytał jak się czuje i jak przeszedł zabieg. Natomiast kiedy poszłam do pani Bator przeprowadziła ze mną wywiad, zrobiła badania stwierdzajac ze wszystko jest w porządku i wytłumaczyła mi wszystko. Kazała mi zadawać pytania jeśli mam jakieś wątpliwośc. Bardzo polecam panią dr Bator. Dodam,że jestem ponownie w ciązy i zdecydowałam się że moją ciąże będzie prowadziła pani doktor.

Pani Doktor prowadzi moją ciążę , byłam jak na razie na pierwszej wizycie, po której mogę z czystym sumieniem stwierdzić iż jest to wspaniały lekarz , poświęca dużo czasu na rozmowę ,tłumaczenie wątpliwości. Usg robi bardzo dokładnie, opowiada o tym co widać na monitorze . Poza tym za pierwszą wizytę zapłaciłam 160 zł , ale za kolejne mam płacić 80zł razem z usg .Uważam ,że jest to lekarz którego mogę godnie polecić .

Polecam.moze i czsem nie wchodzi sie o umówionej godzinie tylko 20minut póżniej ale nigdy nie zauważyłam aby wizyta przebiegała w pośpiechu.Zawsze dokładnie i szczegółowo o wszystko wypyta.Dokładnie zbada!USG robi tak zeby wszystko zobaczyć.Pierszy raz widziałam żeby lekarz kazał mi przyjść ponownie na bezpłatną wizytę ponieważ moje dziciątko nie chciało współpracować !Za ponowne badanie nic nie płaciłam a Pani doktor powiedziała mi że teraz może już spać spokojnie!!Jestem pod wrażeniem!!!