Neurolog Dziecięcy Gdynia

Centrum Medyczne Vita-Med
Al. Piłsudskiego 30
81-378 Gdynia

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jerzy Pienczk

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Goplany 1
81-524 Gdynia

Nie polecam pana doktora. Z wieloma lekarzami miałam do czynienia, z jednymi współpracuje się lepiej, z innymi gorzej, z doktorem Pienczk nie da się w ogóle współpracować.

Nie tłumaczy nic, nie współpracuje z rodzicem, nie wyjaśnia, nie rozmawia. Ma swoją wizję i koniec. Jak się rodzic nie dostosuje w 100%, to figa, nic się nie da zrobić. Radzę szerokim łukiem omijać tego neurologa, jest najbardziej opryskliwym, nieprzyjemnym, a przede wszystkim nieprofesjonalnym lekarzem jakiego w życiu spotkałam. Bo oprócz zwykłego chamstwa pan dr nie potrafił ustalić co jest mojemu dziecku i nie powiedział co wynika z badań których wyniki wyszły niepokojące.

Opinia dodana przez: Natalia

ul. Fleszarowej-Muskat 19 /21 m. 5, Gdynia,
Gdynia

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Mam dwójkę dzieci, z którymi chodziłam do Pani dr przez lata. Wg mnie: profesjonalne podejście,trafne diagnozy- osoba kompetentna

Gdynia

To bylo 10 lat temu, moj syn obecnie 23 letni mezczyzna padl ofiara jak widze jedna z wielu niekompetencji tego ,,lekarza,, Przez rok byl pacjentem dr kubery , ktory przez ten czas nie zlecil u dziecka zadnych dodatkowych badan, natomiast uczulal mnie na to ze powinnam z nim wiecej rozmawiac itd bo to ze ma mdlosci, ze kreci mu sie w glowie po przewrotach na treningu, ze nie moze sie skupic na nauce itd to wina dojrzewania, zmiany szkoly, wyjazdu ojca za granice... agresywnego sportu jakim wg doktora jest judo...Nie moge sobie darowac do tej pory ze ten czlowiek tak bardzo uspil moja czujnosc i ze po prostu mu zaufalam. W rzeczywistosci moj syn mial guza mozgu, gwiazdziaka robaka mozdzku i IV komory. Gdy po trzech miesiacach pobytu w centrum zdrowia dziecka przyszlam do dr kubery z synem na wozku inwalidzkim i rzucilam mu na biurko karte z wypisem ze szpitala , ten czytal ja chyba z pol godz z linijka wers po wersie , po czym na koniec przeprosil i przyznal ze popelnil blad. Teraz zaluje ale wtedy bylam zbyt skupiona na wlasnym dziecku i na jego chorobie zeby miec jeszcze sily na wytoczenie procesu temu konowalowi.

Opinia dodana przez: Wioletta

Przychodnia