Lekarze Otolaryngolog

lekarz Jarosław Jarocki

Jarocka 57/22
10-699 Olsztyn

Witam!!! Jeśli dr Jarocki to ten sam, który przyjmuje w Lidzbarku Warmińskim, to naprawdę naporządniejszy lekarz z jakim miałam styczność. Pomógł mi wszystko załatwić, kazał wracać gdy inni specjaliści odsyłali, szukał innego sposobu, żebym mi pomóc, choć wcale nie musiał. Dziękuję serdecznie Panie doktorze, jest Pan wielkim człowiekiem. Pozdrawiam serdecznie

lekarz Katarzyna Poławska

ul. Starodworcowa 27/A6
81-575 Gdynia

Super lekarz, szczerze polecam.Pani doktor robiła mi septoplastykę przegrody nosowej w UCK Gdańsk. Bardzo delikatny lekarz z super podejściem do każdego chorego.Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Dziendziel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka Cywilna
ulica Bielska 61
43-520 Chybie

Jestem pacjentka pani dr Anny Dziędziel od zeszłego roku, po bardzo dobrze przeprowadzonym zabiegu na zatoce nosowej jestem dalej prowadzona i chce przekazać, że kontakt z pania dr i jej opieka jest profesjonalna i miła. Ewa P.

lekarz Tatiana Fijałkowska

ul. Długa 10A
28-200 Staszów

Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u p. Doktor. Miła, uprzejma, wszystko dokładnie wyjaśniła. Diagnoza trafna, leczenie skuteczne. Polecam!
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Wojciech Kamiński

Szpital Specjalistyczny Tysiąclecie
Polskiego Czerwonego Krzyża 7
42-200 Częstochowa

Byłem z rodzicami 90-latkami u pana doktora. Celowo podaję wiek, bo wiem, że tacy pacjenci mogą być trudni. Wspaniałe podejście do rodziców, duża uprzejmość i kultura a jednocześnie ogromne kompetencje, chęć tłumaczenia w sposób jasny i przystępny a zarazem niezbyt szybki, tak aby wszystko było jasne dla rodziców. Pan doktor poświęcił dużo czasu rodzicom a jeszcze dodatkowo zainteresował się moimi uszami. Cieszę się, że trafiłem na pana doktora. Jeśli będę ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Tadeusz Pietrykowski

SP ZOZ w Rypinie
ulica 3 Maja 2
87-500 Rypin

Świetny specjalista, lekarz z powołania, ma niesamowity kontakt z pacjentem, posiada dużą wiedzę i umiejętności. Jeśli skomplikowana ekstrakcja zęba mądrości to tylko u Pana Doktora - szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten problem i obawy. Lekarz - człowiek. Panie Doktorze dobrze, że Pan jest :) dziękuję!"
Opinia dodana przez: Kamila

lek. med. Dorota Szuber

Laryngolog, Foniatra

Podkarpackie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Chodkiewicza 6
35-045 Rzeszów

Kompleksowe badanie, miła atmosfera podczas wizyty, badania słuchu. Zostałem skierowany na zabieg, wcześniej zostało wdrożone leczenie lekami, które przyniosło ulgę. Polecam Panią doktor.

lekarz Arkadiusz Zych

Otolaryngolog, Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ul. 3 Maja 32a
Nisko

Bardzo miły i rozmowny lekarz słucha pacjenta ,dobry kontakt z pacjentem świetna atmosfera bez nerwów w gabinecie . Bardzo Polecam.
Opinia dodana przez: tomasz

lekarz Olimpia Sułkowska-Janicka

Kawalerzystów 27/4
53-004 Wrocław

Bardzo życzliwa, kompetentna, uważna Pani Doktor. Człowiek o wielkiej kulturze i fachowiec. Świetnie traktuje i dorosłych i dzieci. Dzięki czujności Pani Doktor mój synek trafił w porę do szpitala z zapaleniem uszu, które prawie nie dawało objawów.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Marmurowicz

Derdowskiego 24
84-230 Rumia

Pani doktor bardzo miła, obszernie wytłumaczyła dolegliwości i ewentualne dalsze leczenie, zaordynowała lek , który po zastosowaniu już w pierwszej dobie przyniósł ulgę. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy laryngologa. Pani doktor życzę dużo zdrowia.

dr n. med. Elżbieta Dębniak

Laryngolog, Otolaryngolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Jeżeli ktoś potrzebuje laryngologa, to do tego można iść bez wahania.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Jarosław Sova

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Po ponad 15 latach leczenia u różnych specjalistów trafiłem do dr Sovy i w końcu uwierzyłem, że można się wyleczyć. To uczucie, że doktorowi zależy na dobru pacjenta jest bezcenne. Dr Sova jest lekarzem z powołania w 101 % ! Szkoda, że nie można sklonować dr Sovy. Brakuje niestety takich lekarzy. PILECAM!
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jakub Sroczyński

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Bardzo nam pomógł. Polecam gorąco, zwłaszcza "trudnym" pacjentom. Gdy zorientował się, że przyjeżdżamy na wizytę z Lublina do Poznania dołożył wszelkich starań żebyśmy otrzymali jak najwięcej za jednym wyjazdem. Druga wizyta, która odbyła się już po miesiącu dała nam więcej niż 3 lata jeżdżenia do słynnego światowego centrum w Kajetanach.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Tomasz Grochowski

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15
02-034 Warszawa

Konkretny,rzeczowy,zna sie na tym co robi. Dobry kontakt z dziecmi. Godny polecenia prxesympatyczny lekarz.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Agnieszka Glińska

ulica Grunwaldzka 7a/3
73-200 Choszczno

Pani Doktor, jest bardzo profesjonalna, kompetentna, empatyczna i zaangażowana. Dziękuję w imieniu Mojego Wnuczka Krzysztofa!
Opinia dodana przez: ROMAN

lekarz Beata Pucher

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Super lekarka, która ma bardzo dobre podejście do dzieci. Kompetentna i solidna, zawsze poświęca tyle czasu ile jest potrzebne.

lekarz Monika Tywończuk-Szulc

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

wspaniały lekarz .Pani Monika to naprawde lekarz z powołania .Jeszcze nigdy nie odmówiła mi pomocy w szpitalu , gdy bardzo zle się czułam

lekarz Aldona Wicher

Bielska 53/12
45-401 Opole

Super lekarz! Kieruje na konkretne badania, nie ,,domysla" sie chorob! Nawet jesli jest niepewna diagnozy woli sie upwenic i pokierowac do innych lekarzy a nie jak wiekszosc wymyslac diagnoze.Szczerze polecam! Dokladnie tlumaczy, super podejscie do dzieci! Wielkie zaangazowanie.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Katarzyna Terpińska-Pakuła

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Pani Katarzyna dba o pacjenta i podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie, a przy tym jest bardzo serdeczną osobą. Badanie ucha zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Zdecydowanie polecam i na pewno jeśli będzie taka potrzeba powtórzę wizytę tylko u tej Pani doktor. Jeden z lepszych lekarzy na jakich kiedykolwiek trafiłam, bardzo poelcam.
Opinia dodana przez: Gabriela
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Otolaryngolog
                                       lekarz Krzysztof Kiciński

lekarz Krzysztof Kiciński

InVivo
Wita Stwosza 58
80-306 Gdańsk

Bardzo rzetelny i sumienny w tym co robi.Wzorowe podejście do pacjenta dorosłego jak i dziecka.Wszystko dokładnie wytłumaczy i nawet doradzi co dalej i gdzie szukać pomocy w skomlikowanych przypadkach.Takiego lekarza to ze świeczką szukać.
Opinia dodana przez: Sabina