Lekarze Onkolog dziecięcy Gliwice

dr hab. n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

I Klinika Radioterapii i Chemioterapii, Centrum Onkologii-Instytut, Oddział w Gliwicach
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Nigdy w życiu nie spotkałem lekarza z taką empatią, kulturą osobistą, ogromną wiedzą medyczną i zaangażowaniem w przeprowadzenie pacjenta przez kolejne procesy leczenia raka.Ogromny szacunek dla lekarza który powinien być wzorem dla innych.
Opinia dodana przez: Robert

Marcin Zeman

instytut onkologi
Gliwice

Życia mi zabraknie na podziękowania . Najlepszy lekarz , dzięki Panu Doktorowi mój syn ma możliwość dorastać przy Ojcu . Od operacji minęło pięć lat i nie ma dnia żebym nie dziękowała że tacy Lekarze są . Jeszcze raz dziękuję
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr hab. n. med. Dariusz Waniczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Mam 69 lat i pierwszy raz spotkałam tak wspaniałego lekarza który leczy nie tylko dzięki swojej wiedzy ale również swoją niezwykłą osobowością. Doktor Waniczek to Słońca Promyczek!!! I żeby żadne ciemne chmury nam go nie zasłoniły bo Słońce jest potrzebne do życia
Opinia dodana przez: Bogusława

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

44-401 Gliwice

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia

lekarz Maria Goleń

Instytut Onkologii w Gliwicach
44-100 Gliwice

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, miłą i skupioną na pacjencie. Jestem po zabiegu i choć czeka mnie radioterapia wiem, że będę w dobrych rękach. Wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Zespołu Głowy i Szyji składam głęboki ukłon i serdeczne podziękowania. Pacjent od 4-lat.

dr n. med. Rafał Ulczok

Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Onkolog
                                       lek. med. Łukasz Kleszyk

lek. med. Łukasz Kleszyk

ul. Armii Ludowej 1/15
44-121 Gliwice

Kompetentny lekarz godny polecenia. W profesjonalny sposób prowadził u mnie leczenie radykalne. Szczęściem jest spotkać dobrego człowieka na swojej drodze. Jacek
Opinia dodana przez: Jacek
Świetny lekarz i miły, bardzo kulturalny człowiek, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i w Centrum Onkologii. Konkretny, dokładny, z poczuciem humoru.

lekarz Maciej Wideł

44-401 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

dr n. med. Rafał Suwiński

Onkolog, Radioterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Leczyłam się u lekarza Suwińskiego w Gliwicach (szpital onkologiczny)w 1995 r. i do tej pory jestem mu wdzięczna za pomoc. U pacjentów z którymi leżałam miał taką samą opinie, potrafił sobie zdobyć zaufanie i pacjent miał w nim podporę psychiczną,która jest tak ważna w tej chorobie. Polecam go w 100% każdemu pacjentowi.Pozdrawiam Maria Nowak-Katowice
Opinia dodana przez: Nowak Maria

lekarz Dominik Bałuka

Żabińskiego
Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Liwia Colins

Chirurg onkolog, Onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

dr n. med. Adam Idasiak

Radioterapeuta, Onkolog

Puszkina 2/1
44-100 Gliwice

***** ok! Дуже уважний та досвідчений спеціаліст. З бажанням допомогти. Бажаю успіхів в діяльності. До наступного візиту. Дякую.
Opinia dodana przez: Suliy

lekarz Anna Polakiewicz-Gilowska

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Grzegorz Owczarek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska „ONKO” Grzegorz Owczarek
Stanisława Dubois 16
44-10 Gliwice

Wizyty lekarskie przebiegły w miłej atmosferze.Pełen profesjonalizm Pana doktora.Taktowne i b spokojne podejście do pacjenta.Trafna diagnoza-polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Kamiński

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

Agnieszka Czarniecka

44-401 Gliwice

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem i mega farciarzem bo trafiłam w tak fachowe ręce Pani Profesor. Począwszy od operacji,po wizyty kontrolne w NIO i prywatne. Konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo życzliwa ,serdeczna osoba z poczuciem humoru. Mimo tak wysokiej pozycji w świecie medycyny i nauki niezwykle przystępna . W Piekarach chcieli mi wycinać od razu całą tarczycę ale Pani Profesor wykonała operację oszczędzającą . Wszystko fajnie się goi, wyniki zadawalające. ...
Opinia dodana przez: ola

dr n. med. Stefan Szelc

Onkolog, Radiolog

44-401 Gliwice

Nadzwyczajny człowiek. Wspaniały, kompetentny lekarz. Człowiek niezwykłej kultury osobistej. Brak słów aby opisać dobroć płynącą od Pana Doktora. Serdecznie dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mojej rodziny. DZIĘKUJĘ.
Dr Michał Jarząb to lekarz dzięki któremu moje życie z chorobą stało się spokojniejsze. Jego postawa wobec pacjenta jako człowieka jest zawsze na najwyższym poziomie. Trafiłam do dr Jarząba 6 lat temu, kiedy choroba wywróciła mój świat. Diagnoza którą postawił była jednoznaczna nowotwór złośliwy, ale w tej diagnozie było również ciepło, zrozumienie i empatia tak bardzo potrzebna pacjentowi, to dzięki niemu uwierzyłam że trzeba walczyć i udało się to już ...
Opinia dodana przez: Joanna