CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Zabieg przeprowadzony bardzo dokładnie, z troską o pacjenta i bez pośpiechu. Wszystko dokładnie wyjaśnione jak miałem pytania. Jest ok, serdecznie polecam!

Kompleksowość leczenia

Chodzę tutaj już regularnie od kiedy wstawiali mi implanty. Bez żadnych problemów. Szybko, sprawnie i profesjonalnie polecam.

Kompleksowość leczenia

Jak implanty, czy też jakieś bardziej skomplikowane zabiegi to bardzo polecam. Takie coś trzeba robić w sprawdzonej klinice a nie u grzebka jakiegoś :)

Kompleksowość leczenia

Wszystko w porządku. Miejsce i pracownicy na bardzo wysokim poziomie. Wszystko sprawnie, szybko i w miłej atmosferze.

Kompleksowość leczenia

Kilka razy robiłam już tutaj moje ząbki i zawsze wszystko szło bardzo sprawnie. Efekty są super i pewnie już tylko tutaj będę przychodziła :)

Kompleksowość leczenia

Witam. W candeo miałam robione implanty. Zabiegi są przeprowadzane bardzo dokładnie, pełna profeska. Koronka trzyma się stabilnie i całość wyglądem nie odstępuje od moich prawdziwych ząbków.

Kompleksowość leczenia

Z czystym sumieniem mogę polecić tą klinikę. Podchodzą do zabiegów bardzo pieczołowicie i dokładnie, jestem bardzo zadowolony z efektów.

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajnie umiejscowiona klinika. W środku czysto, biało i przyjemnie. Personel przemiły i fajnie dentyści. Nawet jak się idzie na operacje to ten strach jakby mniejszy :)

Kompleksowość leczenia

Miejsce przyjazne dla pacjentów :) Jest sympatycznie a leczą szybko i skutecznie. Na bardziej kosztowne zabiegi, typu implanty mają w ofercie raty.

Kompleksowość leczenia

Byłam jak dotąd dwa razy. Raz na konsultacjach i drugi raz na pierwszym zabiegu. Wnioski na dzień dzisiejszy bardzo obiecujące i pozytywne. Jest miło, lekarze wiedzą co robić i wygląda na to, że zaoszczędzę tu dużo czasu i pieniędzy :D

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii