Monika Bator-Gregorczyk

Ginekolog

Polecam Panią doktor, byłam dziś na wizycie i przyznam szczerze, że nie sądziłam że może być taki miło u ginekologa. Pani doktor bardzo delikatna, dokładna. Stwarza przyjazną i komfortową atmosferę. Wszystko dokładnie tłumaczy, opowiada o tym co robi i co widzi.. chętnie odpowiada na pytania, nie śpieszy się. Poza tym to przemiła osoba:) na wizycie oprócz tradycyjnego badania, zrobiła mi cytologię, usg dopochwowe i badanie piersi. Za taką kompleksową usługę myślę, ze cena nie jest zbyt wygórowana i raz do roku na pewno będę badała się u niej profilaktycznie. Polecam

Wyjaśniła mi charakter moich zaburzeń hormonalnych-jako pierwszy Gin od 8 lat!przyszlam z ginekologicznym problemem wyszłam z badaniami hormonalnymi i lekami po których jestem w ciąży.nie mogę uwierzyć że przez 8 lat nikt nie wpadł na to!!! Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam. Ma wiedzę i świetnie leczy.

Poszłam do Pani doktor Moniki z problemem zajścia w ciążę i brakiem miesiączki.Pani doktro skierowaąl na badania, dala leki na wywołanie miesiączki i przy następnej wizycie okazało się że jestem w ciąży - leki podziałały inaczej:D Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestm bardzo zadowolona.Miła, sympatyczna, kompetentna kobieta,mimo swojego młodego wieku ma doświadczenie.Zawsze dokąłdnien tłumaczy w taki spoosob że można wszystko dokąłdnie zrozumieć.czasem do gabinetu wchodzi się troszkę później niż na umówioną godzinę,ale to dlatego że Pani MOnika każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu a nie jak inni lekarze szybka wizyta duza kasa! Polecam Pania doktor bo naprawdę warto iść do kompetentnego lekarza!!!

Pani Doktor prowadzi moją ciążę , byłam jak na razie na pierwszej wizycie, po której mogę z czystym sumieniem stwierdzić iż jest to wspaniały lekarz , poświęca dużo czasu na rozmowę ,tłumaczenie wątpliwości. Usg robi bardzo dokładnie, opowiada o tym co widać na monitorze . Poza tym za pierwszą wizytę zapłaciłam 160 zł , ale za kolejne mam płacić 80zł razem z usg .Uważam ,że jest to lekarz którego mogę godnie polecić .

Lekarka bardzo kompetentna.Idealna do prowadzenia ciazy. wszystko bardzo dokladnie tlumaczy i robi dokladnie USG. Przy porodzie mozna na nia liczyc mimo,ze nie bylo jej przy moim porodzie to dzwonila co godzine i chyba tylko dlatego urodzilam.Doradzila mi znieczulenie i rozmawiala z polozna jak przebiega porod.Jestem jej bardzo wdziczna.

Polecam.moze i czsem nie wchodzi sie o umówionej godzinie tylko 20minut póżniej ale nigdy nie zauważyłam aby wizyta przebiegała w pośpiechu.Zawsze dokładnie i szczegółowo o wszystko wypyta.Dokładnie zbada!USG robi tak zeby wszystko zobaczyć.Pierszy raz widziałam żeby lekarz kazał mi przyjść ponownie na bezpłatną wizytę ponieważ moje dziciątko nie chciało współpracować !Za ponowne badanie nic nie płaciłam a Pani doktor powiedziała mi że teraz może już spać spokojnie!!Jestem pod wrażeniem!!!

Świetny lekarz .pomogla mi bardzo .przyszlam z diagnoza ze mam torbiele jajników do natychmiastowej operacji.Pani doktor powiedziała ze to torbiele uwarunkowego zaburzeniami hormonalnymi i leczyła je przez 3 mce.po trzech miesiącach torbiele poznikaly a ja uniknęłam niepotrzebnej operacji.Ciesze sie,ze jej zaufałam.

Sympatyczna kobieta, bezstresowa wizyta, czasami trzeba długo czekać na swoją kolej mimo umawiania się „ na godzinę” ale generalnie ok.! hmm jeśli wizyty mają charakter tylko kontrolny ( raz w roku) – to bardzo polecam. Osobiście już zastanawiam się nad zmianą ginekologa ze względu na nowy cennik… jeszcze w grudniu płaciłam 60 zł za wizytę, 30 zł USG, 30 zł cytologia – od stycznia sama wizyta 80 zł. Przy częstszym odwiedzaniu gabinetu w czasie ciąży – zdecydowanie za drogo.

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, odpowiada cierpliwie na każde pytanie, poświęca dużo czasu pacjentce (z tego powodu może czasem są u niej opóźnienia, ale to tylko dobrze o niej świadczy), jest delikatna i tłumaczy wszystko co robi, więc łatwiej jest wszystko zrozumieć. Trafiłam do niej pod koniec ciąży, bo byłam niezadowolona z innego lekarza i mam porównanie. Wiem co to znaczy być olanym przez lekarza, a u niej człowiek wie za co płaci. Polecam.