Lekarze Psycholog Katowice

mgr Iwona Siudak

Alfa med
ul. Teatralna
Katowice

To psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog
                                       mgr Justyna Rać

mgr Justyna Rać

Pracownia Psychoterapii Justyna Rać
Rymera 4/8
Katowice

Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości, ciepła, empatii i skuteczności Pani Psycholog. Przekonałem się, że warto było skorzystać z pomocy.
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Agata Polańska-Krzos

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny
ul. Stabika 62a
40-750 Katowice

Same superlatywy! przemiła, kompetentna Pani psycholog, której celem jest pomoc, a nie wyciąganie pieniędzy od rodziców :) jestem zachwycona i wszystkim polecam!!!
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Seksuolog
                                       mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Prywatny Relacje w Renowacji
ul. ks. F. Blachnickiego 4
Katowice

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta

mgr Aleksandra Tyszka

NZOZ Femina Poradnia Zdrowia Psychicznego
Katowice

Lekarz z powołania -pełen profesjonalizm ,podejście do pacjenta- szczerze polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Gosia

mgr Maria Marquardt

NZOZ JUWENA- FILIA
ul. Franciszkańska 27
40-708 Katowice

Osoba godna zaufania!! Z niesamowitym doświadczeniem oraz umiejetnoscia słuchania. Pani Maria pomogła nam w sytuacji, która przerosła nasze rodzicielskie kompetencje i jesteśmy jej za to wdzięczni. Była do naszej dyspozycji, niezależnie od godziny i dnia. Gorąco polecamy!!!
Opinia dodana przez: Ewa
Po wielu latach uczęszczania na sesje do różnych osób – zrozumiałam, że na pewno nie odbywały się u nich sesje terapeutyczne. Straciłam dużo czasu i możliwości. Teraz już wiem czym jest terapia i jak powinna się odbywać. Odkrywam swoje emocje, uczę się je rozumieć łączyć z zachowaniami, pragnieniami, reakcjami itd. Narazie zastanawiam się kim chcę być, w którym kierunku pójść i co w sobie zmieniać by zostać sobą. Pan Łukasz ...
Opinia dodana przez: Gdzieindziej
Pani Maria jest bardzo ciepłą osobą, która podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie z widoczną chęcią pomocy. Czułam od niej bardzo duże wsparcie, zrozumienie i jest jedną z nielicznych osób której udało mi się w pełni zaufać. Pani Maria nie raz powiedziała mi coś, co było dla mnie bardzo niewygodne i niekoniecznie się z tym dobrze czułam, ale było to niezbędne w procesie terapii, która pozwoliła mi zrozumieć moje patologiczne mechanizmy ...
Opinia dodana przez: Magda

mgr Maja De Abgaro Zachariasiewicz

Gabinet psychologiczny
ul. H. Jordana 6/10
40-034 Katowice

Pani Maja jest rzetelną, doświadczoną i skuteczną specjalistką, jedną z najlepszych w Polsce. Polecam jej usługi z absolutną pewnością i przekonaniem.

mgr Agnieszka Suwada Całus

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Agnieszka Suwada Całus Prywatna Praktyka Psychologiczna
PCK 6
Katowice

Pani Agnieszka była już ostatnią osobą, do której zwróciłem się o pomoc. Natomiast pierwszą, która pomogła zdiagnozować odpowiednio problemy i poprowadzić cały proces terapii aż do szczęśliwego zakończenia. Choć trwało to u mnie dobrych kilka lat. Terapię zaczęła ze mną gdy nie radziłem sobie nawet z wyjściem z domu, byłem bez pracy i znajomych. Czułem, że nic dobrego już mnie nie spotka. Na szczęście z pomocą pani psycholog udało mi ...
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Agnieszka Gawęda

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii
40-035 Katowice

Aktualnie jestem na Oddziale w Sosnowcu i Pani Agnieszka jest moją terapeutką. Jest to najlepszy psycholog z jakim pracowałam, potrafi mnie zrozumieć, podchodzi do pacjenta spokojnie tak jak powinien robić to psycholog ;)) na prawdę polecam !

mgr Robert Radwański

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Warszawska 40/1a
40-080 Katowice

Miałam okazje odbyć terapie u pana Roberta ok 2 lata temu i i do dziś uważam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Polecam tego człowieka, tam możesz czuć się bezpiecznie

mgr Aleksandra Paruzel-Czech

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Kościuszki 24 lok. 4
40-048 Katowice

Bardzo kompetentna terapeutka. Z dużą wiedzą i umiejętnościami społecznymi. Miło wspominam i polecam każdemu kto z czymś sobie nie radzi

mgr Łukasz Krawczyk

Kotlarza 6
40-161 Katowice

Chodzę na terapię do poradni MSW w Katowicach na Kilińskiego. Od wielu lat leczę się na depresję, przyjmuję leki a od niedawna korzystam z terapii psychologa. Dobrze się czuję, silniejsza wewnętrznie, terapia motywuje do myślenia we właściwym kierunku :) Maria

mgr Ilona Łobejko

Centrum Terapii Psychologicznej
Rymera 3/8
Katowice

Bardzo kompetentna osoba posiada niezwykle rozległą wiedzę medyczną.Dzięki temu okazało się ,że moje problemy z nerwicą mają bardziej złożone podłoże -dr Łobejko skierowała mnie na kilka konsultacji lekarskich zanim podjęła się leczenia mnie .Dodam ,że żaden z lekarzy nie zajął się mną od tej strony....Obecnie uspokoiłam się ,potrafię radzić sobie w sytuacjach napadów lęku,dostałam wiele wsparcia i alternatywnych sposobów na zachowanie się w tych natrudniejszych momentach .Do tego pani doktor ...

Agnieszka Grundszok-Motyka

Psychotrend
ul. Dąbrówki 13
40-081 Katowice

Polecam, miła i szybka obsługa. Można się umówić telefonicznie na dogodny termin.

dr Aleksandra Szczepaniak

Psychoanalityk, Psycholog

Katowice

Witam potrzebuje jakieś namiary na tą Panią doktor Pilnie dziękuje......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Barbara

mgr Jolanta Jaworska

Centrum Terapii Psychologicznej i Pedagogicznej
ul. Rymera3/6
Katowice

Niestety mi nie pomogła, zamiast się lepiej czuć to czuję się gorzej, wprowadziła mnie w chorą relację w ktorej się tylko przywiązałem a teraz pozostałem z dużym lękiem separacyjnym.Zero skutków leczenia, strata czasu,pieniedzy i zaangażowania emocjonalnego a także przez nią straciłem kontakt z rodziną.Wolala mnie olewać niż mi pomóc,zależalo jej tylko na kasie. Miała mnie gdzieś. Odradzam!
Opinia dodana przez: Antoni

mgr Magdalena Klasik

Mediconer
Graniczna 54
Katowice

Bardzo dobry psycholog. Jednak w terapii trzeba znieść wiele niemiłych prawd przede wszystkim o sobie, więc jeśli ktoś nie jest na to gotowy, lepiej nie zaczynać. W moim wypadku długoterminowa terapia (4 lata) dała wymierne efekty. Przepracowałam to, z czym wyszłam z rodziny pochodzenia, wyszłam z toksycznego związku, znalazłam lepszą pracę. Jeszcze raz dziękuję.

Gabriela Stoch

Spółdzielczości 21
Katowice

Ważne, że jestem nic nie musze tu robić. Na tym przecież polega psycholog !