Lekarze Pediatra Wrocław

lekarz Joanna Iwankiewicz

B.Prusa 16A / 7
Wrocław

Fantasyczna Pani doktor. Natychmiastowa diagnoza która uratowała mojego maluszka. Szpital i operacja. Byłam u innych lekarzy nic nie wykryli. Dziekuje Pani doktor. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: basia

lekarz Robert Nahirny

Internista, Pediatra

Słowiańska 27A
Wrocław

Po 13 latach leczenia mojej corki z wada serca okazalo sie, ze leczyl ja pediatra, kłamał, ze jest kardiologiem, NIE JEST BO NIE ZROBIL SPECJALIZACJI, na konsultacji u kardiologa, okazalo sie, ze badania sa zle przeprowadzone, potrzebna jest operacja. 13 lat w klamstwie, pan dr oczywiscie zapadł się pod ziemie

lekarz Jolanta Hołda

Pulmonolog, Alergolog

Ślężna 27
53-301 Wrocław

Polecam Panią doktor. U mojego 5-letniego dziecka widać poprawę po kilku tyg. leczenia. Poczekamy zobaczymy gdyż jeszcze nie jest całkowicie temat zakończony. Napewno napiszę opinie po wyleczeniu/bądź nie mojego dziecka. Na tą chwile polecam!

lekarz Katarzyna Rymarczyk-Natyna

Neurolog, Pediatra

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
50-420 Wrocław

Pani doktor o wielkim sercu , pełna empatii , bardzo miła i jednocześnie wysoce kompetentna . Dokładne badanie , wywiad , aby poznać historię choroby . Dyspozycyjność w kontynuowaniu terapii . Otrzymałam wszystkie potrzebne do dalszej diagnostyki choroby skierowania na badania ,następnie otrzymałam szczegółowy ich opis . Zastosowane leczenie i rehabilitacja pomagają mi skutecznie powracać do zdrowia . Pani doktor jest troskliwa , kieruje chętnie do specjalistów , którzy mogą ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Gomulska

Laryngolog dziecięcy, Pediatra

sępia 42
53-142 Wrocław

Zdecydowanie odradzam!!!!!Potrzebowałam pilnej konsultacji laryngologicznej dla mojego 5-miesięcznego syna. Na moje nieszczęście trafiłam do tej Pani. Powiedziała, że syn jest zdrowy, ale nie wzbudziła mojego zaufania więc udaliśmy się jeszcze do dwóch innych laryngologów, którzy jednogłośnie potwierdzili, że syn ma zapaleniu uszu i wymaga natychmiastowego leczenia. Jak ta kobieta mogła nie wykryć takiej choroby. a tak się chwaliła, że jeszcze nigdy nie postawiła błędnej diagnozy. Nawet nie chcę myśleć co ...

lekarz Irena Trygub

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Gabinet Ginekologiczny Wrocław
ul. Jedności Narodowej 118 a
50-300 Wrocław

Moi chłopcy właśnie wrócili ze szpitala, gdzie pod swoimi skrzydłami miala ich Pani Doktor. Anioł nie człowiek! Zawsze znalazła czas na rozmowę, wyjaśniła wszystkie wyniki badań, moje dzieci chcialy same do gabinetu wejść. Pełen profesjonalizm i bardzo duzo empatii! Czułam, że moje dzieci są pod właściwą opieką, pierwszy raz od dawna czuję, że są bezpieczne i dobrze prowadzone. Dziekujemy z calego serca Pani Doktor i do zobaczenia! Antoś i Michaś ...
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Halina Sleiman

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

SUPER PEDIATRA ZNAMY PANIĄ SLEIMAN ODLAT CHODZIMY CAŁĄ RODZINĄ NIGDY NIE ODMAWIA UDZIELI INFORMACJI NAWET PRZEZ TELEFON.POLECAM. RODZINA B.

lekarz Ewa Drabik-Danis

Stalowa 85 / 12
Wrocław

świetne podejście do dzieci, pełna informacja na temat choroby i leczenia, wnuczek po pierwszym kontakcie z lekarką powiedział jej, że będzie za nią tęsknił, polecam z całą odpowiedzialnościa - babcia Marcelka, Barbara Cisek z Kamieńca Wrocławskiego

lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Oddział Arkady Wrocławskie
Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław

NIE POLECAM NIKOMU! Ponieważ w naszej przychodni był już komplet pacjentów, a byl to piątek zdecydowaliśmy się na wizytę u tej Pani, cieszyłam się, stwierdziłam, że pojedziemy z małą do domu lekarki, więc pewnie w miłej atmosferze zostanie osluchana i zbadana. Jakiez było moje zdziwienie, gdy po wejściu głównymi drzwiami zobaczyliśmy mały korytarzyk pełny ludzi, nie było nawet gdzie położyć nosidla, mąż wrócił z córką do samochodu. Po nadejściu naszej ...
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Elżbieta Jasiak-Pałczyńska

Praktyka Lekarza Rodzinnego Grażyna Sałaga-Rafajłowicz
Rękodzielnicza 16
54-135 Wrocław

Mialam do czynienia z dr po porodzie.Lekarz bez kompletnego podejscia do dzieci. Arogancka, wredna, niemila, nieuprzejma.Nie informowala mnie o stanie zdrowia mojego dziecka podczas wizyt w szpitalu.Po kilku dniach codziennych wizyt byla zdziwiona ze dziecko nie jest na oddziale dla wczesniakow. Szkoda ze zapomniala o badaniach sprzed kilku dni i tego akurat nie zauwazyla ze moze byc wczesniakiem.Wyrywala mi dziecko zeby popisac sie przed pacjentkami jak to super potrafi dziecko ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Urszula Liszewska-Krajciewicz

Powstańców Śląskich 175a lok. 1
53-138 Wrocław

Pierwsza i ostatnia wizyta. Pani lekarka naciągnęła skórę na siusiaku mojego 8 miesięcznego syna w rezultacie zrobiła mu krzywdę- pękła mu tam skóra. Do tego nie słucha co się do niej mówi.Nie polecam!!!!!!

lekarz Dorota Lisik

Choroby zakaźne, Pediatra

Wrocław

Jest to lekarz z ogromną wiedzą, kompetenty. Wytłumaczył mi dokładnie istotę mojego schorzenia. W końcu przestałam się bać choroby. Bardzo jestem jej wdzięczna!

Urszula Popow

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wrocław

Kompletnie nie rozumiem poniższych opinii, byliśmy dwa razy u doktor na kwalifikacji do szczepień i wśród wszystkich lekarzy, którzy mieli styczność ze mną i moją córką - najbardziej empatyczna, kompetentna, zaangażowana i dokładna doktor. Odpowiada na wszystkie pytania, poświęca tyle czasu ile trzeba - badanie dziecka przeprowadza bardzo dokładnie. Polecam doktor z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Marta K

lekarz Izabela Weryho-Darowska

Alergolog, Pediatra

Piławska 10 lok. 1
Wrocław

hm, ocena zalezy od nastroju pani doktor. niestety to prawda i skrane opinie sa tego dowodem. na jednej wizycie bardzo spokojna i rozmowna, na drugiej bardzo nerwowa i pełna złości nie za bardzo wiadomo za co.po zwroceniu uwagi przeprasza, ale nie tak powinna wygladac wizyta u lekarza, ktory diagnozuje chorego badz co badz pacjenta.
Opinia dodana przez: Ag

lekarz Andrzej Kulczuga

Internista, Pediatra

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Nigdy więcej nie umówię się do tego lekarza. Doktor gburowaty, prześmiewczy, zero taktu, drwił i co chwila raczył komentarzami, które nie przystoją osobie z jego profesją, powiem więcej - kasjerki w marketach są przyjemniejsze w obyciu. Nie chcę mieć więcej nic wspólnego z tym lekarzem. Szczerze odradzam.
Opinia dodana przez: Marika

lekarz Marek Wasicionek

Okrężna 15a
53-008 Wrocław

Absolutnie odradzam byłem u lekarza dwa razy synem 5 letnim , arogant narwany bez cierpliwości lekarz z doświadczeniem powinien umieć podejść do dziecka a nie tylko burkac leże ,nie ruszaj sie itd. chodź syn był bardzo spokojny i wystraszony ,straszny gbur z pana doktorze i radzę tez sie panu wybrać do lekarza (psychiatry na kilka sesji )
Opinia dodana przez: Lukas

lekarz Olga Dworak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej
ulica Romualda Traugutta 116
50-480 Wrocław

Pani Dr jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem, zawsze wyczerpująco udziela informacji na temat choroby, leczenia, mój syn jest pacjentem Pani Dr od prawie 13 lat. Mam ogromne zaufanie do Pani Dr Dworak i polecam Ją jako neurologa dziecięcego i pediatrę.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Krystyna Szpilczyńska-Ciesielska

Skłodowskiej-Curie 49 lok. 3
50-369 Wrocław

Zdecydowanie ODRADZAM! Pani doktor niemiła i arogancka! Odniosłam wrażenie, jakby miała "siedzieć" tam za karę! Zero jakiegokolwiek wywiadu.O wszystko musiałam dopytywać się sama i ciągnąć ją za język. W ogóle nie słuchała, co do niej mówię. Na pytanie, czy córka ma nadal przyjmować leki, czy może jednak je odstawić, bo i tak nie działają, usłyszałam, cytuję: " jakieś tam leki może brać". Jakieś? Co to za odpowiedź?! Podejście do pacjenta ...

dr Zofia Makowicz

Pediatra, Psychiatra dziecięcy

Centrum Neuropsychiatrii "NEUROMED" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Białowieska 74a
54-235 Wrocław

Mimo negatywnych opinii na tej stronie, pierwszą wizytę oceniam pozytywnie. Bardzo uprzejma pani doktor, wysłuchała bez pośpiechu, zadawała pytania, wystawiła odpowiednią diagnozę, leki, skierowania itp. Poczułam zrozumienie oraz że ktoś przejął się moim stanem na poważnie.
Niestety Pani dr nie potrafiła zdiagnozowac,wyleczyć naszego dziecka. Leczenie trwalo długo i nie przyniosło żadnego pozytywnego efektu