Onkolog Dziecięcy

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

DermaMed
Traugutta 144u/1
Wrocław

Pan Profesor jak Godziński to Człowiek Niezwykły.
Uratował życie naszego Syna. Z niezwykłą intuicją postawił diagnozę, podjął ryzyko leczenia i wykonał arcytrudną operację. Jesteśmy dozgonnie Wdzięczni. A wszystko to z niebywałą kulturą, spokojem, konkretnie i z szacunkiem dla chorych Dzieci i nas - rozpaczających rodziców.
Dziękujemy Panie profesorze.

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Dajtki, Olsztyn

Pani Doktor jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą,trafnie diagnozuje problem i ustala skuteczne leczenie. Ponadto jest przemiłym człowiekiem, zawsze uśmiechnięta. Najlepszy lekarz z jakim miałam okazję się spotkać. Polecam z całego serca!

lekarz Andrzej Kołtan

szpital uniwersytecki im jurasza

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Ja rowniez POLECAM Pana Docenta ;) bylam operowana 32 lata temu. Jako noworodek :) Miałam przepukline przepony. Dzięki Panu Docentowi zyje i jestem zdrowa kobieta :) DZIĘKUJĘ BARDZO :)
Opinia dodana przez: Ania

dr Grażyna Karolczyk

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość

lekarz Adam Rogowski-Tylman

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy

ul. Długa 18a
99-400 Łowicz

SUPER LEKARZ \\super człowiek, miły, profesjonalny, spokojny, rzetelny. Niedługo nie będzie takich specjalistów. Pacjenci mają zaufanie.
Oby tak dalej Panie doktorze. !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: GRZEGORZ

lekarz Aleksandra Rybczyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

To niesamowite jaka arogancją, bezczelnością i chamstwem częstuje Pani Rybczyńska Rodziców chorych śmiertelnie dzieci a tym samym ich rodziców. Do takiego stopnia, że postanowiła odmówić leczenia naszego syna. wywiady z rodzicami gdzie pracują, czym się zajmują, a następnie wyśmiewanie się z nich. Machanie rękoma na lewo i prawo oraz unoszenie się pycha jest wręcz niedowierzające. A niestety u Pani Rybczynskiej to norma. Błędy lekarskie jakich się dopuszcza, mylenie chemioterapii w ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Małgorzata Klimza

Onkolog dziecięcy, Pediatra

ul. Legnicka 85A
42-200 Częstochowa

P.doktor spotkałam podczas pobytu mojej córki w szpitalu na Parkitce, chciałam uzyskać informacje na temat zdrowia, jakie badania będzie miała oraz kiedy wyjdzie. Pani kierownik oddziału była bardzo niegrzeczna, opryskliwa, nie pozwoliła mi dojść do głosu, po prostu nakrzyczała na mnie- może miała bardzo ciężki dzień, ale to i tak nie tłumaczy zachowania kierownika oddziału, tym bardziej pediatrycznego. Sugerowała, że jaką to ja jestem matką skoro z taką pierdołą wylądowałam ...
Opinia dodana przez: edyta

dr n. med. Izabela Pałgan

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.