Psycholog Dziecięcy Kraków

wizyta już od 100

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Bronowice Małe, Kraków

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Psycholog dziecięcy Kraków mgr Elżbieta Kisiel

mgr Elżbieta Kisiel

wizyta już od 100

Gabinet Psychologiczny ŚWIATŁOCIEŃ
ul.Siedleckiego 11/2
Kraków

Pani Ela bardzo mi pomogła nie tylko uporać się z dręczącym mnie problemem, ale także odkryć siebie na nowo. Teraz bardziej akceptuję w sobie to czego zmienić nie mogę, ale i znajduję w sobie prawdziwą siłę i radość życia. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

al. pokoju 4
Kraków

Polecam p. psycholog, która rzetelnie podchodzi do zagadnienia, ma czas zarówno dla dziecka jak i dla rodziców, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Wydaje mi się, że ktoś wpisał omyłkowo inny nr kontaktowy, ja kontaktowałem się pod nr 502 180 385, taki widnieje na gabinecie.

lek. med. Monika Curyło

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Gabinet psychiatrii dzieci i młodzieży. Gabinet psychoterapii.
Westerplatte 3/9

moj synek kacper ma 6 lat i nikt nie iedzial co mu dolega doiero pani doktor postawila diagnoze wytlumaczyla wszystko jest wspanialym lekarzem jestem jej wdzieczna za wszystko,

lekarz Mariusz Ślosarczyk

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

ulica Zamoyskiego 56

Kiedy jesienią zrezygnowałam z terapii u dr Ślosarczyka, byłam rozbita pod każdym względem. Proces terapii, trwający około półtorej roku (z jedną dłuższą przerwą), był dla mnie nieznośnie ciężki. Towarzyszyły mu poczucie bezradności, myśli i próby samobójcze. Uważam, że dr Ślosarczyk, specjalista t. psychodynamicznej, nie ma mi już nic do zaoferowania. Wciąż zmagam się z wieloma trudnościami, tym razem jednak udaję się do terapeuty innej specjalizacji.
Chcę jednak podkreślić, że ...
Opinia dodana przez: Antonina

Anna Rekel

WÓJTOWSKA 3

jak by ktoś potrzebował zniżek do psychologa na KKR+3
NZOZ Poradnia Psychologiczna Fundacji Psychoterapii Rodzinnej
Do psychologa i psychiatry 30% na wszystkie usługi dla: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Skierowanie nie jest wymagane.

strona poradni jest na stronie miasta krakow . pl wiec prawdopodobnie jest wiarygodna.

kkr.krakow.pl/baza_ulg/2228,id,3812,artykul,ulgi.html

czy ktoś już korzystał z tych zniżek?

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pomocna !! Dzieki niej zaczelismy zyc od nowa .kompetentna mila moje dziecko bardzo lubi swoją psycholog
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Andrzej Grymek

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

pan doktor miły i przystojny, jednak albo brak mu kompetencji albo ma gdzieś pacjentów, którzy muszą przychodzić do innej poradni podczas gdy są zarejestrowani we własnej. i to w godzinach pracy. bardziej zależy mu na punktach dla poradni niż zdrowiu psychicznym pacjentów.

lekarz Elżbieta Maślany

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Grzegórzecka 81/2

Fatalnie oceniam diagnostyke doktor Maslany. Doktor Maslany przed sadem twierdzi ze nie ma roznicy miedzy autyzmem a autymem atypowym ze to jest to samo. Uznaje tylko jednego rodzica - matke anagazujac swoj lekarski autorytet po jednej stronie konfliktu rodzicielskiego
Opinia dodana przez: Marek

Psycholodzy dziecięcy w Krakowie