Lekarze Otolaryngolog

lekarz Ireneusz Struzik

PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZNY
Topolowa 3
09-530 Gąbin

Bardzo dobry Lekarz Prowadzi mojego chorego brata już kilkanaście lat Podejście super i zawsze pomoże Dziękujemy bardzo
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Waldemar Smoleń

Otolaryngolog dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Lekarz godny polecenia, właściwa diagnoza, super podejście do dziecka , bardzo się cieszę, że koleżanka mi poleciła dr.Smoleń
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Anna Konieczna

Laryngolog, Alergolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

PANI DOKTOR bardzo kompetentna dostałam się do niej skierowana od innego lekarza z tej jednostki. uważam że tak powinno się traktować pacjenta .Syn został bardzo dokładnie przebadany nie wiedziałam że w jednej przychodni można zrobić tyle badań, i jeszcze nie oszczędza sie na skierowaniach na badaniach.Na wizytach prywatnych robi się mniej.Synek został zdiagnozowany i po 2 miesiącach wyleczony , a wcześniejsza walka trwała kilka lat polecam serdecznie

lekarz Marta Markiewicz

NZOZ INSTYTUT ZDROWIA CENTRUM
ulica Teatralna 10
41-200 Sosnowiec

Polecam, pani doktor kompetentna i miła, wizyta przebiegła sprawnie, doktor tłumaczy co robi i wyjaśnia leczenie. W razie potrzeby na pewno wrócę

lekarz Ireneusz Bąk

Regionalny Szpital
ulica Łopuskiego Edmunda 31
78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz prowadzi mnie po operacji nosa jest bardzo dokładny i pilnuje rzeby nic sie tam w środku nie działo jest godny polecenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Oksana Wojas

Otolaryngolog, Laryngolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Pomógł polecam dr wojas ul banacha pozdrawiam ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.........Aaaaaaassaaaassssssassssss
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Alicja Modrzewska-Piotrowska

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Szosa Bydgoska 46
87-100 Toruń

Bardzo uprzejma Pani doktor, cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też doradza jakie konsultacje będą potrzebne.

dr n. med. Monika Matusiak

Otolaryngolog

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

Bardzo dziękuję Pani doktor za leczenie tzw. trudnego przypadku. Pani doktor to lekarz z powołania, miła wszystko wytłumaczy i przeprowadzi potrzebne badania. Dzięki Pani dr mój mąż odzyskał słuch. Pozdrawiam Panią doktor i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. med. Katarzyna Łazęcka

Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach
ul. Mokra 7
05-830 Nadarzyn

Znakomita Pani Doktor! Miła, ciepła, empatyczna i życzliwa. Bardzo dobrze tłumaczy cały przebieg zabiegów i chorób. Miałem krwawienia z nosa, Pani Doktor mnie wyleczyła! Dziękuję Serdecznie i polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Zennar Kheder

Neurochirurg, Otolaryngolog

Chodkiewicza 7a lok. 2
70-347 Szczecin

Z pewnością Pan doktor zajmuje się wieloma pacjentami i z tego względu nie jest nawet w stanie pamiętać ich wszystkich ,w tym również i mojego brata .Jestem jednak zdania ,że tak świetnie wykonana praca zasługuje na podkreślenie.Po kontuzji kręgosłupa jakiej doświadczył brat ,ogarnęła nas czarna rozpacz ,kiedy to odwiedzajac kolejne gabinety lekarskie stawiano nietrafione diagnozy ,proponując niebezpieczne wrecz metody leczenia ,co skutkowało przedłużając się cierpieniem i stratą czasu.Na szczescie brat ...

dr n. med. Piotr Maj

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Polecam lek. Piotr Maj wykonał diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłem się. Pan doktor bardzo kompetentny i co najważniejsze pomógł, z czystym sumieniem polecam Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktorem jestem spokojny o moje zdrowie, do dziś nie mogę uwierzyć,że są jeszcze tacy lekarze,którzy nie ...

dr n. med. Dorota Piekaj-Stefańska

Foniatra, Otolaryngolog

ulica Nasypowa
40-551 Katowice

Dziękuję Pani doktor za ciepłe podejście podczas wizyty. Pani doktor w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniła przyczynę moich dolegliwości. Nie tylko skupiła się na problemach związanych z gardłem, ale także przeprowadziła wywiad na temat innych chorób, które mi towarzyszą mając na uwadze skuteczne leczenie. Dziękuję i pozdrawiam.

dr n. med. Andrzej Wojdas

Alergolog, Laryngolog

Klinika Laryngologii Wojskowy Instytut Medyczny
ul. Szaserów 38; Warszawa
04-141 Warszawa

Polecam serdecznie, bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu czułam się zrozumiana i wysłuchana lekarz na spokojnie mnie zbadał i od dziś zaczynam przepisaną kurację.

dr n. med. Krystyna Kizler-Sobczyk

Gabinet
Warszawa

Swietny specjalista, bardzo dobry kontakt z dziecmi, delikatnie badała mojego syna. Zawsze mnie stresuje badanie dziecka ze względu na różne przejścia ze specjalistami. Tutaj obyło się sprawnie i co najważniejsze bez płaczu dziecka

lekarz Elżbieta Kośmider

Laryngolog, Pediatra

Gabinet prywatny
ul. Szpitalna 2b, pok.25
21-200 Parczew

Bardzo rekomenduje wszystkim Uczciwość kompetencja wyrozumiałość i dużo dobrego jeszcze można pisać
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Jan Dąbal

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Po roku czasu męczenia się z zatokami Pan Doktor w końcu je wyleczył :) Świetny specjalista a w dodatku bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Dariusz Janczurewicz

Otolaryngolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "BaltiMed"
ulica Krzemowa 16
80-041 Gdańsk

polecam Pan Doktora. Konkretny gość, mówi co myśli a tego od lekarza oczekuję. A przede wszystkim zna się na tym co robi, co nie zawsze jest oczywiste
Opinia dodana przez: M

lekarz Artur Brudniak

Przychodnia Nr 2 w Nowej Sarzynie
Chemików 3
37-310 Nowa Sarzyna

Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm, dokładne badanie w gabinecie zakończone wyczerpującymi wyjaśnieniami oraz skierowanie na potrzebne badania diagnostyczne. Doktor odpowiada na wszystkie pytania i jasno określa przyczynę choroby oraz drogę leczenia. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: X

dr n. med. Jacek Orłowski

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo miły konretny i z poczuciem humoru lekarz. Widać i słychać doświadczenie. Super podejście do dzieci. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

dr Ewa Kondracka

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

polecam! pani doktor przy okazji wizyty odkryła, że mam chorą tarczycę ;p jest bardzo miła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!