CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Jestem stałą pacjentką od pierwszego borowania. W międzyczasie także założyli mi implant i myślę, że to koniec :) Nie mam już zadnych problemów z zębami i chodzę tylko kontrolnie!

Kompleksowość leczenia

Wybrałam ich bo mają najlepszą ofertę na implanty no i wzięłam też pod uwagę opinie moich znajomych. Rzeczywiście jest to miejsce godne polecenia i zaufania. Mi wszystko zrobili świetnie.

Kompleksowość leczenia

Zajęto się tu już moją protetyką, estetyką i endodoncją, więc można powiedzieć, że mam pewne doświadczenie z kliniką Candeo. Za każdym razem wychodziłam uśmiechnięta i z załatwionym problemem. Z pewnością o tym miejscu mogę pisać tylko dobrze.

Kompleksowość leczenia

Byłem tutaj tylko trzy razy, ale każda z tych wizyt kojarzy mi się dobrze. Miejsce jest dobrze usytuowane i świetnie wyposażone, lekarze bardzo mili i dokładni. Polecam.

Kompleksowość leczenia

U tych Państwa mam wstawione dwa implanty. Zarówno sama "instalacja" jak i koronki są bardzo solidne i estetyczne, wszystko to bardzo ładnie ze sobą współgra. Zabieg również przebiegł bez żadnych problemów. Mogę tylko polecić!

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajna klinika i zawsze przyjmą, nawet jak się nie było umówionym to się nie czeka. W taki zresztą sposób tu trafiłem :)

Kompleksowość leczenia

Założyli mi bardzo fajnie implanty. Wszystko dobrze wygląda, trzyma się i nie bolało. Pozdrawiam i polecam klinikę.

Kompleksowość leczenia

Polecam. To naprawdę dobra klinika, miałam właśnie wyrywaną 6 i 7mkę, z czego 7mka ułamana, więc była zabawa, ale bólu nie było i pełna profeska. Jestem bardzo wdzięczna, bo miałam już wyrywany ząbek i wiem jak to może wyglądać...

Kompleksowość leczenia

Ja mam implant wstawiany tutaj. Zrobili mi też dwa lekko nadszarpane zęby i jestem bardzo z efektów zadowolony. Solidna firma.

Kompleksowość leczenia

Jest tutaj bardzo fajnie, niweluje to trochę ewentualny strach przed zabiegami. Bardzo miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci. Zabiegi dokładne i bez pośpiechu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii