Filtruj terminy

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny ŚWIATŁOCIEŃ
ul.Siedleckiego 11/2

wizyta już od 100
Pani Ela bardzo mi pomogła nie tylko uporać się z dręczącym mnie problemem, ale także odkryć siebie na nowo. Teraz bardziej akceptuję w sobie to czego zmienić nie mogę, ale i znajduję w sobie prawdziwą siłę i radość życia. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Barbara
Kraków Psycholog dziecięcy mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Bronowice Małe, Kraków

wizyta już od 100
Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Anna Rekel

Psycholog dziecięcy, Psycholog

WÓJTOWSKA 3

jak by ktoś potrzebował zniżek do psychologa na KKR+3
NZOZ Poradnia Psychologiczna Fundacji Psychoterapii Rodzinnej
Do psychologa i psychiatry 30% na wszystkie usługi dla: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Skierowanie nie jest wymagane.

strona poradni jest na stronie miasta krakow . pl wiec prawdopodobnie jest wiarygodna.

kkr.krakow.pl/baza_ulg/2228,id,3812,artykul,ulgi.html

czy ktoś już korzystał z tych zniżek?

mgr Grażyna Monica-Staszkiewicz

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży

Kraków

Jesteśmy po wizycie u pani doktor Staszkiewicz. Wyszłyśmy z córką z ogromnym niesmakiem spowodowanym sposobem rozmowy z nami i podejściem do pacjenta. Byłam bardzo zaskoczona niemiłym i niesympatycznym tonem, narzucaniem swojego zdania. Pani doktor tylko na podstawie ilości wizyt u innego psychologa uznała, że problem nie jest poważny, nie czytając nawet zapisów w karcie ani nie pytając o co chodzi. Ani słowem nie odezwała się do córki. Uzasadnienie dla NFZ-u ...
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Roksana Michalak- Ali

Gabinet psychologiczno pedagogiczny
Świętokrzyska 4/3
Stare Miasto, Kraków

Pani Roksana jest bardzo kompetentna, posiada ogromną wiedzę, ale przekazuje ją w sposób prosty i zrozumiały. Wiele dowiedziałem się na swój temat. Naprawdę wie co robi.
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Ewa Dobrzańska

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pomocna !! Dzieki niej zaczelismy zyc od nowa .kompetentna mila moje dziecko bardzo lubi swoją psycholog
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Elżbieta Maślany

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Grzegórzecka 81/2

Witam. Pani Doktor bardzo mi pomogła. Przemiła osoba. Zdecydowanie polecam. Bardzo serdeczna, domowa atmosfera w gabinecie. Pani Doktor bardzo uważnie słucha i szybko diagnozuje problem. Oczywiście trafnie. Polecam tą Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Maciej

mgr Agnieszka Szczepanek

al. pokoju 4
Kraków

Polecam p. psycholog, która rzetelnie podchodzi do zagadnienia, ma czas zarówno dla dziecka jak i dla rodziców, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Wydaje mi się, że ktoś wpisał omyłkowo inny nr kontaktowy, ja kontaktowałem się pod nr 502 180 385, taki widnieje na gabinecie.

lekarz Andrzej Grymek

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Od dłuższego czas absolutnie nic mi nie pomogło nawet jeśli sam wychodziłem z jakąś sugestia czy poprostu pytaniem. Zgadzam się z poprzednią opinia że lekarzowi bardziej zależy na pieniądzach niż na dobru pacjentów.

Psycholodzy dziecięcy w Krakowie