CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Założyli mi bardzo fajnie implanty. Wszystko dobrze wygląda, trzyma się i nie bolało. Pozdrawiam i polecam klinikę.

Kompleksowość leczenia

Wszystko w porządku. Gabinety z nowoczesnym sprzętem, wszędzie biało i czysto. Lekarze na poziomie a ceny uczciwe.

Kompleksowość leczenia

Chodzę tu z całą rodziną i nigdy nie było najmniejszego problemu. Jest lekarz specjalnie dla dzieci i przynajmniej z moimi łapie bardzo fajny kontakt. Przyjemna poczekalnia i wnętrza, nie ma kolejek, organizacja na medal!

Kompleksowość leczenia

Miejsce godne polecenia i cieszące się dobrą opinią wśród poznaniaków. Pracują tutaj godni zaufania specjaliści, wyposażenie jest bardzo nowoczesne a ceny przystosowane do kieszeni normalnych ludzi, za co jestem im bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie!

Kompleksowość leczenia

Bardzo solidne miejsce cieszące się w Poznaniu znakomitą opinią, co spowodowało, że właśnie tutaj zdecydowałem się na operację. Zabieg przebiegł znakomicie, pod okiem samego profesora. Jestem zadowolony z jakości obsługi, efektu oraz ceny. Polecam

Kompleksowość leczenia

Dobrze opinie o tym miejscu są jak najbardziej uzasadnione. Miałem tutaj wstawiane dwa implanty, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Miła atmosfera i dobra organizacja to coś, co tu rzuca się w oczy, polecam.

Kompleksowość leczenia

Robią solidnie i dokładnie, do tego z wyczuciem więc to nie rzeźnicy :). Jak ktoś ma dentystę-sadystę to myślę, że warto się przejść do Candeo i spróbować podziałać w nowym miejscu!

Kompleksowość leczenia

Robiłam implanty w candeo. Jestem zadowolona zarówno z cen, jakości jak i kultury współpracy z pacjentem. Miejsce, które z pewnością warto rozważyć pod kątem takich zabiegów.

Kompleksowość leczenia

Witam. W candeo miałam robione implanty. Zabiegi są przeprowadzane bardzo dokładnie, pełna profeska. Koronka trzyma się stabilnie i całość wyglądem nie odstępuje od moich prawdziwych ząbków.

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajnie umiejscowiona klinika. W środku czysto, biało i przyjemnie. Personel przemiły i fajnie dentyści. Nawet jak się idzie na operacje to ten strach jakby mniejszy :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii