mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Zawsze miałam problemy z wagą, a wszelkie spcecyfiki reklamowane w telewizji zupełnie na mnie nie działały. Dopiero pod opieką doktor Pauliny zaczęłam tracić na wadze, w końcu odpowiednio się odżywiam i jestem szczęśliwa. Dlatego polecam wizyty u pani Pauliny. Miła atmosfera i doskonałe podejście do pacjenta.

Przede wszystkim; świetny kontakt z pacjentem! Pani doktor Szczechowicz pomogła mi uporać się z moją niską wagą i od chwili pierwszej wizyty zyskuję na wagę i nie mogę się doczekać, aż osiągnę prawidłową wagę :). Ważne jest, że przypisana dieta nie kosztuje wiele i jest po prostu skuteczna. Polecam z ręką na sercu każdemu, kto ma problem z niedowagą!

Bardzo miła osoba i bardzo dobry lekarz. Świetnie wszystko potrafi wytłumaczyć i to bez tego niezrozumiałego lekarskiego żargonu. Ogólnie jestem zadowolona i z wizyt, i z diety, która została dla mnie opracowana. Pozdrawiam!

Szczerze mówiąc, nie wiem, jak potoczyłoby się dalej moje życie, gdybym nie spotkała pani Pauliny. Moje kompleksy były ogromne, a żadna dieta, którą wcześniej stosowałam nie dawała, po prostu rezultatu. Dziewczyny, na pewno dobrze wiecie, jak się czułam. Byłam na skraju załamania. Przeczytałam pozytywne opinie o pani Paulinie w tym serwisie i postanowiłam zaryzykować. I opinie okazały się prawdziwe. Pani Paulina nie tylko potrafi słuchać, ale ma niesamowita wiedzę i doświadczenie. Dobrała specjalnie dla mnie dietę, która w końcu działa. Polecam!!!!!

Rewelacyjna osoba. Miła, empatyczna a co najważniejsze znająca się na tym co robi. Dzięki diecie od pani doktor czuję się dużo lepiej, polecam ją wszystkim swoim znajomym, którzy też są usatysfakcjonowani.

Dzieki pani Paulinie udalo mi sie zrzucic 20 kg nadwagi. Obsluga niezwykle sympatyczna oraz fachowa. Ta Pani nie odwala roboty, tak jak to robią inni tylko podchodzi do kazdego przypadku indywidualnie. Moja zona rowniez korzystała z jej uslug. Zaproponowane przez pania Pauline jadlospisy, byly smaczne i uwzglednialy wszystkie nasze uwagi. Moja zona cierpi na cukrzyce, a ja jestem uczulony na laktoze. Nie zauwazylismy roznicy w kosztach jakie co miesiac ponosimy na jedzenie, po wprowadzeniu jadlospisu pani Pauliny. Pani dietetyk dokladnie wytlumaczyla nam sposoby przygotowania potraw oraz to jak wazne sa stale pory jedzenia. Kontakt z pania Paulina byl bardzo sprawny. Kazdy moj problem zawsze do konca zostawal rozwiazany. Jezeli bedziemy wraz z zona ponownie potrzebowac pomocy, na pewno skorzystamy z uslug Pani Pauliny. Serdecznie polecam!

Najlepszą decyzją jaką w życiu podjęła było udanie się do lekarza specjalisty z zakresu dietetyki. Traf chciał, że wybrałam Panią Paulinę, po przeczytaniu komentarzy na tym portalu. Wszystkie komentarze, które zostały tu wystawione, potwierdzają faktyczny stan tego jaką osobą i profesjonalistką w jednym jest Pani Paulina. Nie dość, że sympatyczna to na dodatek empatyczna. Wspierała mnie w moich trudnych chwilach walki z tłuszczem, a nie dołowała czy krzyczała z tego powodu, że doprowadziłam się do takiego stanu. Inne moje koleżanki, mówiły że dietetyczki u których był potrafił prosto z mostu powiedzieć, że nie wyobrażają sobie jak można się doprowadzić do takiego stanu. To nie jest miłe... Pani Paulina ułożyła mi indywidualną dietkę, według mojej grupy krwi, która w mojej sprawie był kluczowa, gdyż przez otyłość cierpiałam na nadciśnienie i kłopoty z krążeniem. Smacznie, prosto i nie drogo! Śmiało mogę rekomendować umiejętności oraz podejście do klienta Pani Pauliny. Szczerze i z całego serca - POLECAM!

Bez pani Pauliny, tkwiła bym w swoim okropnie otyłym ciele, aż do dziś. Pani Paulina dostosowała dietę do mojego trybu życia. Przygotowany jadłospis, nie tylko był smaczny, ale i również TANI! Obawiałam się, że produkty opisane w diecie będą drogie lub trudno dostępne. Myliłam się! Każdy produkt można kupić w markecie i to po korzystnych cenach. Powiem więcej - podczas diety rozpisanej przez Panią dietetyk, zaoszczędziłam pieniądze. Nauczyłam się kupować tylko zdrową żywność o odpowiednim indeksie glikemicznym. Poza tym Pani Paulino to osoba bardzo uprzejma. Zawsze wspomagała mnie swoją radą, w trudnej drodze ku wymarzonej sylwetce. POLECAM!

Jeżeli ktoś szuka dietetyka dziecięcego to tylko Pani Paulina!!! Jest świetnym fachowcem, o żywieniu dzieci wie wszystko!!!

Taka jestem szczęsliwa, ze trafiłam do pani pauliny! dieta jest łatwa w stosowaniu, bez zadnych dziwnych potraw ani produktow, do tego pani jest cierpliwa i naprawd esympatyczna, potrafi zmotywowac do zmian i wesprzec w trudniejszych chwilach, POLECAM