Lekarze Ortopeda dziecięcy Poznań

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

dr Artur Szabelski

rzeczypospolitej
Poznań

Lekarz bardzo dobry nie na 5 gwiazdek tylko na 10👍Z cała pewnością polecam go wszystkim ktorzy potrzebują fachowej pomocy

lekarz Jerzy Wiese

Paderewskiego 3/5 lok. 8
61-770 Poznań

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację wydłużania ręki - wszystko dokładnie wytłumaczył, zawsze znalazł czas by odpowiedzieć na pytania. Uprzejmy, cierpliwy, ze zrozumieniem i empatią traktujący pacjenta.

dr Kamil Kałowski

NSZOZ Endomedical
Chwaliszewo 19 A
61-105 Poznań

Witam.Jestem byłym pacjentem dr KAŁOWSKIEGO. W roku 2010 i 2011 w szpitalu we Wrześni z operował mi obydwa stawy biodrowe (endoprotezy) Dzięki Niemu chodzę, nie odczuwam bólu i normalnie funkcjonuję. Dr Kamil Kałowski jest mistrzem w swej dziedzinie, polecam go gorąco wszystkim obecnym i przyszłym pacjentom. Jestem Mu bardzo wdzięczny.

prof. dr hab. n. med. Maciej Głowacki

Traumatolog, Ortopeda

Gabinet Ortopedyczny Maciej Głowacki
Frezjowa 23
Poznań

Moja córka tydzień temu miała operację kręgosłupa, którą przeprowadzał profesor Głowacki. Jego kompetencje i doświadczenie są moim zdaniem niepodważalne. ale posiada On również bardzo ważną cechę: rozmawia i słucha pacjentów, ma w sobie bardzo dużo empatii. Moja córka dzięki temu nie załamała się psychicznie i jest w świetnej formie. Lekarz godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Jaszczak

Ortop Poliklinika
ul. Jana Umińskiego 21
61-518 Poznań

W marcu 2022r dr. Tomasz operował moje kolano. Dziś radośnie hasam po zboczach w Norwegii i kolano ani nie stęknie. Jestem zachwycony!
Opinia dodana przez: Tomasz
Wybór lekarza podyktowany był jego kompetencjami i fachowością w leczeniu urazów u sportowców. Pan doktor jest konkretny, dokładnie wyjaśnia diagnozę i proponuje rozwiązania i sposób leczenia. Chętnie odpowiada na pytania. Wyjaśnia wszystkie za i przeciw. Leczenie przebiegło szybko i jest pełna sprawność kolana. Bardzo sympatyczny lekarz z ogromną wiedzą. W razie kolejnego urazu to od razu umawiam wizytę u dr. Jaroszewskiego.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Michał Reszelski

TERMEDICA
os. B. Chrobrego 101
Poznań

Polecam tego lekarza! Jest szybki, skuteczny, merytoryczny. Wytłumaczył schorzenie i podał zestaw ćwiczeń, które mają przywrócić sprawność kończyn. Nie musiałam dużo tłumaczyć, lekarz sam konczyl za mnie i doskonale zdiagmozowal problem. Dodatkowo mila aparycja, bardzo sympatyczny i pomocny! Polecamm!!!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Przybyła

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Trafiłam do tego lekarza, ponieważ leczył już kogoś z moich bliskich i opinia była pozytywna, po mojej wizycie potwierdzam. Doktor poświęcił mi dużo czasu, w sposób jasny szczegółowy tłumaczył co i jak, podobnie podczas USG. Zaproponował konkretne następne kroki w leczeniu, Patrzy na pacjenta kompleksowo, omawia całego pacjenta, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Podsumowując wizyta konkretna i rzeczowa. Lekarz miły, uprzejmy, rzeczowy, uważam że warto ...
Opinia dodana przez: Julia

dr hab. n. med. Jacek Kruczyński

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Bardzo dobry specjalista, odsyłani od lekarza do lekarza Pan Profesor pochylił się nad mamy przypadkiem i dzięki niemu mama trafiła na stół operacyjny....dziękujemy z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Jacek Lipiński

Ortopeda, Traumatolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego znam, polecam go wszystkim tym, co potrzebują konsultacji u ortopedy. Ja trafiłam do niego "z ulicy" , szczerze mówiąc wtedy było mi wszystko jedno, ale teraz wiem, że miałam dużo szczęścia. Przeszłam kilka operacji, które miałam wykonane z olbrzymią precyzją i dzięki temu moje nogi znów są w pełni sprawne :) Dziękuję Doktorze
Opinia dodana przez: megi31

dr n. med. Tomasz Woźniak

Ortopeda, Traumatolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Wspaniały ortopeda, operacja stopy bez komplikacji. Opieka pooperacyjna wnikliwa, ze szczegółowymi badaniami, wyjaśnieniami, wskazówkami jak postępować. Do tego duza doza empatii, życzliwości i cierpliwości. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Przemysław Kęsa

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

W 1995r. Dr P.Kesa wstawiał mi endoproteze biodra. Pierwszy raz w styczniu, drugą operację miałam w listopadzie (drugiej nogi) Do tej pory jest wszystko w porzadku. Nie miałam reoperacji. Do tej pory wdzięczna jestem, ze trafiłam na takiego profesjonaliste. Serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Iwona Kostecka
Pan Profesor Romanowski jest wirtuozem w swoim fachu jest najlepszy , poskładał mi rękę (złamana kość promieniowa lewa , bez zrostu przez dobre 3 lata , ręka po trzech operacjach u pseudo specjalistów ) dopiero czwarta operacja przeprowadzona przez profesora w turku , założenie stabilizatora zewnętrznego dała efekt zrostu po około roku od zabiegu , żałuje tylko straconego czasu i pieniędzy na konsultacje u lekarzy którzy rozkładali ręce i nie ...
Opinia dodana przez: Marcin

Ryszard Stawicki

Chirurg ogólny, Ortopeda

Słowackiego 8/10
Poznań

Ok 3 miesiące temu miałem u dr Stawickiego zabieg korekty palcy. Dwa miesiące później wchodziłem już na Kasprowy Wierch. Niesamowity profesjonalizm oraz wiedza. Zabieg był bardzo poważny ale podjąłem to ryzyko czego nie będę żałował do końca życia. W końcu mogę kupić normalne buty a dwie stopy mam o tym samym rozmiarze. Dodam jeszcze tylko, że wcześniej nosiłem 49.5 a teraz mam 47 :-) Udało się również poprawić ruchomość dużych ...
Opinia dodana przez: Artur
Rewelacyjny lekarz! Chodzimy do niego z dzieckiem, ma super podejście do maluchów, nie spieszy się, nie pogania, po zbadaniu dziecka wszystko tłumaczy wręcz łopatologią, że nie ma szansy nie zrozumieć nawet przy największych nerwach. Nie jest też naciągaczem - wizyt jest tyle ile potrzeba, a nie kolejna i kolejna, bo za to jest kasa. Gorąco polecam zwłaszcza do noworodków na kontrole bioderek. Lepiej trafić nie można :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Koczewski

Traumatolog, Ortopeda

Za Cytadelą 38
61-659 Poznań

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi w wielu sprawach związanych z urazami sportowymi. Spokojny, wszystko dokładnie opisane.

dr n. med. Maciej Idzior

NZOZ Klinika Grunwaldzka
ulica Grunwaldzka 325
60-166 Poznań

Ja też jestem bardzo zadowolona z wizyty i też oczekuje z synem na leczenie w szpitalu ortopedycznym. Doktor obiecał że zajmie sie operacją i wszystko będzie sprawnie wykonane. Serdecznie polecam

dr n. med. Tomasz Trzeciak

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

28 czerwca
Poznań

Testowałem różnych lekarzy w Poznaniu i okolicach łącznie ze słynna klinika. Nikt jednak nie podszedł tak rzetelnie do problemu mojego kolana. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Doktorze. Niedosyc ze prawdziwy fachowiec to jeszcze miły i sympatyczny człowiek . Polecam w 100%!!!!
Opinia dodana przez: Maciej

prof. dr hab. n. med. Marek Józwiak

Ortopeda dziecięcy

KLINIKA GRUNWALDZKA
POZNAŃ UL.GRUNWALDZKA 324
60-166 Poznań

Prof. Jóźwiak jest specjalista światowej klasy. Zastosował leczenie, które w krótkim czasie dało zaskakujące efekty. Poświęca pacjentowi dużo czasu na wizycie, tłumaczy dalsze leczenie, jest uprzejmy i taktowny.
Opinia dodana przez: Iza