CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Miejsce godne polecenia. Wizyta przebiega bez problemów, w miłej atmosferze. Efekt bardzo zadowalający a przy tym usługi w bardzo przystępnych cenach.

Kompleksowość leczenia

Bardzo solidne miejsce cieszące się w Poznaniu znakomitą opinią, co spowodowało, że właśnie tutaj zdecydowałem się na operację. Zabieg przebiegł znakomicie, pod okiem samego profesora. Jestem zadowolony z jakości obsługi, efektu oraz ceny. Polecam

Kompleksowość leczenia

Chodzę tu z całą rodziną i nigdy nie było najmniejszego problemu. Jest lekarz specjalnie dla dzieci i przynajmniej z moimi łapie bardzo fajny kontakt. Przyjemna poczekalnia i wnętrza, nie ma kolejek, organizacja na medal!

Kompleksowość leczenia

Polecam, bo to dobre miejsce. Mają nowoczesny sprzęt i doświadczenie. W samej klinice do tego, jest bardzo fajny klimat. Człowiek przestaje myśleć o bólu.

Kompleksowość leczenia

Bardzo nowoczesne miejsce ze świetnymi fachowcami. Chodziłam tu na wizyty do profesora, u którego robiłam implanty. Wszystko bezproblemowo i sprawnie. Implanty ładnie się trzymają, korony równe, wygodne i zlewają się z resztą zębów - nie widać, że coś miałam robione. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Miło, szybko, profesjonalnie, do rzeczy i niedrogo. Szybkie podsumowanie schematu działania tej kliniki i jej lekarzy. Jestem zadowolony z wizyt i efektów ich działań, polecam!

Kompleksowość leczenia

Robiłem tutaj już kilka zębów i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie, szybko i bez kolejek do tego ceny, w porównaniu z innymi stomatologami całkiem konkurencyjne.

Kompleksowość leczenia

Godni zaufania fachowcy. Leczę się tutaj z całą rodziną mniej więcej od roku i jestem zadowolony. Miło, szybko i bezboleśnie :)

Kompleksowość leczenia

Robią solidnie i dokładnie, do tego z wyczuciem więc to nie rzeźnicy :). Jak ktoś ma dentystę-sadystę to myślę, że warto się przejść do Candeo i spróbować podziałać w nowym miejscu!

Kompleksowość leczenia

Miejsce bardzo przystępne zarówno jeśli chodzi o ceny jak i podejście do pacjenta i panujący klimat. Byłam pierwszy raz na szybkie zatrucie - jakoś wieczorem zaczął mnie strasznie boleć ząb, w którym miałam już pewien ubytek, niespecjalnie wiedziałam gdzie się udać i brat znalazł Candeo - przyjęli od razu (na szczęście, bo ból był nie do zniesienia) i mam zatruty. W przyszłym tygodniu idę do wykończenia ząbka i zamierzam kontynuować leczenie w tym miejscu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii