Jestem lekarzem dentystą z wieloletnim doświadczeniem, a swoje umiejętności zdobywałem na licznych szkoleniach. Obecnie prowadzę gabinet stomatologiczny White Dental Clinic w którym zajmuję się protetyką, implantologią, stomatologią zachowawczą i estetyczną a także leczeniem pod mikroskopem.
W mojej pracy podstawowym priorytetem jest dobro Pacjenta, dlatego dokładam wszelkich starań aby wizyta w gabinecie odbywała się na jak najwyższym poziomie.
W ciągu tych kilku lat pracy nauczyłem się, że komfort fizyczny jak i psychiczny idą ze sobą w parze dlatego istotna jest dla mnie rozmowa z Pacjentem, która pozwala mi ocenić jego oczekiwania odnośnie leczenia.
W chwilach wolnych od pracy staram się dużo czytać i poznawać z rodziną nowe zakątki świata.

Wykonywane badania
- badanie stanu jamy ustnej
- badanie radiologiczne

Znajomość języków obcych:
- język angielski

polecam. wycinał mi ósemkę (w tym było piłowanie) wszystko bezboleśnie. wszystko sie zagoiło elegancko

Doskonały stomatolog, niezwykle kulturalny, sympatyczny i bardzo kompetentny. Byłam już na kilku wizytach i jestem absolutnie zadowolona. Bezbolesne, bardzo dokładne leczenie, doktor na każdym kroku informuje o sytuacji, w dodatku ceny "niewarszawskie" - znieczulenie i RTG gratis (!!!), wypełnienie do 150 zł, kanał 100 zł. Kiedy rozbolał mnie ząb doktor Lustostański przyjął mnie tego samego dnia i - mimo moich ogromnych obaw - uratował sytuację (i ząb także :) Wcześniej ciągle zmieniałam stomatologów, u tego lekarza zamierzam pozostać :) Gorąco polecam, naprawdę trudno o tej klasy specjalistę z takim podejściem ...

Doskonały stomatolog, niezwykle kulturalny, sympatyczny i bardzo kompetentny.
Wcześniej ciągle zmieniałam stomatologów, u tego lekarza zamierzam pozostać :)
Gorąco polecam, naprawdę trudno o tej klasy specjalistę z takim podejściem do pacjenta i z takimi cenami!! :)

Jestem w trakcie leczenia u Pana Przemka i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta! Dokładnie tłumaczy proces leczenia. Zabiegi są bezbolesne. Moje zęby są wreszcie doprowadzane do porządku, niestety "sprzątanie" po poprzednich dentystach i własnych zaniedbaniach trochę zajmie... Absolutnie polecam :)

Specjalista godny polecenia . Pacjentowi poświęca dużo czasu , jest punktualny ,ceni czas pacjenta -wyznaczając tak wizyty aby pacjent nie czekał. Wyjaśnia przyczyny choroby a także profilaktykę na przyszłość.

Specjalista godny polecenia .
Wyjaśnia przyczyny choroby a także profilaktykę na przyszłość.

świetny specjalista, warty polecenia znajomym, w Jego sposobie bycia od razu da sie wyczuć szacunek do ludzi

Przemiły.Zabieg wszczepienia implantów całkowicie bezbolesny.Później trochę bolało, ale to podobno normalne. Bardzo polecam.Ceny dużo niższe od warszawskich.

Bardzo polecam.Ceny dużo niższe od warszawskich.

jESTEM WSPANIAŁYM LEKARZEM ZARÓWNO W STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ JAK CHIRUGII, PROTETYCE SZANUJE PACEJNTÓW , DLA KAZDEGO MA CZAS, DOTRZYMUJE TERMINÓW NIGDY NIE ZDARZYŁO MI SIĘ ABY ODWOŁAŁ WIZYTĘ MAM WIELKIE UZNANIE DLA LEKARZA JAKO SPECJALISTY ,CZŁOWIEKA MIMO WIEKU BARDZO WARTOŚCIOWEGO

Sympatyczny lekarz.Przedstawił wszystkie możliwości leczenia.Przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśnił.Zabieg wszczepienia implantu bezbolesny,naprawdę ok.