Monika Bator-Gregorczyk

Bardziej chodzi o kasę niż dobro pacjenta

Bardziej chodzi o kasę niż dobro pacjenta

Szczerze polecam, wizyta na najwyższym poziomie, rozsądne podejście do pacjenta, miła i uprzejma.

Delikatnie niepoważna - umówiłam się na godz. 20:20 byłam oczywiście wcześniej(20:10). Jakie było moje zaskoczenie kiedy zobaczyłam, że przede mną jeszcze dwie pacjentki na poczekalni, trzecia w trakcie wizyty!Do godz. 20:50 nadal dwie przede mną!!! Zirytowana po prostu wyszłam!!! Odniosłam wrażenie, że wizyty umawiane są na ścisk - ma być komplet(!!!) i w związku z tym gabinet otwarty jest do ostatniej pacjentki! Jestem rozczarowana!

Zirytowana po prostu wyszłam!!!
Jestem rozczarowana!

chciałam napisać,że też jestem pacjentem szpitala przy ul.Madalińskiego.Jestem bardzo zadowolona z pani doktor i chciałam złożyć jej serdeczne podziękowania.Przyszłam do szpitala na Izbę przyjęć z poronienie,ponieważ to już trzeci z kolei to nie mogłam się powstrzymać od płaczu,że znowu mi się to przytrafiło.trafiłam na Panią doktor i dzięki niej przeżyłam w szpitalu te trudne chwile.Pani doktor powiedziała ,że bardzo mi współczuje i nie trzeba się martwić tylko zrobić szczególowe badania,napisała mi na kartce jakie.Postawiła mnie mocno na ziemi, że w końcu muszę się zacząć badać i znaleźć przyczynę bo przecież tak dłużej nie może być.W końcu ktoś mi to wprost powiedział!!Potem przyszła do zabiegu i powiedziała ,że wszystko będzie dobrze.Mojemu mężowi doradziła,że możemy skorzystać z urlopu macierzyńskiego,żebym mogła sobie psychicznie odpocząć i zregenerować siły.Po zabiegu przyszła na salę i wytłumaczyła pacjentce obok i mnie co mamy dalej robić,kiedy zgłosić się do szpitala i podtrzymała nas na duchu. Nie miałam nawet głowy do tego,żeby jej powiedzieć dziękuję .Nie wiem czy będzie mnie wogóle pamiętać ale mam nadzieję,że te ciepłe słowa napisane na tym forum będą zamiast tego zapomnianego BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

wszystko w najlepszym porzadku, polecam. Pani bardzo sympatyczna, pomocna.

wszystko w najlepszym porzadku, polecam. Pani bardzo sympatyczna, pomocna.

Jest świetna, delikatna, cirpliwa i tłumaczy wszystko bardzo dokładnie

Jest świetna, delikatna, cirpliwa i tłumaczy wszystko bardzo dokładnie

bardzo polecam miła kompetentna z poczuciem odpowiedzialności za pacjentkę i małego pacjenta:-)

polecam.profesjonalne podejście do tematu.delikatne badanie

polecam.profesjonalne podejście do tematu.delikatne badanie

Zupełnie nie odpowiada moim oczekiwaniom

Zupełnie nie odpowiada moim oczekiwaniom

Polecam.Byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.Pani doktor skierowała mnie do szpitala w którym pracuje i opiekowała się mną od momentu przyjścia do opuszczenia szpitala.Jestem bardzo zadowolona,że nie zwodziła mnie tak jak inni lekarze i do razu zaproponowała ostateczne rozwiązanie mojego problemu zdrowotnego(),a przyznam się ,że chodziłam z nim od 1,5 roku od jednego ginekologa do drugiego.W końcu mam spokój i naprawdę czuję się zdrowa.Szczerze polecam wszystkim kobietom.