mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Pani Paulina czyni cuda :) Wczesniej byłam u kilku innych dietetyków, niby chudłam ale potem wszystko wracało. Teraz jest inaczej - schudłam a waga od 3 miesięcy ani o gram do góry :) W końcu wymieniłam garderobę, bo wiem, że efektu jojo już nie będzie :) Naprawdę polecam. Pani Paulino dziękuję!!!

Po wcześniejszych wizytach u kilku innych dietetyków w końcu trafiłam do Pani Pauliny i jestem w końcu bardzo zadowolona. Od roku próbowałam zgubić 5kg. Mimo iż to niedużo to mi się nie udawało. Dzięki pani Paulinie schudłam bez problemu (w 1,5 miesiąca) i trzymam wagę. Dieta była smaczna, łatwa, jak coś mi nie pasowało to pisałam maila i dostawałam propozycję nowego posiłku. Bardzo polecam. W końcu dietetyk, którego z czystym sumieniem mogę polecić innym.

Pani Paulina to kolejny dietetyk, u którego byłem i w końcu taki, z którego jestem zadowolony i kolejnego juz szukał nie będę. Pomogła mi schudnąć (na razie 12kg ale mam nadzieję, że będzie więcej). Posiłki są tak wymyślone, że bez problemu mogę je zabierać do pracy (bo spędzam tam prawie cały dzień). Nie jem samej sałaty tylko całkiem dużo normalnych rzeczy, łatwo się to wszystko przygotowuje. Warto wybrac się na wizytę do tego dietetyka.

Od pół roku biegam. Szło mi średnio dlatego postanowiłam wspomóc się odpowiednią dietą. Na początku próbowałam szukać czegoś w internecie ale niestety wiele informacji się nawzajem wykluczało dlatego postanowiłam iść do lekarza dietetyka. Szukając opinii na forum trafiłam na stronę pani Pauliny. Jestem bardzo zadowolona, mam dużo więcej energii, już wiem co jeść przed treningiem, a co po nim. Nie biorę żadnych suplementów diety. Poza tym zmieniłam całą dietę na zdrowszą i była to bardzo dobra decyzja.

Jestem bardzo zadowolony. Dzięki pani dietetyk schudłem już 10kg a to jeszcze nie koniec. W jadłospisie nie ma nic czego nie lubię, jem często (5 posiłków, kiedyś jadłem tylko 2). Jeśli ktoś się zastanawia czy warto to zdecydowanie polecam.

Polecam. Moje dziecko żywiło się jedzeniem smieciowym (moja wina, przyznaję). Dzięki wizycie u dietetyka dieta w domu jest coraz bardziej normalna, dziecko chudnie (przy okazji reszta rodziny też). Mam nadzieję, że pewne rzeczy zmieniliśmy już na stałe.