CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Oceniam bardzo pozytywnie. W zasadzie wszystko działa na Wasz plus, nie znalazłam chyba czegoś, do czego mogłabym się doczepić. Dziękuję i pozdrawiam!

Kompleksowość leczenia

Naprawiono mi tutaj kilka ząbków, wszystko bez problemów i, o dziwo, bez najmniejszego bólu. Miejsce jest przyjemne, fajnie zlokalizowane a ludzie przemili.

Kompleksowość leczenia

Byłam tutaj najpierw na badaniu i konsultacji. Wszystko mi fajnie wyjaśnili i dostałam rozpisany plan działań. To było ok. 4 miesiące temu, gdy przyszłam tam z ruiną w ustach. Teraz mam prześliczne ząbki i ciągle je szczerze. Naprawdę dobra robota, proszę Państwa!

Kompleksowość leczenia

Wszystko w najlepszym porządku. Miałem do zrobienia dwa implanty. Mam już wstawione, wraz z koronkami. Wszystko ładnie się trzyma, estetycznie wygląda. Ceny też mnie ucieszyły :)

Kompleksowość leczenia

Chyba najbardziej rozbudowana i profesjonalna placówka tego typu w Poznaniu. Bardzo mili lekarze i personel, generalnie wszystko pozytywnie.

Kompleksowość leczenia

Witam serdecznie. Polecam klinikę Candeo, zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Wyleczyłam tutaj swoje zęby i w zasadzie nie mam już z nimi problemów!

Kompleksowość leczenia

Wszystko tu działa na plus, więc z czystym sumieniem polecam. Klinika na poziomie, mili ludzie i leczenie tak, jak powinno wyglądać!

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra opieka i kompleksowe podejście do problemu pacjenta. Z pewnością jest to miejsce zasługujące na tak dobre oceny, polecam również.

Kompleksowość leczenia

Byłam tutaj dwa razy na zabiegu wstawienia implantów, jestem zadowolona bo mam teraz nowe ząbki i ani śladu po kraterach jakie w ich miejscu miałam wcześniej. Polecam, porządna firma!

Kompleksowość leczenia

Robili mi tutaj implanty i wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Nowe ząbki trzymają się i nie odstają od reszty, dobrze to wygląda. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii