Lekarze Nefrolog dziecięcy

dr Dorota Radziszewska

gabinet nefrologia
walbrzych
58-309 Wałbrzych

Mądra, miła i wrażliwa. Bardzo dobry nefrolog. Polecam Panią doktor każdemu potencjalnemu pacjentowi. Życzę Pani doktor zdrowia i samych pogodnych dni.

lekarz Jacek Rutka

Nefrolog dziecięcy

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Dawno nie spotkałam lekarza z tak dobrym podejściem dzieci. Córka miała USG brzucha, a ma bardzo duże łaskotki więc obawiałam się że będzie kłopot. Doktor zagadywał, żartował i wprowadzał bardzo pozytywną atmosferę podczas badania. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Gabinet
Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...
Opinia dodana przez: Wojciech
Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

dr n. med. Antoni Sokalski

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Dr Sokalski to bardzo wrażliwy, subtelny specjalista. Do każdej jednostki chorobowej podchodzi indywidualnie, rzeczowo. Pierwszy raz w moim 50 letnim życiu dr Sokalski przeprowadził wywiad z którego wynikło, że moje schorzenie uwarunkowane jest genetycznie. Owszem objawy są istotne ale zainteresowanie podmiotowe pacjentem są priorytetem w pracy tego znakomitego specjalisty. Polecam!!!!

dr n. med. Agnieszka Makówka

Nefrolog, Transplantolog

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Super doktor. Ladna sympatyczna ale kiedy potrzeba potrafi postawić do pionu.Bardzo konkretna i fachowa.Lecze się u niej juz kilka lat i kazde spotkanie z Nia to czysta przyjemnosc.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Mirosław Grzeszczyk

Szptal Kliniczny Dzieciątka Jezus
Warszawa, ul. Lidleya 4
02-005 Warszawa

Wyjątkowo empatyczny, spokojny, słowny, serdeczny. Rzadko dzisiaj spotyka się takich lekarzy, niestety.

dr n. med. Jerzy Smoszna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Darmedicus Dariusz Michałkiewicz
Wiatraczna 15/U-1
04-364 Warszawa

Minęło już kilkanaście iat odkąd ostatni raz widziałam pana doktora. Moja mama leczyła się w szpitalu na Szaserów na oddziale nefrologii wtedy kierowanym przez prof. Zofię Wańkowicz.Pani profesor stworzyła wspaniały zespół lekarzy , myślę, że na skalę światową. Każdy lekarz był wyjątkowy, a wszystkich łączyła pasja.Moja mama uwielbiała dr Smosznę, każda rozmowa z nim błyskawicznie podnosiła ją na duchu.( Dodam, że mama miała bardzo trudny charakter i generalnie nic jej ...
Opinia dodana przez: jagna
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Neurologopeda
                                       mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Gabinet Neurologopedyczny
Armii Krajowej 43F
Tczew

Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %
Opinia dodana przez: Sebastian Rosa
Uprzejmy, fachowy lekarz. Tłumaczy dokładnie wyniki, jest cierpliwy, spokojny, prowadzi wywiad. Pacjent czuje się zaopiekowany. Polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Agnieszka
świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

lek. med. Patryk Jerzak

Nefrolog

Ośrodek Diagnostyki Medycznej przy Fundacji dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Henryka Michała Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Trafiłam pod skrzydła Doktora do szpitala z silnym stanem zapalnym nerek i wiem, że lepiej trafić nie mogłam! Doktor wyprowadził mnie na prostą dość szybko, w dodatku czułam się doinformowana o swoim stanie zdrowia i rokowaniach. Doktor odwiedzał mnie kiedy tylko mógł i opowiadał o dalszych badaniach i wynikach co było kontrastem dla podejścia wielu innych lekarzy. Szpital NFZ, warunki wiadomo-jak na NFZ ale dzięki Doktorowi czułam się jak w ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr hab. n. med. Aleksandra Rymarz

dr hab. n. med. Aleksandra Rymarz

Nefromedical Aleksandra Rymarz
ul. Klimaczaka 10 / 11
Warszawa

Pełen profesjonalizm połączony z poszukiwaniem skutecznych metod w leczeniu, z życzliwością, uważnością i podmiotowym traktowaniem pacjenta. Pani Doktor stanowi przykład Prawdziwego Lekarza praktykującego holistyczne podejście do pacjenta. Stanowi wzór do naśladowania, jeśli chodzi o sposób prowadzenia pacjenta i rozmowy z nim- w atmosferze poszanowania godności, uważnego wywiadu z zachowaniem najlepszych zasad komunikacji międzyludzkiej, ze stosowaniem najnowszych, bieżących osiągnięć medycyny. Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad 4 lat- ze skuteczną ...
Opinia dodana przez: Alicja Sołtyka-Kamińska

dr n. med. Małgorzata Grabowska

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

Jak dla mnie - REWELACJA!!! Mądra, kompetentna, cierpliwa, uśmiechnięta, niezwykle kulturalna, miła wyrozumiała, nadludzko pracowita. Serdecznie polecam PANIĄ DOKTOR! Kilka razy byłem na oddziale i wszyscy są zachwyceni. Bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, mnie prowadzi od dwóch lat i dzięki niej mam o połowę zmniejszone leki nie czuję się wiecznie zmęczony i uregulowała mi nadciśnienie. Bardzo dobry nefrolog, polecam wszystkim którzy mają problem z nerkami. Tomasz T.
Opinia dodana przez: osesek

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ nad Matką i Dzieckiem
Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania
Z doktor Karpińską miałam okazję poznać się w szpitalu Bielańskim. To najbardziej kompetentny i uprzejmy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Dzięki dr. Karpińskiej u mojej córki szybko rozpoznano sepsę i wprowadzono odpowiednie leczenie, w momencie gdy inni lekarze byli przekonani że dziecko ma trzydniówkę. Przemiła dla dziecka i rodzica, dokładnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie rodzica. Lekarz jak najbardziej godny polecenia, cieszący się szacunkiem wśród innych rodziców.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Aleksandra Czekajło

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Cudowny lekarz,pełny profesjonalizm w stosunku do pacjenta jak i do stawianych diagnoz. jak ważna jest prawidłowa i trafna diagnoza doskonale o tym wiemy ,my pacjenci. Polecam Alina
Opinia dodana przez: alina

dr n. med. Daniel Baczyński

LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B
02-634 Warszawa

Wyjątkowy, profesjonalny, empatyczny, wspaniały lekarz. Pan Doktor bardzo wnikliwie analizuje wszystkie wyniki.
Opinia dodana przez: adam
Bardzo polecam Panią doktor poprosiłam o konsultacje dla mojego 4 letniego dziecka z poważną wadą układu moczowego i wodonerczem. Wytłumaczył wszystko w sposób fachowy rzetelny i co najważniejsze zrozumiały dla prostego człowieka, przy tym bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gadomska

prof. Anna Wasilewska

Nefrolog dziecięcy

Białystok

Panią doktor znaleźliśmy w kryzysowym momencie życia naszej córki. Przejechaliśmy do niej 500km i nie żałujemy. Pani doktor fachowo i dokładnie wytłumaczyła nam co się dzieje z naszym dzieckiem. Zaszokowana dotychczasową pomocą nefrologa wzięła się za naszą córkę i zdiagnozowała do końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani. Wspaniala kobieta.
Opinia dodana przez: Kasia