Filtry ›Wyniki wyszukiwania- 45686 placówek
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi.
DODAJ OPINIĘ
Bez dwóch zdań dr Andrzejewski to najlepszy lekarz z równie najlepszym podejściem do pacjenta. Badanie USG (w moim przypadku stawu skokowego) wykonane dokładnie, wszystko dokładnie opisane i wyjaśnione. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam!
Opinia dodana przez Eryk
Wszystko ok. Tak się cieszę, że wreszcie trafiłam na idealnego lekarza :) Na tym zależało mi najbardziej, więc OkoEkspert z Panią Barchan-Tworek na czele to prawdziwy skarb na mapie Kielc. Za tydzień zapisałam mamę, jestem pewna, że ta wizyta też przebiegnie pozytywnie.
Opinia dodana przez Maja T.
Miejsce bardzo przystępne zarówno jeśli chodzi o ceny jak i podejście do pacjenta i panujący klimat. Byłam pierwszy raz na szybkie zatrucie - jakoś wieczorem zaczął mnie strasznie boleć ząb, w którym miałam już pewien ubytek, niespecjalnie wiedziałam gdzie się udać i brat znalazł Candeo - przyjęli od razu (na szczęście, bo ból był nie do zniesienia) i mam zatruty. W przyszłym tygodniu idę do wykończenia ząbka i zamierzam kontynuować …
Opinia dodana przez Kasia Gr
Najlepiej zajrzeć samemu i się przekonać jak tam jest, bo opinie tego i tak nie oddadzą. Miejsce budzi zaufanie już od wejścia zanim się jeszcze wyląduje na fotelu a później może być tylko lepiej. Chodzę tutaj raczej z drobnymi problemami (i mam zniżkę z kartą kibica:P) - mimo, że jestem drobnym pacjentem to i tak podejście do mnie jest zawsze super i czuję się tutaj bardzo miło (nawet jak wiercą:P)
Opinia dodana przez Palla
Placówka z wielkim sercem! Bardzo dobrze dobrana jest cała załoga. Nie dość, że znają się rewelacyjnie na swojej specjalizacji to do tego są to przemili, uczynni ludzie. Kiedy znalazłam się u Nich każdy odpowiadał mi na pytania, cierpliwie wyjaśniał. Nikt nie był obojętny, nikt mnie nie olewał, nie usłyszałam od nich złego słowa. Powinno być tak we wszystkich ośrodkach zdrowia. Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Jestem bardzo …
Opinia dodana przez Eliza
Polecam serdecznie. Wszystko naj, naj ,naj. Pani Justyna wyleczyła mnie z trądziku a moja skora jest idealna jak pupa niemowlaka. Jestem mega wdzięczna za to i przeszczęśliwa. Z radością patrzę w lustro.
Opinia dodana przez Monia