CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Witam serdecznie. Candeo oceniam na same 5tki, wstawiali mi tutaj implanty, bardzo się z początku bałam, a okazało się, że można taki zabieg zrobić bezboleśnie i szybko. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Wybrałam ich bo mają najlepszą ofertę na implanty no i wzięłam też pod uwagę opinie moich znajomych. Rzeczywiście jest to miejsce godne polecenia i zaufania. Mi wszystko zrobili świetnie.

Kompleksowość leczenia

Byłam tutaj dwa razy na zabiegu wstawienia implantów, jestem zadowolona bo mam teraz nowe ząbki i ani śladu po kraterach jakie w ich miejscu miałam wcześniej. Polecam, porządna firma!

Kompleksowość leczenia

Wszystko w najlepszym porządku. Miałem do zrobienia dwa implanty. Mam już wstawione, wraz z koronkami. Wszystko ładnie się trzyma, estetycznie wygląda. Ceny też mnie ucieszyły :)

Kompleksowość leczenia

Byłem tutaj tylko trzy razy, ale każda z tych wizyt kojarzy mi się dobrze. Miejsce jest dobrze usytuowane i świetnie wyposażone, lekarze bardzo mili i dokładni. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Byłem dziś drugi raz. Miałem do dokończenia zabieg na złamanym zębie. Całkiem dobra robota, nie widać zasadniczo gdzie leżał problem i ząb wygląda jak nowy. Za całość zapłaciłem mniej niż u mojego poprzedniego lekarza no i sam przebieg jakby lepszy. Myślę, że się tu przeniosę.

Kompleksowość leczenia

Wybrałam candeo ze względu na ugruntowaną markę i opinie o niej. Dodatkowym czynnikiem były tez ceny implantów, które są dość korzystne. Nie zawiodłam się, polecam.

Kompleksowość leczenia

Polecam. Lekarze są w porządku, wszyscy bardzo mili i wyluzowani. Panuje tutaj fajna atmosfera, co da się już na wejściu zauważyć. Strach ulatuje :)

Kompleksowość leczenia

Kilkukrotnie już uzyskałam pomoc w tej klinice. Mam do nich jakieś dziwne zaufanie... Pracują tu naprawdę sympatycznie ludzie, widać, że wiedzą co robią. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Witam serdecznie. Polecam klinikę Candeo, zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Wyleczyłam tutaj swoje zęby i w zasadzie nie mam już z nimi problemów!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii