CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Wszystko tu działa na plus, więc z czystym sumieniem polecam. Klinika na poziomie, mili ludzie i leczenie tak, jak powinno wyglądać!

Kompleksowość leczenia

Byłam jak dotąd dwa razy. Raz na konsultacjach i drugi raz na pierwszym zabiegu. Wnioski na dzień dzisiejszy bardzo obiecujące i pozytywne. Jest miło, lekarze wiedzą co robić i wygląda na to, że zaoszczędzę tu dużo czasu i pieniędzy :D

Kompleksowość leczenia

Jest tutaj bardzo fajnie, niweluje to trochę ewentualny strach przed zabiegami. Bardzo miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci. Zabiegi dokładne i bez pośpiechu.

Kompleksowość leczenia

Ja mam implant wstawiany tutaj. Zrobili mi też dwa lekko nadszarpane zęby i jestem bardzo z efektów zadowolony. Solidna firma.

Kompleksowość leczenia

Bardzo nowoczesne miejsce ze świetnymi fachowcami. Chodziłam tu na wizyty do profesora, u którego robiłam implanty. Wszystko bezproblemowo i sprawnie. Implanty ładnie się trzymają, korony równe, wygodne i zlewają się z resztą zębów - nie widać, że coś miałam robione. Polecam!

Kompleksowość leczenia

W Candeo jestem stałym pacjentem już od dawna i zawsze wychodziłem stąd uśmiechnięty. Szczególnie gdy doprowadziłem już swoje zęby do całkowitego porządku - teraz chodzę uśmiechnięty na co dzień ;). Polecam, profesjonalne miejsce z bardzo dobrze przygotowanymi pracownikami

Kompleksowość leczenia

Chyba najbardziej rozbudowana i profesjonalna placówka tego typu w Poznaniu. Bardzo mili lekarze i personel, generalnie wszystko pozytywnie.

Kompleksowość leczenia

Miejsce na wysokim poziomie. Leczenie tutaj, od umówienia terminu aż po wizytę, przebiega bardzo sprawnie. Miałem sytuację z ukruszonym zębem i zbliżające się wesele, zależało mi na czasie. Zostałem przyjęty w zasadzie od ręki. Polecam i pozdrawiam!

Kompleksowość leczenia

Wszystko w jak najlepszym porządku. Miałam dziurkę w zębie i chciałam to załatwić zanim się z niej zrobi wielki kanion. Pani dr wyczyściła i wypełniła - wszystko równo i wygodnie, wizyta miła i niedroga tak więc polecam!

Kompleksowość leczenia

Witam serdecznie. Korzystałem z Państwa usług już kilka razy, w tym raz w przypadku wstawiania implantu. Jestem zadowolony z efektów i miłej obsługi i uważam, że mogę z czystym sumieniem polecać Was moim znajomym. Pozdrawiam, KarolB

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii