Lekarze Nefrolog dziecięcy

dr n. med. Witold Woch

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Lekarz z czystego powołania. U Doktora leczyłem się parenascie lat temu w Katowicach i od tamtej pory nie znalazłem drugiego tak dobrego internisty czy nefrologa dlatego przyjechałem do Nowego Sacza na wizytę. Bardzo kompetentny i uczciwy lekarz co się nie zmieniło. Brakuje tego specjalisty na Śląsku.
Opinia dodana przez: Marek

dr Leszek Komasara

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Od urodzenia prowadzi moją córkę. Na początku uratował jej życie i zrobił wszystko co mógł aby naprawić wady, z którymi się urodziła. Dzięki temu córka może normalnie funkcjonować. Dziękujemy za wszystko.
Opinia dodana przez: Weronika

dr hab. n. med. Mieczysław Litwin

Hipertensjolog, Nefrolog dziecięcy

Klinikna Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnieni Tętn. IP CZD
Warszawa

Córka moja ma obecnie 36 lat. Jest z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z przewlekłą niewydolnością nerek spowodowaną schorzeniem podstawowym. Trafiła do Pana Doktora w wieku 12 lat i była przez niego prowadzona przez lat 8. Trafiła w stanie ciężkim - czekały ją już tylko dializy i przeszczep. Odpowiednie zdiagnozowanie i zastosowana eksperymentalna kuracja spowodowały, że córka jest na własnych nerkach i zakłada tylko cewnik na noc. Degradacja nerek została zatrzymana i ...
Opinia dodana przez: JOANNA

dr n. med. Ewa Rutkowska-Majewska

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Witam rzadko się spotyka lekarza o tak wielkim sercu, zrozumieniu oraz bezinteresownej pomocy. Wszystko wytłumaczone. Pani doktor już na pierwszej wizycie po odczytaniu wyników powiedziała tyle o chorobie nerek i ich przyczynie oraz skutkach, dalszym leczeniu co lekarze po 4 wizytach kilku dniowych w szpitalu. Polecam
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Krzysztof Cybulski

Internista, Nefrolog

Szaniawskiego 5B
59-220 Legnica

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Antoni Wystrychowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
43-502 Czechowice-Dziedzice

Witam wszystkich,Pan dr wspaniały, miły,kulturalny, dzięki niemu mam nerkę a mogłam jej nie mieć chociaż jestem bardzo młodą osobą. Wszystko mówi o chorobie, przebiegu jej leczenia, także o powikłaniach. Nigdy nie straszył tylko mówił jak może być. Godny polecenia:) w 100procentach

dr Grażyna Kucharska

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii
41-500 Chorzów

Genialna i kompetentna lekarka z podejsciem do najmlodszych, w ktorej widac pasje i zaangazowanie do malego pacjenta. Chodzi dopytuje, uspokaja, informuje o biezacym stanie zdrowia na biezaco. Konsultuje sie z innymi specjalistami .
Opinia dodana przez: Agnieszka B.

dr Grzegorz Chmiel

Nefrolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie- Klinika Nefrologii
ulica Kopernika 15c
31-501 Kraków

Bardzo dobry lekarz,bardzo uprzejmy, z ogromnym taktem. Przy tym bardzo kompetentny-o ogromnej wiedzy nie tylko z zakresu leczenia nerek. Gorąco go polecam
Opinia dodana przez: magda24

dr n. med. Anna Boguszewska-Bączkowska

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Pani doktor stara się pomóc dziecku, dobiera metody leczenia i badania po konsultacjach (w trudnych przypadkach), miła. Jedyną wadą jest to, że bardzo często się spóźnia ;)
marian klinger to nie chłopak z podstawowki to prof nefrologi i transplatologi we wrocławiu czlowiek ktory on i klinika na traugutta wiele zawdziecza mu kazdy pacjent od teraz juz na ul borowskiej wroclaw ja pacjent po przesczepie nerki 14 lat ze zgorzelca polecam pana prof klingiera tomasz pawel pucilowski zgorzelec kontakt 756161132 lub 517373306 znam sie na lekarzach
Opinia dodana przez: Tomasz

dr hab. n. med. Lidia Hyla-Klekot

centrum pediatri i onkologi
ul. Truchana
Chorzów

Pani doktor bardzo kompetenta, niesamowicie uprzejmie i cierpliwa, wspaniale podejście do dzieci. Nie ma mowy o rutynie, każde dziecko jeszcz dla Niej ważne. Podziękowania, które wiszą w szptalnym hollu od wdziecznych rodziców robią wrażenie i sciskaja za serce. Moja córka z wysokim stopniem refluksu ukl.moczowego wróciła do zdrowia. Kazdorazowa wizyta w szpitalu to ogromny stres ale jeśli wiesz, ze nad wszytskim czuwa Pani profesor jesteś spokojniejsza. Jest niewiele ludzi tak ...

lekarz Robert Małecki

Nefrolog, Internista

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Od kilkunastu lat jestem pacjentką Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego z powodu choroby nerek. Dotychczas leczyłam się u urologów i zawsze spotykałam się z wielką wiedzą, kulturą i zaangażowaniem lekarzy. Rok temu miałam operację - usunięto mi lewą nerkę. Kilka miesięcy po operacji dostałam od urologa skierowanie do nefrologa, aby skonsultować wyniki badań i ewentualnie otrzymać jakieś wskazówki - jak żyć - bez nerki. Sugerując się opiniami internautów wybrałam doktora Małeckiego, a ...
Opinia dodana przez: Hanna

dr hab. n. med. Olgierd Smoleński

Internista, Nefrolog

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony :)

lekarz Grzegorz Nawrotek

Kraków

Pan doktor patrzy kompleksowo na leczenie dziecka. Widzę, iż jedna opinia jest tutaj całkowicie sprzeczna z moimi doświadczeniami - ojca dziecka, więc postanowiłem przedstawić swój punkt widzenia. Mnie bardzo odpowiada, że ten lekarz nie odbębnia godzin, tylko zastanawia się nad przyczynami choroby - a nie tylko nad leczeniem objawów. Poświęcony czas na badanie dziecka, a później na wytłumaczenie rodzicom co to oznacza, jakie mogą być długofalowe efekty dla zdrowia dziecka ...

dr n. med. Henryk Perkowski

Gastrolog, Nefrolog

Makowa 19
18-400 Łomża

Bardzo dobry specjalista, dokładnie tłumaczy chorobę, jest przy tym bardzo uprzejmy. Wzbudza moje zaufanie i o wszystko mogę się go zapytać.

dr n. med. Przemysław Sikora

Gabinet
Lublin

Jako dziecko byłam leczona przez dr przez kilka lat . Jako jedyny postawił trafną diagnozę, wcześniej lekarze szukali ,po omacku " . Będąc już osobą dorosłą ,nadal prowadził moje leczenie. Nie znalazłam lepszego specjalisty. Polecam .

lekarz Barbara Pulcer

szpital specjalistyczny nr2
batorego 15
Bytom

Bardzo mila , rzeczowa, kompetentna Pani doktor. Ze spokojem wytlumaczyla co jest dziecku, przeanalizowala wyniki badań, tłumacząc je "po chłopsku". Uwazam, że można jej w 100% zaufac!
Opinia dodana przez: Patrycja
Trafiłam do szpitala niedawno nie byłam nigdy pacjentka ktora chodziła do pani dr prywatnie i tez pewnie dlatego jestem traktowana jak powietrze! Proszę mi wierzyć, ze pani doktor od tyg nie przeprowadziła ani jednej ze mną rozmowy a podobno ona mnie prowadzi ! jedno badanie dziennie lub co drugi dzień! To jeszcze rozumiem ale to ze nawet pacjentowi nie spojrzy w oczy jest głucha na moje zadawane pytania i słucha ...

lekarz Lucyna Wardęga

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Polecam serdecznie panią doktor byłam u niej z moim synkiem.Jest ciepłą,miłą i bardzo kompetentną lekarką.Pomogła mojemu dziecku za co jestem jej wdzięczna.Dziękuję jej i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: paniewa

dr n. med. Joanna Latoszyńska

Centum Zdrowia Dziecka
Warszawa

Dziękujemy Pani Joannie Latoszyńskiej za uratowanie naszej córki. Jej ogromne doświadczenie i przygotowanie akademickie pozwoliły nam wyjść ze szpitala już za dwa tygodnia po przeszczepie. Przeszczep nerki od matki odniósł sukces dzięki wysiłkom i zdolnościom organizacyjnym zespołu. Zespół wszystkich pracowników transplantacji wyróżnia się niesamowitym profesjonalizmem, jest doskonale zarządzany i wyszkolony nie gorzej (a może lepiej) niż jakakolwiek prywatna klinika.
Opinia dodana przez: Oksana