CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Już samo miejsce i uśmiechnięci pracownicy bardzo budzą zaufanie. Pierwsze wrażenie pozostaje, jest sympatycznie, nie boli, ceny są konkurencyjne a efekty bardzo dobre

Kompleksowość leczenia

Robili mi tutaj implanty i wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Nowe ząbki trzymają się i nie odstają od reszty, dobrze to wygląda. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Naprawiono mi tutaj kilka ząbków, wszystko bez problemów i, o dziwo, bez najmniejszego bólu. Miejsce jest przyjemne, fajnie zlokalizowane a ludzie przemili.

Kompleksowość leczenia

Wyleczyłam tutaj zęby, które już były atakowane przez próchnicę. Trochę się zaniedbałam a wszystko przez to, że niespecjalnie lubię jak mi ktoś patrzy w usta. Niemniej tutaj leczenie jest przeprowadzane przyjemniej niż w poprzednich miejscach no i doprowadzili mnie do porządku :)

Kompleksowość leczenia

Ja również daje najwyższe noty tej klinice. Wszystko tu działa jak należy - sprawnie i szybko. Takie leczenie powinno właśnie tak przebiegać!

Kompleksowość leczenia

Oceniam bardzo pozytywnie. W zasadzie wszystko działa na Wasz plus, nie znalazłam chyba czegoś, do czego mogłabym się doczepić. Dziękuję i pozdrawiam!

Kompleksowość leczenia

Byłem kilka razy w tym miejscu. Raczej drobne zabiegi, więc nic skomplikowanego. Obsługa jest tu na naprawdę wysokim poziomie i dbają o pacjentów.

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajna klinika i zawsze przyjmą, nawet jak się nie było umówionym to się nie czeka. W taki zresztą sposób tu trafiłem :)

Kompleksowość leczenia

Również polecam usługi tejże kliniki. Byłem kilka razy, u tego samego dentysty, ale na różnego rodzaju zabiegach. Za każdym razem wychodziłem zadowolony.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra opieka i kompleksowe podejście do problemu pacjenta. Z pewnością jest to miejsce zasługujące na tak dobre oceny, polecam również.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii