Lekarze Radiolog

dr n. med. Katarzyna Stanisławska

ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 16g/115
61-719 Poznań

Profesjonalizm w pełnej krasie. Jeżdżę na wizyty do Pani Doktor regularnie, również jestem po zabiegu przeprowadzonym przez Panią Doktor, wszystko na każdym etapie było skrupulatnie wyjaśnione. Bardzo polecam miła, serdeczna, skrupulatna.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wojciech Partyka

Wawrzyńskiej 60
25-372 Kielce

A ja pragnę powiedzieć, że to bardzo dobry solidny medyk. Rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, pełen zrozumienia i cierpliwości odpowie na każdą wątpliwość pacjenta. Bardzo obrazowo wytłumaczył mi wyniki.
Opinia dodana przez: maniek

dr n. med. Piotr Grzelak

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Bardzo dobry specjalista radiolog. Dokładnie opisuje badanie na tyle, że po operacji od lekarza dowiedziałem się, że stan był poważny, dokładnie taki, jaki opisał Pan Profesor na wyniku z badania. Polecam Pana Profesora i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Michał M
duże doświadczenie oraz wieloletnia praktyka połączona z powołaniem do leczenia ludzi ..z czystym sumieniem polecam tego lekarza! Jestem b. zadowolony z wizyty.

dr n. med. Dariusz Podsiadło

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych

polecam solidnie wykonane badanie doplera dopiero ten doktor uświadomił mnie dlaczego bolą mnie stopy po obejrzeniu stóp zalecił odpowiednie wkładki na badaniu nic nie wspominałam o stopach Pan doktor sam oglądał jestem bardzo wdzięczna doktorowi dzięki Doktorze polecam każdemu

dr n. med. Marek Rojek

GABINET USG
3 MAJA 24
41-200 Sosnowiec

Do Pana doktora trafiłam w styczniu 2017 r., żeby zrobić usg piersi. Po badaniu bez jakichkolwiek szczegółowych dalszych badań powiedział bez ogródek, że mam raka piersi z przerzutem do węzła chłonnego, przerażona tymi słowami wykonałam u niego prywatnie biopsje piersi i węzła chłonnego nie zastanawiając nad niczym co niestety miało swoje dalsze konsekwencje i jak się dziś okazuje na całe życie. Otóż po biopsji okazało się, że to faktycznie rak ...

lekarz Grzegorz Plewicki

Onkolog, Radiolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Wspanialy gosc.Konkretny facet i nie owija w bawelne.Wszystko wytlumaczy,ze spokojem omawia dana diagnoze.Doradzi co i jak.Wiecej takich lekarzy i bylibysmy zdrowi.Dziekuje Bogu,ze trafilam na takiego onkologa.
Opinia dodana przez: Enia

lekarz Marek Szpringer

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Polecam z czystym sumieniem w 100% chodze do niego juz ladnych kilka lat, prowadzil moja ciaze, nie mam zadnych zastrzezen. Mily, kompetentny, nigdy sie nie spieszy, spokojnie tlumaczy, a przede wszystkim zawsze wesoly i usmiechniety.
Opinia dodana przez: Ola

lek. med. Wojciech Niemczuk

RTG, Radiolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Badanie w ramach NFZ. Nie nabyłam nowych obrażeń psychicznych, ani fizycznych podczas tego USG, co było dla mnie w tamtym czasie naprawdę istotne + co nie jest tak oczywiste i często spotykane w przypadku badań/wizyt w ramach funduszu lekarz odnosił się w normalny sposób do pacjenta, a nawet sprawiał wrażenie osoby zrównoważonej psychicznie, nawet był miły i rzeczowo odpowiadał na pytania. Szok.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jarosław Bilski

RTG, Radiolog

USG
1-go Maja 65 II piętro gabinet 8
26-110 Skarżysko-Kamienna

Byłem u Pana Doktora kilkakrotnie. Dobry specjalista, moim zdaniem z tej dziedziny w Skarżysku najlepszy
Opinia dodana przez: Jacek Ciepinski

dr n. med. Marek Dybczak

szpital wojewódzki
ul.Ks.Stojałowskiego 55 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

............................................. Pan Doktor niestety zmarł. .............................................

lekarz Katarzyna Wójcik

Internista, Radiolog

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Jestem pacjentka Pani doktor dla mnie Pani doktor jest super specjalista nie trzeba prosić o skierowanie na badania i można otwarcie z Panią doktor porozmawiać o problemie zawsze wysłucha

dr Cezary Wałęsa

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

wspaniały lekarz, pomimo wielu moich chorób - operację tętniaka tętnicy mózgowej przeszłam wręcz śpiewająco dzięki Panu Cezaremu Wałęsie, dziś mija 5 miesiąc i czuję się wspaniale DZIĘKUJĘ Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Anna Drelich-Zbroja

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo miła kobieta i dobry specjalista.

dr n. med. Stefan Maciak

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz

Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam ...
Opinia dodana przez: Bronisław

lekarz Paweł Rutecki

Sonomed
Katowicka
45-061 Opole

Konkretny, niezwykle kompetentny( dziś rzadkość!!!) , świetny lekarz . Na prawdę Warto !!! Super sprzęt i duża wiedza oraz doświadczenie .
Polecam Panią doktor , byłam z synem dwa razy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Miałam obawy po przeczytaniu komentarzy co do zachowania Pani doktor ,jednak w dniu wizyty byłam bardzo zadowolona . Wszystko dokładnie wytłumaczyła , spokojnie badała syna ,mimo ,że bardzo płakał i się ruszał .
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Cezary Przeorek

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Piszę o przypadku nie swoim, a pewnej bliskiej mi osoby. Pan Doktor w niesamowity sposób rozpoznał na obrazie coś wyjątkowo trudnego do rozpoznania, co okazało się znacznikiem pozostawionym po operacji w ciele pacjentki(!). Chirurg określił to krótko: "czapki z głów dla radiologa". Mogę tylko powiedzieć, że z wdzięcznością podpisuje się pod tym i bardzo dziękuję!
Opinia dodana przez: Przemek

dr n. med. Marcin Sawicki

Janickiego 16 lok. 10
Szczecin

Nie sądziłem, że w państwowej służbie zdrowia można spotkać lekarza, który nie traktuje człowieka przedmiotowo, spokojnie wyjaśnia o co chodzi w badaniu i co się dzieje. Dziękuje Panie Doktorze.

lekarz Jakub Wojtaszko

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo dokładne badanie i opis. Pan doktor nie spieszył się, wszystko mi wyjaśnił i zasugerował wizytę u specjalisty. Jestem bardzo zadowolona