Lekarze Otolaryngolog

Grochowska 234/240
Warszawa

dr n. med. Anna Piotrowska

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

lekarz Sebastian Gajec

Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Niepołomickie Centrum Medyczne w Niepołomicach
ulica Korczaka 1
32-005 Niepołomice

lekarz Edward Bauer

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Bardzo dobry lekarz godny polecenia, dzieki doktorowi unikłem operacji,wytłumaczy przyczyny choroby bardzo dobry kontakt z pacjentem,mówi o chorobie w dostepnym dla kazdego jezyku jestem bardzo zadowolony i jako jedyny lekarz z którym sie otkałem dostałem aragon z kasy fiskalnej to swiadczy o uczciwosci -dziekuje doktorze

lekarz Jacek Stanek

ul. Prądnicka 10-12
30-002 Kraków

Lekarz jest świetnym fachowcem przy jednoczesnym bardzo przyjaznym podejściu do dzieci. Bardzo rzeczowo tłumaczył proces zabiegu syna (usunięcie trzeciego migdała i drenaż uszu) w prosty sposób zrozumiały dla laika. Oferuje swoją pomoc w razie nagłych powikłań. Miałam pierwszy kontakt z tym lekarzem póki co. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Laryngolog
                                       lekarz Alicja Koszel-Orłowska

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
Nefrytowa 12
05-500 Piaseczno

Pani doktor bardzo mi pomogła, podczas gdy inny lekarz bagatelizował mój problem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnej opieki. Dziękuję!

lek. med. Anna Fabijańska

Audiolog, Otolaryngolog

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

Panią doktor Annę Fabijańską spotkałem w bardzo trudnym dla mnie momencie i właśnie dzięki Jej najwyższej klasy profesjonalizmowi udało mi się przetrwać i wrócić do formy. Miałem napadowe utraty równowagi połączone z szumem usznym (i nadwrażliwością) nie do zniesienia. Moje szczęście polegało na tym, że pani Doktor jest specjalistką w tej dziedzinie. Pani Doktor skupia się na szczegółach i w bardzo klarowny sposób wyjaśnia mechanizm choroby i jest przy tym ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. med. Anna Łuczyńska-Sopel

Gabinet Laryngologiczny
ulica Konopnickiej 1
47-300 Krapkowice

Polecam pani doktor kompetentna,otwarta dla pacjenta i jego opiekuna .Jest to osoba miła i życzliwa,bardzo dziękuję za opiekę nad moją córeczka,która dziś wyszła ze szpitala po usunięciu migdałka i przycięciu dwóch bocznych. Zawsze mogłam na panią liczyć ,pani doktor jest sympatyczna i pomocną 🙂♥️ Polecam ,taka lekarka to naprawdę rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Krystyna Majzel

ulica Nasypowa
40-551 Katowice

Pani doktor robi dobre na mnie wrazenie. Dokladna i rzeczowa. Zwraca uwage na calego czlowieka a nie tylko jedna dolegliwosc.

dr n. med. Karolina Hydzik-Sobocińska

Otolaryngolog, Laryngolog

Bujwida 8/1
31-529 Kraków

U Pani doktor leczyłam się w SCM clinic i polecam ją za szybkie i skuteczne pozbycie się mojego sporego problemu, czyli polipów w nosie. Wszystko przebiegło błyskawicznie, na pierwszej wizycie w trakcie dokładnego badania laryngologicznego od razu wykonała mi rezonans magnetyczny , a na kolejnej endoskopowo usunęła polipy. Po zabiegu nie było żadnych problemów, dostałam jedynie szereg zaleceń, do których miałam stosować się około 14 dni. Na razie mam spokój ...
Opinia dodana przez: Pola

lek. med. Andrzej Bednarz

Alergolog, Otolaryngolog

Równa 16
58-100 Świdnica

Bardzo dobry specjalista. Nachodziłam się z synkiem po tylu lekarzach, wyladowalismy w szpitalu dwa razy. I nikt!! Żaden lekarz nie zorientował się, że chodzi o przerosniety trzeci migdal. W końcu trafiliśmy do dr Bednarza, jak synek stracił słuch... To było wybawienie. Bardzo dokładnie go przebadał, wszystko nam wytłumaczył, skierował na operację i zalecił leczenie... I jak czytam, że jakaś jedna paniusia z drugą podważają jego kompetencje, bo jest nie miły, ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Dawid Kędzia

SOLUMED
Ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznań

Gorąco polecam fachową opiekę medyczną, którą oferuje Pan doktor Dawid Kędzia. Bardzo sumienny, empatyczny i skrupulatny lekarz. Dokładnie mnie przebadał i tłumaczył wszystkie aspekty dotyczące leczenia. Wiem, że jeżeli będzie taka potrzeba to będę ponownie korzystać z pomocy Pana doktora Kędzia.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Tomasz Sikora

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Super lekarz godny polecenia byłam z 5 letnim synem i super podejście do małego pacjenta z czystym sumieniem polecam jeśli ktoś szuka otolaryngologa to jest lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Salah Moqbil

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
ulica Warecka 2
91-202 Łódź

Wspaniały, kompetentny, empatyczny lekarz. Pacjentowi poświęcił tyle czasu, ile wymagała sytuacja, wyjaśnił, wskazał kierunki dalszego leczenia, terapii...
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Cezary Łuszcz

Laryngolog, Otolaryngolog

Warmińsko-Mazurskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Obrońców Tobruku 1/1
10-561 Olsztyn

Leczyłam córkę u znanej Olsztyńskiej lekarki w związku z opóźnioną mową, bezskutecznie. Dopiero pomoc znalazłam u Pana Doktora Łuszcza. Córka miała operację w Kajetanach i dzięki wycięciu trzeciego migdałka oraz drenażu uszu, dziecko zaczęło słyszeć i mówić. Z radością patrzę teraz na rozwój dziecka.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Tomasz Rowicki

Laryngolog, Otolaryngolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Tak ciepłego podejścia do dziecka tylko sobie życzyć od wielu lekarzy. Wyrozumiały i cierpliwy dla rodziców. Lekarz który wyjaśni wszystko i zrozumie każdą wątpliwość. Miałam przyjemność w trudnej chwili dla mojego syna i dla mnie spotkać dr.n.med. Tomasza Rowicki w Centrum Zdrowia Dziecka i Bardzo Dziękuję że operował Pan mojego syna.
Opinia dodana przez: Renata