Lekarze Otolaryngolog

lekarz Maciej Dec

ulica Plebiscytowa 16/6
44-100 Gliwice

W czasach epidemii covid-19 chyba jeden z niewielu lekarzy, którzy nie ulegli panice koronowirusa i naprawdę dalej chcą pomagać pacjentom. Pan Doktor Maciej Dec po rozmowie telefonicznej jak jeden z niewielu laryngologów zgodził się na tradycyjną wizytę nie próbując zdiagnozować mojej przypadłości przez telefon. Poprzedni lekarze proponowali jedynie taką formę pomocy przez co byłam błędnie diagnozowana przez ponad 2 tygodnie. Oczywiście sama wizyta również przebiegła tak jak powinna, lekarz po ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Piotr Perkowski

Alergolog, Otolaryngolog

Oś. Południe 52/8
19-203 Grajewo

Bardzo miły i uprzejmy lekarz . Na spokojnie wszystko wytłumaczy. Podejście do pacjenta profesjonalne. Jest wzorem do naśladowania. W 100% POLECAM tego lekarza.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Władysław Matusiak

MEDICOME
Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim

Bardzo miły i sympatyczny pan doktor. Szybko udzielił pomocy i udzielił wyjaśnień. Dziękuję i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Laryngolog
                                       dr n. med. Kinga Romanowska

dr n. med. Kinga Romanowska

Laryngolog, Audiolog

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Wspaniała Pani doktor! Zaopiekowała się moim synkiem, świetne podejście pedagogiczne, synek chętnie dał się zbadać co mnie zdziwiło. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Yogen Abelak

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet lekarski
53-206 Wrocław

Doktor Abelak zbadał mnie niezwykle starannie i poświecił mi dużo uwagi, wyjaśniając szczegółowo i profesjonalnie na obrazie komputerowym przyczyny mojego chronicznego schorzenia krtani. Zaproponowana długoterminowe leczenie dało mi poczucie bezpieczeństwa. Wysoka kultura osobista i życzliwy stosunek do pacjenta sprawiły, że wizyta była dla mnie bardzo komfortowa. Gorąco polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Marta Held - Ziółkowska Held - Ziółkowska

Otolaryngolog

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

Wspaniała p. Doktor , przemiła, dbająca o zdrowie pacjenta, jestem 4 lata po operacji zatok oraz brodawczaka na Wołowskiej w szpitalu, od roku przeniosłam się do p. Doktor Held . Zostałam otoczona taką serdeczną opieką , miałam co 3 miesiące badanie histopatologiczne, W porę zostałam zdiagnozowana .p.Doktor przed odejściem z szpitala z Banacha zrobiła mi ponownie wycinek do badania, okazało się że mam brodawczaka odwracalnego. Zostałam zakwalifikowana do operacji dzięki ...
Opinia dodana przez: krystyna Wyrwał

lek. med. Robert Wink

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Wizyta u pana doktora Winka to prawdziwa przyjemność. Słucha pacjenta, tłumaczy wszystkie wątpliwości. Stwarza sytuację, aby pacjent nie stresował się wizytą, nie ponagla. Traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Jest miły i ma poczucie humoru. Bardzo przyjazny i godny zaufania, profesjonalista, polecam.

lekarz Bartłomiej Kamiński

Spacerowa 49A
26-001

Pan Doktor Bartłomiej Kamiński to godny polecenia, kompleksowość podejścia oraz uprzejmość.Polecam z całego serca.

lek. med. Agnieszka Obarska

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Moja wizyta u Pani Dr Agnieszki Obarskiej związana była jeszcze z dodatkową funkcją jaką pełni Pani Doktór, mianowicie lekarza sądowego. Czułem prawdziwy "powiew świeżości", spotykając lekarza-profesjonalistę z natychmiast wyczuwalną empatią w stosunku do pacjenta. Zadaniem Pani Doktór, w moim przypadku, było zweryfikowanie podstaw do wystawionego Zaświadczenia Sądowego przez innego (prowadzącego mnie) lekarza usprawiedliwiającego moją niedyspozycyjność uczestniczenia w posiedzeniu sądu z powodów zdrowotnych. To jest dość delikatna materia, gdyż dotyczy wejścia ...
Opinia dodana przez: Janusz R. Guy

lek. med. Jolanta Serafin-Jóźwiak

Laryngolog, Foniatra

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

Miła w rozmowie, delikatna w badaniu. Nie wyśmiała mnie, gdy w moim uchu znalazła watę, która była główną przyczyną mojego osłabienia słyszenia. FANTASTYCZNA ! Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Anna Kułaga

lekarz Małgorzata Piszcz

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Zgadzam się z przedmówczynią. O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Profesjonalizm, cierpilwość i empatia ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. med. Aleksandra Klein-Obrębska

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Wspaniały Lekarz i Człowiek. Bardzo kompetentna, życzliwa, uczciwa. W ciągu dwóch wizyt wyleczyła mnie z uporczywych zawrotów głowy. Wcześniej z miernym skutkiem próbowałam to leczyć przez kilka miesięcy u znanego neurologa. Wszystkim z całego serca polecam Panią Doktor. Ewa Poalak
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Ewa Jastrzębska-Szyszko

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Pani doktor operowała mnie 2 razy, efekt wspaniały. Polecam

dr n. med. Marta Anioł-Borkowska

Laryngolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Udało mi się trafić do Pani Doktor. Nareszcie wiem co mi jest, dlaczego ( gdzie tkwi problem) i co można jeszcze robić. Pani Doktor jest specjalistą o rzetelnej wiedzy merytorycznej, profesjonalnym podejściu do pacjenta i miłej aparycji. Dzięki wizycie u tego audiologa mam szanse jeszcze coś usłyszeć...SZACUN. Dziękuję Pani serdecznie mgr K.
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Anna Skórka-Janik

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Lekarz z powołania, profesjonalizm, delikatność podejścia do pacjenta, staranność wykonywania zabiegu.

lek. med. Marcin Daroszewski

Laryngolog, Otolaryngolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Lekarz naprawdę godny polecenia w 100% takich już baardzo ciężko spotkać chętny aby pomóc!! No i co najważniejsze skuteczny! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Teresa Fabian

Pediatra, Otolaryngolog

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Lekarz godny polecenia ! Konkretna Pani doktor, fachowa uprzejma i miła. Człowiek po wyjsciu x gabinetu odrazu czuje sie zdrowszy.
Opinia dodana przez: tom

lekarz Marta Gajewska

Audiolog, Otolaryngolog

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Polecam Panią doktor M. Gajęwską jest to specjalista wysokiej klasy z właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Eugeniusz
profesjonalne podejście do pacjenta, zostałam dokładnie zbadana, przeprowadzono szczegółowy wywiad, lekarz w przemyślany sposób wypisuje leki (m.in. unika antybiotyków), wszystko dokładnie mi wyjaśnił
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Jarosław Siuda

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo uprzejmy lekarz, poświęca uwagę, czas i troskę pacjentowi. Konkretny, rzeczowy, w dobrym kontakcie