- 3075 placówek

ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa
tel. +48 22 629 59 07; 600 385 617

Serdecznie polecam! Specjaliści światowej klasy, przesympatyczna obsługa, miejsce w którym Pacjent czuje się zaopiekowany, czuje się bezpiecznie, szeroki wachlarz badań diagnostycznych :)
Opinia dodana przez Magdalena

Ksawerego Bronikowskiego 55
02-796 Warszawa
tel. 22 405 63 75

Panie na recepcji są uprzejme i kompetentne. W Vertimed+ leczy się cała moja rodzina. Widać, że jest to miejsce dobrze zarządzane.
Opinia dodana przez Anonim
Wspaniałe miejsce w sieci warte zapamiętania. W ostrej sytuacji umówiłem telefonicznie wizytę domową specjalisty z dnia na dzień. Osoba, z którą rozmawiałem musiała tylko sprawdzić, czy lekarz da radę. W nocy sytuacja radykalnie się poprawiła i wizyta przestała być konieczna. Jeszcze przed 7 rano mogłem bez żadnych problemów wizytę odwołać. W mojej ocenie ci ludzie wykazują wielką determinację i oddanie, by służyć swoim pacjentom. Bardzo dziękuję!

Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210
03-982 Warszawa
tel. 507 414 232, 507 414 428

Sprawna i kompleksowa obsługa pacjenta, profesjonalni lekarze zajmujący się moimi schorzeniami oraz miła atmosfera w przychodni.
Opinia dodana przez Użytkownik zalogowany
OCHOTA MEDICAL CENTER

Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Warszawa
tel. 22 612 88 33

Z czystym sumieniem polecam placówkę Ochota Medical Center. Lekarze jak i cały personel są naprawdę bardzo profesjonalni i pomocni. Byłam na wizycie u dr Gardockiego i na pewno będę wracać do tego lekarza i placówki. POLECAM
Centrum Medyczne IPS

Korzona 111
03-571 Warszawa
tel. tel./fax (22) 678 15 65; (22) 678 15 75; (22) 678 15 85

Polecam placówkę na Mokotowskiej. Wyważone podejście do pacjenta, dyskrecja i atmosfera pełna zrozumienia. Dodatkowo przyjazne podejście od pierwszej wizyty. Niebagatelne znaczenie ma wystrój placówki, który wręcz kojąco wpływa od samego wejścia. Polecam.
Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY Mega-Lens

Polna 30A
00-632 Warszawa
tel. 22 875 96 51

Przystępne terminy i godziny wieczorne. Badanie przebiegło szybko i sprawnie podobnie jak wybranie okularów. Życzliwa obsługa, polecam.
HENDIMED CENTRUM MEDYCZNE

Kondratowicza 25
03-285 Warszawa
tel. 690 011 939

Bardzo miła obsługa, szybkie terminy do stomatologa. Pani Doktor Grądkowska - przemiły lekarz z powołaniem. Przyjęła zarówno mnie jak i mojego syna. Polecam
Opinia dodana przez Kamil
Nikamed Centrum Zdrowia

Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa
tel. 698 877 014

Byłem pacjentem dr Waligóry. Profesjonalizm, życzliwość, empatia. Tylko tyle i aż tyle. Wyjątkowe miejsce, bardzo miła obsługa pacjenta, punktualność, życzliwość, polecam, polecam i jeszcze raz polecam wszystkim którzy szukają nie tylko pomocy w leczeniu ale zrozumienia i zaangażowania. Mariusz

CYNAMONOWA 2/U6
02-777 Warszawa

Z całego serca polecam wizytę w Akademii Medycyny Estetycznej przy ulicy Cynamonowej 2/U6 w Warszawie. Dwukrotnie korzystałam już z usługi usuwania zmarszczek botoxem oraz rewitalizacji skóry twarzy. Za każdym razem wychodzę stamtąd zachwycona. Dzięki profesjonalizmowi pracujących tam lekarzy, czuję się "zaopiekowana" na najwyższym poziomie. Pani Ola i Pan Jacek, którzy przeprowadzali moje zabiegi, doskonale znają się na swoim fachu. W przyjazny sposób podpowiedzieli mi, na co warto zwrócić w przyszłości ...
Opinia dodana przez Ewa

Josepha Conrada 15
01-922 Warszawa
tel. 500226681

Zdecydowanie polecam. Widać, że Pani stomatolog nie marnowała czasu na studiach. Niezwykle miły, fachowy, spokojny wręcz opiekuńczy personel. Leczę się u Pań już 2 rok i nie wyobrażam sobie, że musiałbym zmienić placówkę.
Opinia dodana przez Wojciech
Centrum Terapii VillaMedic

Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa
tel. tel. 518 120 518

Bardzo fajne i potrzebne miejsce. My byliśmy z córką na kilku wizytach i jedyne co mogę powiedzeć na temat tej przychodni to profesjonalna pomoc i komfort w 100%. Wizyty zawsze były telefonicznie potwierdzane dzień wcześniej co uważam za ogromny plus bo większość poradni czy zupełnie innych firm ma teraz dziwny zwyczaj wysyłania suchego sms-a.
Opinia dodana przez Marcelina

DERENIOWA 6
02-776 Warszawa
tel. 606909060

Super, generalnie mam problem z wizytami u dentysty. Tutaj spoko. Wytłumaczą, dadzą znieczulenie, nie zedrą. Polecam, leczeie kanałowe robiłem dwa razy i jestem zadowolony.
Opinia dodana przez Antoni

ulica Sobieskiego 18
02-957 Warszawa

Z całego serca polecam Klinikę Neurochirurgii w IPiN. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalnej pomocy jakiej udzielono mojej żonie (przepuklina dysku lędźwiowego L5). Szczególnie dziękujemy Panu doktorowi Sławomirowi Barszcz i troskliwym pielęgniarkom za opiekę, wsparcie i uśmiech !!!
Opinia dodana przez Krzysztof

02-593 Warszawa
tel. 22-646 00 73 kom: +48 605 425 200

super profesjonalna opieka lekarska, szybka odpowiedz na wyniki badan, szybka mozliwosc kontroli w przypadku gdy cos sie dzieje, dobry sprzet medyczny, super osiagalnosc tefoniczna, wspanialy lekarz z wieloletnim doswiadczeniem, ktory dokladnie kazdy przypadek analizuje. Najlepszy lekarz, u ktorego bylam. Goraco polecam!

ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa
tel. Tel: 22 253 77 77

Bardzo ładna i nowoczesna przychodnia. Obsługa kompetentna, pomocna chętnie i uprzejmie udzielająca porad związanych z rezerwacją terminów. Byłam na USG 4D i otrzymałam zdjęcia oraz film z badania w bardzo dobrej jakości. Kadra lekarzy wydaje się być bardzo dobra (jeżeli nie najlepsza w Warszawie), ale korzystałam tylko z usług ginekologa, więc z praktyki nic więcej nie dodam.
Opinia dodana przez Kaśka
M-Estetica Chirurgia i Medycyna Estetyczna

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21 lok. U7
02-797 Warszawa
tel. 666404584

Lekarze bardzo empatyczni z dużą wiedzą. Bardzo fachowa i kompetentna pani dietetyk. Dzięki Programowi utraty wagi z balonem Elipse zrzucilam 20 kg. Efekty utrzymują się od ponad 10 miesięcy. Bardzo wszystkim dziękuję
Opinia dodana przez Użytkownik zalogowany
Centrum Zdrowia i Psychoterapii

Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa
tel. 22 654-10-38

Ciężko w kilku słowach opisać pomoc, którą otrzymałam w CZP... Jest to miejsce, gdzie będąc nawet w najgorszym stanie, człowiek dostrzega iskierkę nadziei, że w końcu "będzie dobrze" :) Opieka jest fantastyczna, lekarze - empatyczni i cierpliwi, a jednocześnie kompetentni w tym, co robią. Panie na recepcji są przemiłe, zawsze gotowe do pomocy. Termin oczekiwania na wizytę jest krótki. W takim otoczeniu ma się poczucie totalnego bezpieczeństwa. Sama przychodnia zupełnie ...
Opinia dodana przez AniaP

ulica Chałubińskiego 8/04-20
00-613 Warszawa

Bardzo dobra klinika chirurgiczna w Warszawie. Miałam tam wycinane wrastające paznokcie, jestem też pacjentką poradni stomatologicznej. Z usług i opieki jestem bardzo zadowolona, miejsce czyste, nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone. Łatwo trafić.
Opinia dodana przez Karolina
CenterMed

ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa
tel. tel. 801 404 402, tel. 22 592 48 00, 22 825 48 69

Polecam placówke. szybki termin wizyty. Miła obsługa i lekarz również. Wszystko załatwiłem szybko i bezstresowo.