prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam studiowanie biologii na Uniwersytecie Warszawskim (1990-1992) oraz studia specjalizacyjne z ortodoncji (1996-1998)na University of Washingtonw USA.

W 1999 roku obroniłem z wyróżnieniem pracę doktorską, w której zajmowałem się stabilnością efektów leczenia ortodontycznego. Innymi słowy, szukałem przyczyny wykrzywiania się zębów wiele lat po leczeniu.

W latach 2004-2010 pracowałem w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie zajmowałem się dziećmi ze skomplikowanymi wadami wrodzonymi twarzy. Jestem dumny, że w tej dziedzinie współpracowałem ze światowymi liderami - prof. AM Kuijpers-Jagtman z holenderskiego uniwersytetu Radboud University Nijmegen oraz prof. G Semb z University of Manchester.

W latach 2010-2012 pracowałem na Radboud University Nijmegen Medical Centre w Holandii. Prowadziłem tam zajęcia (wykłady, seminaria, planowanie i prowadzenie leczenia)z holenderskimi lekarzami specjalizującymi się w ortodoncji. Poza tym prowadziłem badania naukowe, których efektem była m.in. druga praca doktorska obroniona w czerwcu 2011 roku.

W 2012 roku obroniłem rozprawę habilitacyjną w Czechach (wykładam tam od wielu lat) oraz rozpocząłem pracę w Szwajcarii na Uniwersytecie Berneńskim. Jestem tam dyrektorem/koordynatorem ds. badań klinicznych.

Jestem autorem lub współautorem ponad 50 publikacji naukowych, a wyniki swoich badań prezentowałem w kilkunastu miastach na 4 kontynentach (Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej).

To najlepszy ortodonta w warszawie jak nie w Polsce. Bardzo dobrze zaplanował moje leczenie dzięki czemu nie ma już wstydu ;) bardzo polecam tego lekarza i cały zespół ludzi ktorzy tam pracuja. Profesjonalisci!

Polecam ten gabinet. Dobre miejsce na dojazd, jest parking i fajny personel. Miałem mozliwość poznania Pana Piotra Fudaleja - to bardzo kompetentny lekarz. Każdego kto się waha

Mam zdjęty aparat i czuje się świetnie :) to już mówi samo za siebie. Leczenie w przybliżeniu trwało jakies 2 lata. Profesor to bardzo kompetentny lekarz i ma swietny personel. Polecam go wszystkim!

Serdecznie pozdrawiam Piotra, doskonałego lekarza i przyjaciela. Zdobywał swoje doświadczenie na całym świecie - począwszy od Warszawy, USA aż na Szwajcarii kończywszy. To na prawdę doskonały specjalista.

Piotr Fudalej to najlepszy ortodonta w Polsce. Podejmuje się leczenia naprawdę trudnych przypadków - i tutaj mój przypadek jest najlepszym tego potwierdzeniem. Ma dobrze zgrany zespół. Co dla mnie ważne - wizyty odbywają się punktualnie.

Trafiłam do gabinetu Ortodoncji z internetu i za radą znajomych. Zweryfikowałam opinie na własnej skórze :) Pracuje tam zespół z ogromnym doświadczeniem, takich ludzi właśnie szukałam - nie ma tanio i szybko, ale bardzo profesjonalnie. W razie czego tutaj można znaleźć więcej informacji www.fudalej.eu

Super człowiek i jeszcze lepszy specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miły gabinet. Dobrze zlokalizowana klinika, także z bardzo miłymi asystentkami :) Polecam się przekonać samemu :)

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Fajnie zorganizowana praca na miejscu. Nie ma opóźnień. Ilość czasu związana z tłumaczeniem "choroby" mogłaby być większa, ale rozumiem, że taki system przyjmuje dr Fudalej. Zostaję pod jego opieką i polecam go pozostałym.

Najpierw szacun dla tego doktora, nie widziałam i nie spotkałam się z takim podejściem w stosunku do pacjenta. Moje leczenie trwało 2 lata i skończyło się sukcesem.

Zupełnie szczerze polecam doktora Fudaleja. Jestem zadowolony z jego metod leczenia, w najbliższym czasie mam mieć zdjęty aparat, w czasie ustalonym w planie leczenia. Ważne jest dla mnie to, że dr Piotr nie stosuje żadnych drastycznych metod, jakie widziałem u innych znajomych leczonych ortodontycznie. Zamki nie odkleiły mi się ani razu, nie miałem też problemów z jedzeniem po podkręcaniu aparatu, wszystko przebiegało sprawnie i mega profesjonalnie!