CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

0,0

Kompleksowość leczenia

Najlepiej zajrzeć samemu i się przekonać jak tam jest, bo opinie tego i tak nie oddadzą. Miejsce budzi zaufanie już od wejścia zanim się jeszcze wyląduje na fotelu a później może być tylko lepiej. Chodzę tutaj raczej z drobnymi problemami (i mam zniżkę z kartą kibica:P) - mimo, że jestem drobnym pacjentem to i tak podejście do mnie jest zawsze super i czuję się tutaj bardzo miło (nawet jak wiercą:P)

Kompleksowość leczenia

Do candeo trafiłam przypadkiem. Zbyt długo zwlekałam z wizytą aż nagle dopadł mnie ból nie do zniesienia. Tylko tutaj przyjęto mnie od ręki i jestem za to bardzo wdzięczna. Od tamtego czasu chodzę tylko tutaj i bardzo sobie tą decyzję chwale.

Kompleksowość leczenia

O tym, że mam tą klinikę niedaleko domu dowiedziałem się przypadkiem, gdy okropny ból zmusił mnie do wizyty. Cieszę się, że trafiłem tutaj, wziąłem się wreszcie za swoje zęby i nie mam już problemów z dentystami jak kiedyś. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Nie wiem co mógłbym tu napisać, bo nie znam się na fachowej stronie zabiegów. Ale byłem tu dzisiaj i wszystko naprawdę na plus. Nie znalazłbym chyba jednej rzeczy, do której mógłbym się przyczepić :)

Kompleksowość leczenia

Przyszłam tutaj z naprawdę wielkim bólem, miałam stan zapalny i chciałam tylko jak najszybciej mieć to z głowy. Zajęto się mną od ręki i bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo wdzięczna i oczywiście polecam również!

Kompleksowość leczenia

Przyszłam tu z ukruszonym zębem i w sumie nie wiedziałam co z tym można zrobić a wyglądało strasznie. Zrobili mi tak, że sama już nie wiem, w którym miejscu był ukruszony, super! :)

Kompleksowość leczenia

Miałem tutaj kilka mniejszych zabiegów i wyrywanie zęba, lub w zasadzie tego co po nim pozostało. Teraz mam zaplanowany zabieg wstawienia w to miejsce implantu. Klinika i ludzie, tu zatrudnieni budzą zaufanie, polecam.

Kompleksowość leczenia

Polecam, miałem wyrywany 3 korzenie, które powinny być zrobione już dawno temu. Całość bezboleśnie, trzy pod rząd. Teraz już tylko antybiotyk biorę, ale nawet po nic nie boli. Świetni fachowcy

Kompleksowość leczenia

Miałam problem z zaniedbanym zębem, myślałam, że to już to wyrwania, ale udało się wyleczyć kanałowo. Lekarka, która mi to robiła była bardzo profesjonalna i delikatna. Myślę, że można polecać :)

Kompleksowość leczenia

Byłam raz w Candeo na Bednarskiej, ale tutaj mam bliżej. W obu jest równie przyjemnie i leczenie jakoś mnie nie przeraża, co z pewnością jest zasługą pracujących tu dentystów. Polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii