Lekarze Otolaryngolog

lek. med. Maciej Kotra

Laryngolog, Otolaryngolog

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

Tekarz to jakiś jeden wielki żart. Trzeba czekać pod gabinetem godzinę czasy, żeby łaskawie się zjawił. Mowa o przychodni w Markach. Panie pracujące w rejestracji wcale nie są zdziwione. To podobno normalne u doktora, że wizyta trwa 10minun a czeka się godzinę.. nie polecam. Ten człowiek nie traktuje poważnie pacjentów.

dr n. med. Anna Dąbrowska

Foniatra, Audiolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Profil jest zdublowany. Polecam doktor Dabrowską, to jedna z najwybitniejszych lekarzy w Szczecinie a nawet i Polsce. Wstyd, że Medincus szczeciński pozwolił jej odejść.
Opinia dodana przez: p

lekarz Marcin Mazerant

447320740
Dmowskiego 30 b
Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry Laryngolog!. Kompetentny, rzeczowy. Trafnie stawia diagnozę i prowadzi kompleksowe leczenie. Uprzejmy, taktowny, bez zbytniej poufałości. Polecam!
Opinia dodana przez: BMasin

dr n. med. Anna Geremek-Samsonowicz

Otolaryngolog, Audiolog

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

profesjonalistka, zaangażowana, solidny lekarz, właściwe podejście do pacjenta, niestety niektórzy rodzice są "mądrzejsi" od P. Doktor, ale tak się zdarza
Opinia dodana przez: Janusz
{'id': 16184, 'name': u'Zawadzkie'} Laryngolog
                                       dr n. med. Andrzej Dymek

dr n. med. Andrzej Dymek

Laryngolog, Alergolog

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
47-120 Zawadzkie

Jeśli mogę Komuś doradzić to napiszę szczerze! 4 lata byłam leczona na " astmę kaszlową" byłam faszerowana antybiotykami na potęgę i sterydami ponieważ najmniejszy katarek powodował to, że kaszel uruchamiał się na długie tygodnie, miałam naderwane mięśnie a o jedzeniu było ciężko nawet pomyśleć, antybiotyki sterydy plus leki wziewne inhalacje lekami nic nie pomagało i tak przez 4 lata, dwa pobyty w szpitalu i wszelaka diagnostyka, aż trafiłam do Pana ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Bartosz Wachulski

Dentis
kondratowicza 18 lok 423
Warszawa

Szokujące jest to, z jaką łatwością pan doktor wyciąga rękę po niemałe pieniądze, za wizytę, w trakcie której nie udziela żadnej porady. Co więcej, kieruje do kolegi o tej samej specjalizacji, który przyjmuje odpłatnie w sąsiednim gabinecie z informacją, że w razie braku udzielenia konkretnych wskazań przez kolegę, zaprasza na ponowną płatną wizytę u siebie. Nie stawia żadnej konkretnej diagnozy, nie proponuje konkretnego leczenia. Jak przecież powszechnie wiadomo, migdałki można ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Paulina Kowalska

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Pani Doktor bardzo profesjonalna, konkretna, zdecydowana, ale przy tym bardzo miła wręcz serdeczna. a we wszystkich sześciu punktach oceniam maksymalnie . Wszędzie 5 gwiazdek.
Opinia dodana przez: Konrad Wojciechowski

lek. med. Grażyna Urbańska

Laryngolog, Foniatra

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Byłam niedawno na wizycie u Pani Doktor, miła, uprzejma, taktowna, delikatna. Polecam. Zgłosiłam się z nawracającymi zapaleniami uszu, na pewno polecę bliskim i zgłoszę się ponownie w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Robert Osmólski

Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach
ul. Mokra 7
05-830 Nadarzyn

Od początku czułam, że jesteśmy w dobrych rekach, doktor wzbudził moje zaufanie Jesteśmy właśnie po zabiegu u dr Osmólskiego. Już wiem,że nigdy nikomu innemu nie powierzę zdrowia mojego dziecka. Bardzo kompetentny lekarz, a byłam u kilku. Jego wyjaśnienia na temat zabiegu były bardzo wyczerpujące. Zainteresowanie pacjentem po zabiegu przerosło moje oczekiwania. Dziękuję
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog
                                       dr n. med. Jarosław Balcerzak

dr n. med. Jarosław Balcerzak

Mokotowskie Centrum Medyczne Wiktorska
ul. Wiktorska 67 lok 2
02-582 Warszawa

Dwa dni temu miałam endoskopową operację zatok. Inny lekarz z innej placówki bał się tego podjąć. Zmiany w lewej zatoce były rozległe. Po obejrzeniu tomografi i wywiadzie stwierdził, że to może nawet być guz. Wpadłam w panikę. Pomoc otrzymałam dopiero w szpitalu przy Banacha. Jednym z dwóch szpitali w Warszawie, w którym przeprowadza się takie operacje bez dojścia zewnętrznego. Trafiłam w ręce pana Balcerzaka i pana Sokołowskiego. Pan Balcerzak niczym ...

dr n. med. Agata Szkiełkowska

Laryngolog, Foniatra

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

Przebywałem na hospitalizacji w Instytucie, Pani Profesor Agata Szkiełkowska jest najlepszym specjalistą ds. Foniatrii w kraju. A niestety wiem co mówię bo przez ostatnie 13 lat odbywałem hospitalizację w kilku największych miastach w PL i DE lecząc się różnież u profesorów.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Katarzyna Walewska-Gawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Pani doktor jest świetnym fachowcem. Bardzo skrupulatnie i rzetelnie prowadzi wywiad. Wykonuje komplet niezbędnych badań przed postawieniem diagnozy, która jest zawsze w punkt. Doskonale dobiera sposób leczenia i leki. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczy chorobę i wybrany sposób leczenia. Przedstawia alternatywy. Empatyczna. Zainteresowana pacjentem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Krzysztof Cecherz

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Panie Cecherz. Zwracam się tu osobiście, żeby wszyscy przeczytali co z pana za typ. Przyleciałem specjalnie z USA, po obejrzeniu pana video z nadzieja, że pan mi pomoże, bo ci w Stanach nie zadziałali. Pan natomiast wydał się obrażony, że nie do pana pierwszego się udałem z moim problemem, ale panu wyjaśniłem na pierwszej wizycie, że moja kondycja nie była na tyle dobra by móc latać samolotami, to że mam ...
Opinia dodana przez: Mark

lekarz Robert Zawadzki

Tomcia Palucha 2a/14
02-495 Warszawa

Wspanialym, kompetentny, na wizycie dokonac zabiegi I poswiecil duzo czasu. Wytlumaczyl co sie dzieje I jakie szanse wyleczenia, Polecam. Maria

lekarz Monika Jabłońska-Jesionowska

Otolaryngolog dziecięcy

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Doktor jest wyniosła, pobieżnie zbadała syna, nie oglądała badania fiberoskopii na płycie które miałam ze sobą w poradni na wyzwolenia, bo się jej spieszyło a jednak zdecydowała się operwać syna na Kopernika. Zabieg nie przyniósł efektu, migdał srodkowy nie został dobrze usunięty. Na kontroli według doktor wszystko jest ok. Syn dalej cierpi, dalej choruje, doktor nie chciała dać skierowania do innego specjalisty ani dalej leczyć. Najbardziej skupiła się na pouczaniu ...
Opinia dodana przez: Mjl

lekarz Aleksandra Ślaska-Kaspera

NZOZ AN-MED
ul. Ludwika Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Wysoki profesjonalizm. Pani doktor wszystko nam dokładnie wyjaśniła przed operacją w Szpitalu MAVIT - operacja na NFZ. Od pierwszej wizyty czekaliśmy półtora tygodnia. Polecam. Tak powinny działać wszystkie szpitale
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Piotr Rybicki

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

Kilka lat temu postawił swoją olewającą diagnozę. Żadne argumenty do tego Pana nie dochodziły i stawiał na swoim. Dziś mam guza w ukl.sluchowym ktory od kilka lat narasta. . A objawy sie zgadzają. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Luk

lekarz Agnieszka Zaborowska

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Bardzo opryskliwa i nieprzyjemna osoba. Polecam zmianę zawodu, ponieważ na laryngologii to Pani się na pewno nie zna. Lekarz zdiagnozował przewlekłe zapalenie zatok, które zajęły oczodoły i zaczęły prowadzić do utraty wzroku. Przy tym ból głowy bardzo uporczywy od 3 tygodni i charakterystyczny dla zatok. Dostałam pilne skierowanie na oddział laryngologiczny i Pani Agnieszka stwierdziła po obejrzeniu tomografii komputerowej zatok, że zatoki są czyściutkie, a ja nie mam kataru, więc ...
Opinia dodana przez: Pacjent Włocławek

lekarz Mariola Lupa

Otolaryngolog, Otolaryngolog dziecięcy

ulica Nasypowa
40-551 Katowice

Byliśmy w Żywcu, na ocenę CAPD. Z panią dr mieliśmy tylko omówienie wyników córki. Ale pełna kultura, uprzejmość, wszystko wytłumaczone, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Nie mam zastrzeżeń. Zostały wystawione skierowania na dalsze badania.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Joanna Florczyk

Gminny Ośrodek Zdrowia w Ornontowicach
ulica Klasztorna 1
43-178 Ornontowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor z profesjonalnym podejściem. Przebadała mnie tak, jak żaden inny laryngolog. Wystarczyła jedna wizyta żeby postawić diagnozę i włączyć leczenie. Wszystko dokładnie analizuje i tłumaczy....normalnie, zrozumiale. Badanie zupełnie bezbolesne, szczegółowe, obrazowe. W końcu wiem, co się dzieje i zaczynam działać ;). Zdecydowanie polecam, a Pani Doktor- dziękuję i do zobaczenia.
Opinia dodana przez: Anna