Lekarze Pediatra Wrocław

dr n. med. Lilianna Baran

Stanisławskiego 20/3
52-642 Wrocław

Doskonały lekarz. Przede wszystkim kompetentny. Miłe jest to że pamięta pacjenta, zawsze ma dla niego czas. Kontakt mailowy - super, zawsze odpisuje na maile.

dr n. med. Iwona Wójcik

Dziecięcy Szpital Kliniczny ul. Wrońskego
FORMICA Wrocław, ul. Zatorska 23
51-200 Wrocław

Bardzo kompetentna pani doktor, z powołaniem, prowadziła moją córkę jako pediatra do 3 roku życia w przychodni na Wojnowie, niestety już tam nie przyjmuje, drugiego takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, naprawdę przejmuje się losem małego pacjenta. Gdyby miał ktoś namiar na tą panią doktor gdzie obecnie przyjmuje prywatnie lub w jakiej przychodni, byłabym wdzięczna.Lekarz naprawdę godny polecenia i zaufania!!!!
Opinia dodana przez: joann_k

lekarz Zdzisława Olas

Tańskiego 9 lok. 2
Wrocław

Panią dr Olas znam od bardzo dawna - leczył mojego syna, który w tej chwili ma 30 lat. Od roku prowadzi też mojego wnuka. Tylko dzięki Pani doktor mój syn z bardzo ciężką astmą potrafił normalnie funkcjonować. Pamięta swoich pacjentów :-)). Jest wspaniałym lekarzem, który przejmuje się swoimi pacjentami. Wszystkim polecam Pnia doktor. Już następne pokolenie z mojej rodziny korzysta z Jej opieki.

Bożena Czarnik

Pulmonolog, Pediatra

Wrocław

Wspaniały lekarz. Szybka reakcja ze strony pani doktor przyczyniła się do szybkiego wyleczenia naszego dziecka. Szybki przyjazd z wizytą domową i jeszcze szybsza prawidłowa diagnoza. Dziękuję Pani doktor

dr n. med. Irena Fichtel-Zarębska

ks. Bończyka 31a
51-138 Wrocław

Przypadkowo udało mi się dostać prywatnie do Pani doktor. Byłam zadowolona, bo wizyta przebiegała zgodnie z uwagami moich przedmówców: konkretnie, dość dokładnie, trafna diagnoza potwierdzona skutkiem leczenia i właściwym doborem leków- ok. Ale to było rok temu...Od tego czasu kilkakrotnie próbowałam skorzystać z pomocy Pani doktor w tak zwanych nagłych przypadkach:wieczorem, nie w czasie weekendu, dziecko bardzo chore. Efekty szokujące: inny niż wczesniej poznałam lekarz! Nie jestem przewrażliwioną i wymagającą ...
Tak oddanej dzieciom osoby, jaką jest dr Kasia dawno nie spotkaliśmy. Zawsze ale to zawsze na pierwszym miejscu jest dobro dziecka. Fakt, że nie "szasta" antybiotykami tylko najpierw sprawdzi podłoże niedyspozycji jest na plus. Zawsze rozmawia z dzieckiem, gdy dziecko juz mówi potrafi z niego uzyskać te informacje, z którymi my-rodzice czasem mamy kłopot. Jako długoletni lekarz mojego syna doskonale go zna i zawsze pamięta. Potrafi tak rozmowę przeprowadzić by ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Bożena Dołęga-Kozierowska

Rumiankowa 43/2
Wrocław

Po kilku wizytach odniosłam wrażenie, że brakuje tutaj kompetencji. Pani doktor stwierdziła zapalenie oskrzeli, ale pediatra, którego darzę wielkim zaufaniem, wykluczył tę chorobę. Ale to nie pierwsza diagnoza nie trafiona, dziecko niepotrzebnie brało antybiotyki , a z alergiami dalej nie możemy sobie poradzić. Nie polecam tej osoby, szkoda dzieci, a efektów nie ma. W obyciu raczej oschła, zadufana w sobie.

lekarz Alicja Małecka-Idzikowska

Skrzydlata 39 lok. 9
54-130 Wrocław

Pediatra z powołania. Kompetentna i bardzo zaangażowana. Od 5 lat jesteśmy pod pani doktor opieką i nigdy nawet nam nie przyszło do głowy szukać innego lekarza. Nasze dziecko ma poważne problemy zdrowotne i mamy do niej 100% zaufanie. Pod jej gabinetem zawsze dłuuuuga kolejka...przed innymi gabinetami pusto - to świadczy o tym,że nie tylko my mamy taką o niej opinię.

lekarz Tomasz Pytrus

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Kompetentny, rzetelny, w razie wątpliwości nie boi skonsultować się z innymi lekarzami. A przy tym miły i spokojny. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Henryka Olszanowska

Kazimierska 27 lok. 18
51-657 Wrocław

Zdecydowanie NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM przed tą Panią doktor! Zaleciła mojemu 5 tyg dziecku antybiotyk na katar! zaufałam i podałam dziecku, podczas wizyty dziecko miało wysypkę, nie rozpoznała,że to skaza białkowa, kazała nawilżać, gdy wysypka się rozniosła na resztę ciałka, zadzwoniłam przestraszona do Pani dr to kazała wykupić maść na receptę ale bez recepty,stwierdziła ze być może sie uda. zaleciła maść nie widząc dziecka, a wystrczyło tylko zmienić mleko. Inni ...

Janina Pawłowicz

Pulmonolog, Alergolog

EMC Przychodnia przy ul. Łowieckiej
50-220 Wrocław

znam panią doktor wiele lat bo leczyła moją córkę od niemowlęctwa do 18 lat na mukowiscydozę ,to dobry i kompetentny lekarz.Zawsze kieruje na dodatkowe badania jak się zaobserwuje coś niepokojącego
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Edward Kiełbasa

Pediatra, Wizyty domowe

Jedności Narodowej 125 lok. 21
50-301 Wrocław

Lekarz starej daty, który nie ma aktualnej wiedzy, metody sprzed 30 lat. Przyjechał do noworodka, po czym stwierdził, że generalnie noworodkami raczej się nie zajmuje. Nie ma pojęcia o lekach, nie słucha co się do niego mówi, zalecenia typu - jak nic się nie zmieni, to trzeba jechać do szpitala. Ale co i jak się ma zmienić? No to różnie może być, trzeba obserwować. Ale co? No to różne rzeczy. ...
Opinia dodana przez: Irek

lekarz Henryk Sarul

Kwiska 5/7 lok. 1
54-203 Wrocław

Do p. Henryka warto chodzić z dzieckiem. To jedyny lekarz, jakiego znam, który oprócz klasycznej, leczniczej "chemii", pamięta o wspomaganiu chorego organizmu maluszka witaminami, ziółkami, obpowiednią dietą i odpowiednim traktowaniem. Konsultacje telefoniczne o przebiegu leczenia są dodatkową, bardzo dużą pomocą. Świetne jest też nie nadużywanie antybiotyków. No i instrukcje na karteluszkach: posiadanie ich przy sobie np. w podróży z dzieckiem, nie raz ocaliło nam skórę ;-)

dr Maria Jarlińska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Bardzo miła Pani, delikatna dla maluszka, wyczerpująco odpowiada na pytania i omawia chorobę i sposób leczenia.

lekarz Lena Szwarc-Kaleta

Pulmonolog, Pediatra

Moniuszki 4
51-610 Wrocław

Pani doktor bardzo kompetentna, bardzo dokładnie bada dziecko, diagnoza zawsze trafna. Wyleczyła dziecko z zapalenia płuc obyło się bez szpitala. Naprawdę polecam. Warto się skonsultować jeśli dziecko często choruję a pediatra w przychodni sobie nie radzi. Polecam

dr n. med. Renata Bednorz

Nefrolog, Pediatra

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

To jest Wspaniały człowiek i lekarz,,,wiele lat temu p.doktor wyleczyła mojego dorosłego obecnie syna z poważnej choroby nerek i na zawsze została w naszej pamieci,,Wojnowska Wanda

Małgorzata Kuzior-Pławiak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Grabiszyńska 37 lok. 225
55-095 Wrocław

Dobry, sprawdzony lekarz - od 9 lat prowadzi mojego synka z MPDz i padaczką. Mam 100% zaufania :)

lekarz Jolanta Jasonek

Brzechwy 8A
Wrocław

Pani Jola zajęła się moim synem w szpitalu organizując dla niego kompleksową pomoc. Dziękuję za ciepłe słowa, Maciej
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Ewa Czyńska-Rozbicka

Przychodnia RÓŻANKA
Obornicka 16-18
51-113 Wrocław

Pani doktor jest naprawdę świetna, moje dzieci ją uwielbiają, zawsze trafi przy wyborze leków, dziewczynki szybko zdrowieją, nie ma żadnych powikłań po chorobach. Bez potrzeby nie przepisuje antybiotyków. Znam wielu pediatrów, ale żaden nie jest taki profesjonalny. Nie wiem kto pisze te negatywne komentarze, zresztą każdy z nas ma czasem zły humor lub problemy i nikt nie wymaga od nas wtedy uśmiechania się na siłę. Wielu moich znajomych chodzi z ...

dr n. med. Ewa Sikorska

NZOZ ALER-med, Legnicka 55/U4, tel 71 349 59 59
Koszalińska 7c
54-203 Wrocław

Polecam! Pani doktor bardzo miła, ciepła, kompetentna. Nie robi sztucznych kolejek, ze skierowaniem przyjmuje w ciągu kilku dni. Poświęca wystarczająco dużo czasu. Pozdrawiam