- 3075 placówek

tel. 500 900 603

Al. Jana Pawła II 66
Warszawa
tel. 664394808

Polecam serdecznie. Wszystko naj, naj ,naj. Pani Justyna wyleczyła mnie z trądziku a moja skora jest idealna jak pupa niemowlaka. Jestem mega wdzięczna za to i przeszczęśliwa. Z radością patrzę w lustro.
Opinia dodana przez Monia

ul. Umińskiego 6 lok. 206
03-984 Warszawa
tel. 500 516 318, 22 118 57 39

W Belldermie uświadomiono mi, że usta starzeją sie tak samo jak nasza skóra... człowiek jednak uczy się całe życie ;-) Faktycznie zauważyłam, że usta wyglądają gorzej ale byłam pewna, że nic się nie da z tym zrobić. Zasugerowano mi rozważenie mezoterapii albo laseru ClearLift. Wybrałam to drugie, choć dopiero teraz (nie wiem czemu tyle zwlekałam!) i efekty są na prawdę w-o-w.
Opinia dodana przez Anonim
Serdecznie polecam Poradnie Educatio. Rozmaitosc uslug ogromna! Wszystko zalatwione - logopeda, psycholog, psychiatra. Po tym wydana profesjonalna opinia. Super diagnostyka, szybkie terminy. polecam!
Opinia dodana przez Monika

Mochtyńska 65
Warszawa
tel. 725 396 700

Korzystaliśmy z usług Poradni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wracamy za każdym razem gdy potrzebujemy wsparcia:) Polecamy.
Opinia dodana przez Anna

Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
tel. 530 763 608

Kilka tygodni temu w Klinice Horizon Medical Center wykonywałam zabieg korekcji nosa. Wykonywał go Dr Kulicki, zabieg przeszedł szybko i bez komplikacji https://horizonmedical.pl/korekta-nosa/. Jak na razie mój nos jeszcze się goi ale wygląda, że jestem na dobrej drodze :)
Opinia dodana przez Damian
CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie

ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa
tel. tel. +48 573 050 052

Super! Polecam, miło, profesonalnie i uczciwue. Naprawdę fajne miejsce na mapie Warszawy, mają też psychiatrę dziecięcego, którego się naszukałam, a tu jak znalazł pod domem :)
Opinia dodana przez Alina
Centrum Okulistyczne Targowa 2

Targowa 2
03-731 Warszawa
tel. 22 618 22 22

bardzo sprawny kontakt telefoniczny i umówienie wizyty, a na miejscu Panie z recepcji widać, że dobrze zorganizowane. Miejsce też mi się podoba bo widać, że wszystko ma tu swoje miejsce i jest w pełni wyposażone. Lekarka robiąc mi badania miała wszystko dostępne, nie musiałam nigdzie chodzić z jakimiś skierowaniami itd. Dojazd mimo iż to prawa strona Warszawy również dobry ( metro i tramwaj ). Polecam dla osób, którzy chcą być ...
Opinia dodana przez Marta

ul. Rejtana 15
02-516 Warszawa
tel. Rejestracja: (22) 849-31-15, 507-191-360; 502-390-110

Polecam przychodnie na badania okresowe. Wybierając się na wizytę, zapomniałem skierowania. Panie z rejestracji, najpierw mnie uspokoiły, następnie wykonały krótki telefon, po czym udałem się na dwie miłe, szybkie i konkretne wizyty (łącznie 15 minut) i już miałem wolne popołudnie. Kierowca

Szamocka 6
01-748 Warszawa
tel. 22 469 83 30

Byłem wielokrotnie i jestem pacjentem tego szpitala pod opieką Pani dr Ewy Nita. W mojej opinii mogę mówić w samych superlatywach. Wszystko OK. Dziękuję i pozdrawiam zarówno Panią dr Ewę i cały personel szpitala. Kazimierz
Opinia dodana przez Kazimierz
Inżynieria Umysłu

Sienna 72A
08-110 Warszawa
tel. 662 064 242 – Angelika 798 744 870 – Jakub

Powiem krótko. Bardzo się ciesz, że tu trafiłem. Jestem wolny, pełny wiary i pewności. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez andrzej.k

Plac Grzybowski 12
00-104 Warszawa
tel. tel. 516 167 506, 22 203 59 55

Najlepsza placówka medyczna z jaką miałem styczność. Zawsze miło jest tam przychodzić wiedząc, że zawsze mogę tam liczyć na pomoc fachowców.
Opinia dodana przez Stanisław

ul. Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa
tel. 22 270 30 61

Centrum medyczne z bardzo miłą obsługą i przyjemną atmosferą. Leczę się tutaj już jakiś czas i nie trafiłam jeszcze na złego specjalistę. Oczywiście każdy lekarz może mieć gorszy dzień i humor, ale każdy jest tylko człowiekiem, więc to nie wpływa na moją opinię. Śmiało mogę polecić to miejsce.

Bonifraterska 3/11 lok.76
00-203 Warszawa
tel. (+48) 22 827-16-12 / 22 353-35-70

Doktór Izabela Borowiecka, przychodnia "Verde" znakomity kontakt z pacjentem, wnikliwa ocena stanu zdrowia i świetne dobranie sposobu leczenia

ul. Nowy Świat 58A.
00-905 Warszawa
tel. 022 826-45-02

Dzięki pani Monice chodzę.Opieka i zabieg w Olsztynie na wysokim poziomie .Opieka po zabiegu bardzo dobra .Bez komplikacji bo przestrzegałem zasad które lekarz zalecił .Pozdrawiam Ryszard Wachowicz

Seweryna Goszczyńskiego 1
02-616 Warszawa
tel. 22 54 20 606

Do Warszawskiego Ośrodka Proktologii w szpitalu Św. Elżbiety trafiłam z ciężkim przypadkiem, według lekarzy w innym szpitalu - nieoperacyjnym. Zostałam przyjęta na konsultację i ku mojej ogromnej radości zespół specjalistów docent Kołodziejczak zdecydował się podjąć operacji. Dzięki nim jestem teraz zdrowa, pozbyłam się wstydliwych objawów i wreszcie żyję na pełnych obrotach. Polecam serdecznie szpital, opieka na najwyższym poziomie, czysto, przytulnie.
Opinia dodana przez Marta

Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
tel. tel. (22) 830 71 71

Korzystam z usług kliniki od dłuższego czasu, do pierwszej wizyty skłoniła mnie przede wszystkim lokalizacja (samo centrum Warszawy) i to, że wizytę miałam na drugi dzień. Zostałam na dłużej - podoba mi się ich podejście do pacjenta, mają naprawdę dobrych specjalistów i ceny nie z kosmosu (jak się w niektórych przychodniach zdarza).
Opinia dodana przez Justyna