Lekarze Ortopeda dziecięcy Poznań

lekarz Krystian Przybylski

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956r. 194

lekarz Tomasz Andrzejewski

Credus Clinic
Dolna Wilda 6
61-552 Poznań

Pan doktor bardzo miły, a do tego kompetentny. Zbadał dokładnie, nie poprzestając na jednej bolącej kończynie. Bardzo szczegółowo objaśnił co widać na usg, a jestem bardzo dociekliwą pacjentką. Był bardzo cierpliwy i podzielił się ze mną swoją wiedzą. Uzgodniliśmy plan leczenia i umówiliśmy się na wizytę kontrolną. Jestem bardzo zadowolona, że właśnie jego wybrałam posiłkując się komentarzami innych pacjentów. Wierzę, że leczenie przyniesie rezultaty. Gorąco polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Martyna
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ortopeda
                                       lekarz Maciej Kasprzyk

lekarz Maciej Kasprzyk

Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Kasprzyk
os. Stefana Batorego 59e
Poznań

POLECAM! Z całego serca! Pan Doktor bardzo uprzejmy,super podejście do Pacjenta,bardzo szybka diagnoza,pełen profesjonalizm!!! Termin wizyty bez problemu,bez wyczekiwania po kilka tygodni... Naprawdę specjalista godny polecenia bez żadnych zastrzeżeń!!! Jeśli ktoś poszukuje ortopedy,który się zna na tym co robi,to tylko i wyłącznie do tego Pana.
Opinia dodana przez: Klaudia
Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika

lekarz Adrian Stępiński

SOLUMED
Ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznań

Polecam przede wszystkim za bardzo duże doświadczenie i godne podziwu podejście do pacjenta. Dla pana doktora nie ma problemu nie do rozwiązania, mnie potrafiła pomóc już sama rozmowa z nim
Opinia dodana przez: ULA

dr n. med. Marcin Popow

Ortopeda, Traumatolog

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry specjalista, za jego namową poddałam się usunięciu haluxa i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Po 5 miesiącach mogę już chodzić w butach na obcasach, a wcześniej nawet w sportowych odczuwałam ból. Dr Popow pod telefonem o każdej porze dnia i nocy odpowiada na najdziwniejsze pytania. Polecam :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Tomaszewski

os. Lotnictwa Polskiego 9g lok. 2
60-406 Poznań

Najlepszy ortopeda, u jakiego byłam, a proszę mi wierzyć, że mając niepełnosprawność umiarkowaną na kręgosłup odwiedziłam wielu specjalistów w całym kraju. Kompetentny, kulturalny, empatyczny, uprzejmy, cierpliwy. Na pewno wrócę. Wizyta trwała 40 min, badanie poprzedził obszerny wywiad, skoncentrowany na rozwiązaniach, lekarz był informujący i pytający. Ja takiego lekarza po prostu dotąd NIGDY nie spotkałam. Serdecznie POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Piotr Krawczuk

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
60-791 Poznań

BARDZO dobry fachowiec, 3 operacje (dwa kolana i biodro) JUŻ za mną, które zrobione zostały profesjonalnie. Podejście Pana Doktora na najwyższym poziomie. Rzetelny i BARDZO miły. DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Tadeusz
Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

MEDICAL PRESTIGE
ul. Barana 15
Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Ryszard Schwartz

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Lekarz godny polecenia .Bardzo dobry specjalista.W2006 roku po wstawieniu endoprorezy tytanowej do dziś czuje się rewelacyjnie .Pozdrawiam i życzę wszystkim aby udało się każdemu trafić na tak dobrego lekarza jak ja trafiłam.

lekarz Sulaiman Kraiz

Bukowska 61
60-567 Poznań

Wspaniały czlowiek lekarz z powołania. Wizyta,diagnoza leczenie na wysokim poziomie skuteczne leczenie. Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wizyty u Pana doktora ortopedy.!!!

lekarz Konrad Rapalski

Łozowa 90 B/14
61-443 Poznań

swietny lekarz godny polecenia po dzisiejszej wizycie moge stwierdzic ze,sympatyczny i bardzo uprzejmy ,podpowiedział co robic aby reka była sprawna ,polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: ewelina

dr n. med. Krzysztof Niciejewski

Prywatna Lecznica Certus
Wagrowska 6
61-369 Poznań

Od wrzesnia 15r cierpiałam z powodu bólu obu stawów biodrowych na skutek głębokich zmian zwyrodnieniowych w stawach.Zażywalam tramal 4xdz. aby móc jakoś funkcjonowac., chodząc o 2 kulach.Doktor Niciejewski w ciagu 3tygodni podjąl decyzje o operacji endoprotezy jednego stawu po uprzednich niezbednych badaniach.W sposóp przystepny wyczerpujący wyjaśnił przebieg operacji ewentualne powiklania jak i rokowanie.Okazał się być lekarzem z dużą wiedzą praktykiem kompetentnym i wiarygodnym .Wszczepienie endoprotezy tak trudnego zabiegu odbyło sie ...
Opinia dodana przez: UrszulaOlejniczak

lek. med. Krzysztof Frąckowiak

Ortopeda, Traumatolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Ten lekarz jest godnym pochwały i uznania. Podejście do pacjęta, życzliwość wiedza i profesjonalizm są wzorem do naśladowania. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ma ręce które leczą, jest doktorem Wilczórem XXI wieku. Życzliwość, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy którymi wyróżnia się doktor Krzysztof Frąckowiak. Bardzo polecam! Sławek
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Franciszek Tobjasz

Palacza Macieja 120 D/2
60-278 Poznań

Dzień dobry dziś byłam 1 raz na wizycie u Pana dr.Franciszka Tobiasza jestem bardzo mile zaskoczona wizytą .Pan dr poświęcił tyle czasu wytłumaczył jaki będzie przebieg leczenia na 100% .👍👌.Takich lekarzy więcej godny polecenia.Szkoda że wcześniej nie trafiłam do Pana dr.Tobiasza
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Piotr Harasymczuk

Ortop Poliklinika
ul. Jana Umińskiego 21
61-518 Poznań

Nie wiem w jakich schorzeniach się specjalizuje ten lekarz, ale czuje, że jestem na to chora :-) Cóż za uśmiech!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Maciej Krzak

NZOZ Klinika Grunwaldzka
ulica Grunwaldzka 325
60-166 Poznań

Nie znam lepszego specjalisty ortopedy. Dziękuję Panie Doktorze za wyleczenie, za cierpliwość do mnie.