- 3075 placówek

Wrocławska 21 A
01-493 Warszawa
tel. 22 638-02-01

Centrum Medyczne BEMOWO oferuje pełen zakres specjalizacji lekarzy z psychologiem włącznie. Bardzo miła i profesjonalna rejestracja oraz ogólna pozytywna atmosfera sprawiają że to bardzo przyjazna pacjentowi placówka medyczna.
Opinia dodana przez Marcin
Nawet w tak "starym" szpitalu o złej reputacji, może się zdarzyć wspaniały lekarz. Ze szczerego serca polecam młodego lekarza Pana Michała Sadowskiego z Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii. To wnikliwy lekarz z powołania, który szczegółowo informuje pacjentów i naprawdę chce ich leczyć. Traktował tak wszystkie pacjentki - również te starsze. Jestem pod wrażeniem - polecam go z całego serca!
Opinia dodana przez Anna

ul. Sobieskiego 37
02-758 Warszawa
tel. tel. 883 000 016

3 razy umówiłam się na leczenie planowe (+ raz w trybie pogotowia o czym wyżej). Za pierwszym razem wizyta się odbyła. Za drugim razem stwierdzili, że zapisali mnie do innego lekarza, że trzeba być człowiekiem i pomyłki się zdarzają. Chciałam odbyć wizytę więc u lekarza gdzie pomyłkowo zapisli - nie było takiej możliwości. Dziś kolejny raz - wizyta planowa na sobotę (miałam wątpliwości czy w sobotę normalnie przyjmują, ale potwierdzili ...
Opinia dodana przez Aneta

św. Bonifacego 70/U7-U11
02-936 Warszawa
tel. 22 842-58-13

Pani doktor Liliana (nie pamiętam nazwiska) po 15 minut już nie chciała ze mną rozmawiać bo na pacjenta ma tylko 15 min.Chciałam uzyskać jeszcze receptę,ale Pani doktor powiedziała że minęło już 15 min i zakończyła rozmowę ze mną. Ja wiem że praca lekarza jest bardzo cenna i wymagająca i że Pani doktor ma za kilka minut może inną teleporade ale skoro na rozmowę czekałam tak długo to 20-30 sekund dla ...
Opinia dodana przez ana
Centrum Medyczne CMP Białołęka

Berensona 11
03-287 Warszawa
tel. 22 737 50 50

Cudowna atmosfera i podejście do pacjenta. Zabieg scalingu i piaskowania zrobiony tak przyjemnie że czułam się zrelaksowana i zaopiekowana podczas zabiegu. A to wszystko zawdzięczam wspaniałej Pani higienistce Lina Kulish. Napewno to nie ostatnia wizyta. Dziękuje i polecam Panią z całego serca 😊
Opinia dodana przez Marta

BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. 18
02-366 Warszawa
tel. 22 39310 70

Wydałam sporo pieniędzy, efektow żadnych. Zalecono bardzo uciążliwe owijania nóg, po których miała zejsć opuchlizna, a nie zeszła

ul. Nabielaka 15 lok. 1a
00-743 Warszawa
tel. +48 509 861 191, + 48 (22) 841 01 11

Nie oceniam specjalistów poradni. Natomiast z chęcią podzielę się opinią na temat administracji poradni. Układy, układy jeszcze raz układy. Brak umowy, ustalenia odbiegające od rzeczywistości. Brak Dyrektorów na miejscu, kontakt utrudniony w celu uzgodnienia czegokolwiek. Szczerze? NIE POLECAM
Opinia dodana przez chwilowy kierownik poradni

Postępu 21C
02-676 Warszawa
tel. 22 332 28 88

Doktor Piotr Pałka pacjentowi z uciążliwym kaszlem, bólem głowy i badanymi krwi wskazującymi na stan zapalny, po poważnej operacji serca daje skierowanie (nie do pulmonologa, nie do kardiologa, nie do alergologa) na ... kolonoskopie. Może to badanie kaszel wyleczy? :-(
Centrum Medyczne CMP Ochota

Grójecka 132
02-390 Warszawa
tel. 22 737 50 50

Pani doktor Grażyna Sz. minęła się z powołaniem, krzyczy na pacjentów. Mimo picia herbaty w swoim gabinecie nie mogła nam poświęcić jeszcze chwili, bo "będzie musiała zostać 5 minut dłużej w pracy, a i tak poświęciła już nam za dużo czasu". Po wizycie wypisałem się z przychodni.
Opinia dodana przez Zawiedziony

ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa
tel. 506-160-110, 506-160-106, (22) 872-95-26

Lekarze kompetentni, natomiast standard obsługi pacjentów to jakaś kpina. Nigdy nie zostałam przyjęta o umówionej godzinie, wieczne opóźnienia o których nikt nie raczy poinformować. Ostatnio przez godzinę siedziałam w poczekalni i nikt nie udzielił mi żadnej informacji, ostatecznie wizyta się nie odbyła bo nie mogłam dłużej czekać. Recepcjonistka nieuprzejma, niesympatyczna. Klinika nie posiada cennika usług. Nigdy nie można oszacować ile się zapłaci bo nie wiadomo co ile warte. Płatności kartą ...
Opinia dodana przez Anna
Dużo zmian, brak informacji, duża rotacja personelu na recepcji o zwolnieniu mojego lekarza rodzinnego odwiedziłam się, kiedy chciałam się do niego zapisać na wizytę.

Remiszewska 14d
03-350 Warszawa
tel. 22 678 50 50 503 962 927

Fatalna obsługa. Właścicielami są złodziej samochodowy i technik odlewający protezy, który podaje się za lekarza i leczy ludziom zęby bez żadnych kwalifikacji. Zniszczyli mi 3 zęby. Oszuści. Chodzi im tylko o zarabianie pieniędzy. Ludzie! Nie chodźcie tam!!!
Opinia dodana przez Kasia

Ryżowa 48/268
02-495 Warszawa
tel. 666359442

Bardzo niemiła obsługa lekarska , jak najdalej od tego miejsca, nie szanują pacjeta tylko wyciągają pieniądze, nie polecam

ALPEJSKA 4
04-628 Warszawa
tel. 601995599

Rechabilitanci siedzą w telefonach nie patrzom czy pacjet dobrze wykonuje ćwiczenia czy wogule ćwiczy trzeba prosić o zmianę bo w przeciwnym razie dwa ćwiczenia i do domu zabiegi w porządku

Koszykowa 78
00-911 Warszawa
tel. 22 4291065

Stomatolog która nie uwzględnia reklamacji zębów , / Dobner Ewa/ drogie usługi kiepskie materiały.na terenie placówki doszlo do kradziezy telefonu z kurtki...dlugie kolejki i terminy, przestarzale metody , niezgodne czesto z wiedza XXI wieku.
Opinia dodana przez Agnieszka

Twarda 60
00-818 Warszawa
tel. 22 620-98-65

Wizyta u lekarza jak najbardziej na plus, jednak całe pozytywne wrażenie zdruzgotała starsza Pani z recepcji (w krótkich włosach). Już od wejścia do kliniki Pani recepjonistka była opryskliwa i dosłownie wydawała rozkazy, na pytanie dotyczące wizyty zareagowała nerwowo, nie odpowiedziała i kazała siedzieć na miejscu i czekać. Podczas wizyty u lekarza okazało się, że była jakaś aktualizacja w ZUS przez co lekarz w tamtej chwili nie mógł mi wystawić recepty, ...
Opinia dodana przez Sebastian
12 latek miał być leczony ponieważ miał tyłozgryz. Po konsultacjach został założony aparat, co miesiąc nowa wizyta, tak przez 3 lata. Po trzech latach po 3 przesunięciu terminu zdjęcia poszliśmy do innego ortodonty na konsultacje i okazało się ze nie ma poprawy a wręcz część zębów została wykrzywiona( nienaturalne odstępy między zębami ). Przez 3 lata pobierali pieniądze i wyrządzili szkody. Obsługiwała nas starsza ortodontka. Jej zachowanie też było nieprzyjemne, ...
Opinia dodana przez Andzej

Radzymińska 234/236
Warszawa
tel. 530 003 004

Mam wrażenie, że wyrzucamy duże pieniądze. Lekarz niesolidny. Nie chcę używać obraźliwych słów. Myślę, że zostaliśmy przez długi czas naciągani, bo zęby miały być wyleczone, wciąż bolał kolejny. W końcu zrezygnowaliśmy. Wyrzucone pieniądze! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA

Omulewska 27
04-128 Warszawa
tel. 22 740 20 20

Dramat! Dziecku z autyzmem i niedosłuchem odmówili w wystawieniu skierowania do laryngologa. Co tutaj jeszcze można komentować? Beznadzieja i tyle
Opinia dodana przez Nadiia

Wronia 53
00-874 Warszawa
tel. 22 122-30-60

Nie płacą lekarzom za wykonaną pracę. Kontrahentom również. Nie polecam. Właściciel za model biznesowy przyjął by nie płacić za wykonaną pracę.
Opinia dodana przez Weronika