mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

bardzo duzy plus za wnikliwy wywiad, ktory pozwolil ustalic co tak naprawde jest powodem mojej otylosci. dzieki temu i ustaleniu odpowiedniej diety kilogramy w koncu zaczely spadac.

Jestem z tych, na których żadne diety nie działały i w sumie nie wierzyłem, że ktoś może to zmienić. A jednak ;) Dzięki diecie, którą dobrała mi Pani Paulina jestem już o 32 kilogramy chudszy i o 32 lata młodszy :)

Na pewno dietetyk godna polecenia. Ma świetne podejście do pacjenta, jest uprzejma i przede wszystkim kompetentna. Dieta, którą mi zaproponowała okazała się bardzo skuteczna, dzięki czemu cieszę się lepszym zdrowiem.

Krótko i na temat - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dzięki jej pomocy można osiągnąć naprawdę świetne wyniki w odchudzaniu.

z nasza 16letnia corka, ktora wpadla w sidla anoreksji, odwiedzilismy chyba polowe dietetykow w poznaniu, ale dopiero u pani szczechowicz znalezlismy ratunek. dziekujemy jej ogromnie za to!

Ja nietypowo, bo z porad mgr Pauliny Szczechowicz korzystałem jedynie za pośrednictwem internetu, na stronie http://www.poradnia-dietetyczna.com.pl/, ale jestem z nich bardzo zadowolony, w porównaniu z innymi poradami online, z którymi miałem do czynienia do tej pory. Stąd pełna piątka w ocenach, nawet za uprzejmość ;)

swietny dietetyk, polecam goraco wszystkim, ktorzy potrzebuja pomocy specjalisty w kwestii odzywania. dzieki nowej dziecie, ktora jest nie tylko zdrowa, ale tez smaczna i prosta w stosowaniu, polepszyly mi sie wyniki badan i schudlam juz 7 kg!

Do pani Pauliny trafiliśmy po tym, jak po rutynowych badaniach w przychodni, lekarka zasugerowała, że syn ma nadwagę i lepiej działać już teraz, a nie czekać, aż zachoruje na coś przez niezdrową dietę. Już wcześniej widzieliśmy, że młody się zaokrąglił, staraliśmy się odmawiać mu wielu jedzeniowych przyjemności, ale wiecie, jak to jest z dziećmi, szczególnie własnymi :P Na szczęście plan, który zaproponowała nam pani Paulina i jej podejście do dzieci sprawiły, że w niecałe 3 miesiące 11 latek stracił na wadze 5 kg. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i polecamy wszystkim tę dietetyk.

Kompleksowe podejście do pacjenta, świetnie przygotowana dieta, doskonałe rezultaty. Czego chcieć więcej? POLECAM!!!

Z największą przyjemnością polecam gabinet pani Pauliny. Znajdziecie tutaj naprawdę fachową pomoc. Jestem tego najlepszym przykładem. Gdyby nie doktor Szczechowicz, już dawno bym się załamała, bo żadna dieta nie działała. Od dziecka mam problem z nadwagą i dopiero po wizycie u pani Paulina zaczęłam chudnąć.