- 3075 placówek

ul. Okrzei 18
03-710 Warszawa
tel. tel. 22 357-85-98, tel. kom. 502-243-274

Przychodnia ta mile mnie zaskoczyła swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta już od samego progu, przemiła atmosfera, wysoki standard leczenia, co wiąże się na pewno z kosztami, ale na zębach raczej nie powinniśmy oszczędzać. Zrobić raz a dobrze - tam na pewno warto!
Opinia dodana przez Katarzyna
Centrum Medyczne CMP Mariańska

Mariańska 1
00-123 Warszawa
tel. 22 737 50 50

Od wielu lat korzystam z Przychodni Marianska 1 . Przemile Panie w rejestracji gabinecie zabiegowym. Lekarze wspaniali.Pomocni zawsze gdy istnieje potrzeba. Jestescie kosmicznie wspaniali. Dziekuje bardzo. Pozdrawiam. Maria
Opinia dodana przez Maria

Osowska 84 lok. U1
04-351 Warszawa
tel. 606 738 282

Wyjątkowa przychodnia okulistyczna, wyspecjalizowana w chorobach siatkówki. Doskonałe kompetencje i doswiadczenie pani dr Katarzyny Chmielewskiej. Wysokiej klasy sprzet diagnostyczny i zabiegowy pozwala na kompleksowa terapię.
Opinia dodana przez Marek

ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Warszawa
tel. +48 (22) 259 10 00

Witam jestem bardzo zdiwiona taka dostepnoscia serdecznoscia i dostepem do leczenia ,czego niemozna sie spodziewac po innych szpitalach.Panie Profesorze jest Pan WIELKI.
Opinia dodana przez Kazimiera Slawinki

Pory 78 (przy torze Stegny)
02-757 Warszawa
tel. 22 355 82 00

Klinika na światowym poziomie! Trafiłam tam po urazie na ostry dyżur, na miejscu badanie RTG i od razu diagnoza. Niestety nie obyło się bez operacji ale wszystko przebiegło w ekspresowym tempie. Serdeczne podziękowania dla dr. Luboińskiego, fizjoterapeutów oraz całego zespołu Carolina Medical Center. Jesteście wspaniali!
Opinia dodana przez Kasia
Alcor. Centrum medyczne - wizyty domowe Lekarzy specjalistów 24h

Żegańska 21/23
04-713 Warszawa
tel. 22 622 69 22

Polecam. Nie wie wiem jak mam wyrazić swoją wdzięczność. Jak dla mnie - wszystko ok. Tak świetnej opieki dawno nie miałem. Każdemu choremu polecam taką opiekę.
BALI CLINIC

Roentgena 44 lok. U1
02-781 Warszawa
tel. 22 688 72 65; 732 787 577; 797 77 88 67

Bardzo dobrzy specjaliści łączący kilka specjalizacji, dzięki czemu patrzą na pacjenta kompleksowo. Na miejscu można zrobić wszystkie badania, co również jest dużym udogodnieniem, szczególnie dla osób zajętych. Lekarze udzielają szczegółowych informacji w bardzo przystępny sposób.
Medical Center NZOZ

PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa
tel. Belgradzka: tel: 22 424 21 50, kom: 517 863 195, fax: 22 641 20 06, Dembego: tel/fax 22 406 41 41, kom: 501 089 753

Mogę spokojnie polecić przychodnię. W tym miejscu wykonywane są wszelkie badania, które umożliwiają szybszą diagnozę. Miejsce czyste, bogate w sprzęt, a do tego wszystkiego świetni lekarze i bardzo miła obsługa.
Opinia dodana przez Mania
SKJ CENTRUM MEDYCZNE

ul. Kosiarzy 35
02-953 Warszawa
tel. 22 844 85 08

Jestem starym pacjentem dr. Krzysztofa Szali. Doktor przyjmował wcześniej na Mokotowie, dziś miałem okazje do sprawdzenia nowej placówki SKJ CM na Wilanowie. Bardzo miła obsługa i przytulne wnętrze sprawia iż jestem rozluźniony przed zabiegiem. Polecam – bezstresowo i komfortowo.
Opinia dodana przez wyczi

al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa
tel. 22 628 62 81, 609 505 600

Przemiła obsługa na recepcji, Panie bardzo pomocne i uśmiechnięte. Pan doktor Kieszek przemiły. Wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości. Na pewno będę polecała tego lekarza.
Opinia dodana przez Użytkownik zalogowany
Szpital Lux Med

Puławska 455
02-801 Warszawa
tel. 22 431 20 59

Suuuuper ;-) takiej opieki oczekiwałam od prywatnej placówki! Wszystko w jak najlepszym porządku mili lekarze i personel! Polecam Polecam Polecam
White Dental Clinic

Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa
tel. 501 772 617

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, ...
Opinia dodana przez Łukasz
Centrum Zdrowia i Psychoterapii

Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa
tel. 228579081

dobra obsługa, świetni lekarze i psycholodzy, życzliwe i troskliwe podejście . Korzystam z ich pomocy od 3 lat, właściwie nie mam zastrzeżeń. Ceny również dobre. plusem są dwie lokalizacje. Polecam.
Opinia dodana przez monika
Polecam, profesjonalnie i delikatnie.Strach przed dentystą przezwyciężyłam w gabinecie Dental Endo.
Opinia dodana przez Monika

ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Warszawa
tel. tel. 22 253 23 23, 604 502 501

Bardzo profesjonalna, cierpliwa pani doktor medycyny estetycznej z dużym doświadczeniem. Efekty zabiegu są widoczne, ale bardzo subtelne, więc nie ma efektu sztucznej twarzy
Opinia dodana przez Maga

MAGICZNA 20/1
03-289 Warszawa
tel. 224040842

Świetni lekarze i personel ! Nigdy nie czułam się bardziej komfortowo u dentysty. Zabieg wykonany sprawnie, bezboleśnie a rezultat mega zadowalający !
Opinia dodana przez Renata

kasprzaka 7
Warszawa

Byłem u tego doktora , mając niecałe 10 lat ( teraz mam 20) . Dawno bo dawno , ale coś pamiętam . Doktor był dla mnie bardzo miły , fajne metody badań wprowadzał , dietę przepisał
Opinia dodana przez Adasio Wawa
Zdecydowanie polecam tę placówkę. Bałem się badania urodynamicznego, ale personel zrobił wszystko, żeby zapewnić mi komfort psychiczny i fizyczny, za co serdecznie dziękuję. Pani Pielęgniarka, który wykonywała badanie, super! Pani Doktor konkretna, chętnie udzieliła wszelkich informacji.
Opinia dodana przez Robert
Bardzo dobra przychodnia.Można zrobić potrzebne badania szybko.Wysoki poziom kompetencji i profesjonalne podejście do pacjenta.Polecam.
Opinia dodana przez Maria

Długa 44/50 lok. 15 (parter)
00-241 Warszawa
tel. 22 831 51 55

Miła, kameralna przychodnia blisko pl. Bankowego, świetny dojazd. Polecam zwłaszcza dentystów, którzy potrafią zdziałać cuda!
Opinia dodana przez Masza