dr n. med. Monika Kantorska-Janiec

2,2
1,8
1,8
1,7

Niepunktualna, nieuprzejma urzędniczka ZUS. Zadaje tendencyjne pytania usiłując wtłoczyć pacjenta w swoją hipotezę. Po 10-minutowym wywiadzie wydaje nierzetelną, krzywdzącą i poniżającą opinię. W pisemnej opinii do ZUSu o stanie zdrowia chorego umieszcza jako cytaty wyjęte z kontekstu i / lub przerobione przez siebie wypowiedzi pacjenta, odnoszące się do bardzo osobistych spraw. Gdzie ochrona danych osobowych? Podczas badania przez tą panią czułam się jak na przesłuchaniu, z tym, że w odróżnieniu do osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa nie miałam żadnych praw, a przynajmniej nikt mnie o nich nie raczył poinformować.

Jak ktoś wie jak dobrać się tej babie do tyłka niech pisze. Najwyższy czas żeby sama zajęła miejsce swoich pacjentów. Psychopatyczna suka! Jeśli tylko możesz omijać z daleka. Babsztyl bez kompetencji, sumienia, moralności, czy poczucia winy wyżywa się na najsłabszych i bezbronnych, bo wie że w leczeniu i orzecznictwie w chorobach psychicznych ujdzie jej to płazem-nikt jej niczego nie udowodni.

Nie polecam nikomu kompletnie ignoruje pacjenta patrzy na ubiór jak jest się w firmowych rzeczach to mówi że dobrze Ci się powodzi,niemiła tylko zdołować może i nic więcej.

Koszmar, traktuje ludzi jak śmieci. Gdyby nie przyjaciółka która ze mną była prawdopodobnie nie wróciłabym do domu w jednym kawałku. To ma być psychiatra? Prędzej kowal.

Trudno powiedzieć coś jednoznacznie o Pani Doktor. Cały czas pisze coś w swoim komputerze i mam wrażenie że jest on dla niej ważniejszy niż pacjent. Absolutnie nie interesuje jej styl życia, możliwe fizyczne przyczyny choroby. Niezbyt miła, ale jako tako może być. Przepisuje leki, zaleca wizytę za około miesiąc i tak jak w błędnym kole, trzeba samemu je przerwać i iść do kogoś w miarę znającego się na rzeczy a najlepiej samemu szukać przyczyn i rozwiązań.

świetny specjalista.ma dużą wiedzę i doświadczenie.Mi pomogła .Gorąco polecam

świetny specjalista.ma dużą wiedzę i doświadczenie.Mi pomogła .Gorąco polecam

zdecydowanie odradzam,arogancka,nieuprzejma,nie potrafi pomóć,zgadzam sie całkowicie z opiniami negatywnymi poprzednich osób,chorym w mawia,że są zdrowi uważa,że po 3-miesiącach brania lekarst na silną depresje można iść do pracy i funkcjonować jak człowiek nie ma siły rano sie złóżka zwlec.Przecież silnej depresji nie da się tak szybko wyleczyć o czym powinna wiedzieć co to za lekarz jak o tym nie wie to istny kat!!!!!tylko zdołować może jeszcze bardziej

Negatywnie całkowicie.Dowiem się komu Pani podlega i udowodnię , ze powinni Pani zabrać uprawnienia wykonywania zawodu dożywotnio.Takiej ignorantki , która ma do czynienia z ludźmi z zaburzeniami psychicznymi nie można spotkać? tak myślałem ,ale można.To przykład takiego pseudo specjalisty.Niech Pani porzuci ten zawód z własnej woli , zajmie się czymś co Pani potrafi np.może to być praca w zieleni miejskiej i nie zamiast leczyć wyciąga Pani duże pieniądze o tzw <głupków>, myślę że odpowiedni urząd skarbowy Panią tzw naciągaczkę sprawdzi i udowodni wszystkie Pani przekręty , czego życzę z całego serca tzw pusty bez kompetencji ni ktosiu. obiektywny on

Wszystkie poprzednie, negatywne opinie o tej pani są prawdziwe. Chroń nas Boże od takich lekarzy. Malutki pionek w wielkiej machinie Zus, który ma ogromnie pozytywne zdanie na swój temat. Dodatkowo jest tchórzem , bo nie ma odwagi spojrzeć pacjentowi w oczy i powiedzieć co naprawdę napisała w papierach do Zus. Tej pani też życzę powrotu do zdrowia psychicznego.