mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

ja akurat korzystam z uslug poradni nie dlatego, ze sie odchudzam, tylko chce przytyc i w sumie skutecznie mi sie to udaje. po latach zmagania sie z okresleniami typu patyk, chuderlak, przecinek, itp., zaczynam sie czuc dobrze ze soba i z nowymi kilogramami.

na problemy z odzywianiem pani Paulina najlepsza ;) tzn. dokladniej dieta, ktora przypisuje. w momencie kiedy juz stracilam nadzieje na wyleczenie trafilam do poradni i powoli zaczynam wychodzic na prosta

Dziękuje za fachową poradę i polecam usługi mgr Szczechowicz. Byłam wcześniej u kilku innych dietetyków, ale diety przez nich przypisane nie były tak skuteczne, jak tak, którą teraz stosuję.

Polecam wszystkim dziewczynom, i chłopakom też, którzy zmagają się z zaburzeniami odżywiania. Można sobie z tym poradzić, potrzeba tylko trochę pomocy ;)

Odchudzam sie praktycznie odkad skonczylam jakies 17 lat, raczej bezskutecznie. Teraz jednak, z dieta z Poradni, widze perspektywe na sukces, bo dieta nie jest katogra. Posilki sa syte i smaczne.

Dietetyk godna polecenia. Rzeczowa, kompetentna, a przy tym nad wyraz miła i życzliwa. Mój problem został szybko i skutecznie rozwiązany.

goraco polecam porady pani Szczechowicz, sa bardzo pomocne, gdy ktos zmaga sie z zaburzeniami odzywania. dzieki temu, ze ponad pol roku temu zdecydowalam sie na pierwsza wizyte teraz wychodze z porzadnego kryzysu. dziekuje

Dziekuję za ułożenie diety dla mojej córki, która nie toleruje laktozy. Wszystkie posiłki, które teraz je są smaczne, zdrowe i w żaden sposób jej nie szkodzą. Pozdrawiam ;)

Pani Paulina niedosyć, że jest świetna w tym co robi, a jej diety są skuteczna, to jest też przemiłą osobą. Gorąco polecam wszystkim grubasom, którzy pragną zmienić swoje życie ;)

Skorzystałem z oferty Poradni przez Internet i muszę przyznać, że jestem zaskoczony profesjonalizmem Pani Szczechowicz. Nie do końca wierzyłem, że dieta ustalona za pośrednictwem wirtualnej sieci może okazać się tak skuteczna. Dzięki niej moje życie zmieniło się na dużo lepsze, dlatego gorąco polecam Poradnię Pani Szczechowicz!