Lekarze Radiolog

Radiolog, RTG

CEZARDENT
Bohaterów Września 83/1
72-600 Świnoujście

około 1,5-2 lata temu miałem badane ślinianki przyusznej. ten ktoś dotknął USG z jednej strony kilka sekund z drugiej strony kilka sekund. na policzku. nie słuchał gdy mówiłem że guz czuje pod uchem, za kątem żuchwy. nie sprawdził szyji ani rejonu pod uchem o którym mowilem.dosłownie przyłożył urządzenie do jednego policzka i drugiego. trwało to dosłownie dwie minuty wszystko razem z wejściem i wyjściem. kosztowało jak za normalne badanie. po ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Artur Munk

Radiolog, RTG

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy z podejsciem do pacjenta,kompetentny,empatyczny ,zawsze do konca potrafi wyjasnic problem i rozwiać watpliwosci,szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mirosław Gózd

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Jak dla mnie uczynny, bezinteresowny lekarz. Nadawał by się do szpitala polowego, bo krótko i na temat. Lepiej się mną zajął niż inny lekarz z doktoratem. Polecam!.

lekarz Zbigniew Olczak

ulica Malwy 88g
40-749 Katowice

Pan doktor to świetny specjalista z doskonałym podejściem do dzieci. Korzystam z jego wiedzy, umiejętności juz 3 lata. Od czasów, kiedy syn był nieświadomy badania po czasy, kiedy stanowczo nie chciał współpracować! Pan doktor był zawsze cierpliwy i wyrozumiały. Ja polecam go z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Janusz Fiałkowski

RTG, Radiolog

ulica Barlickiego 12
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz w powołania ! Zawdzięczam mu życie dzięki szybkiej diagnozie i szybkiej decyzji skierowania mnie na oddział onkologiczny. Dzięki temu Panu nadal mogę cieszyć się życiem. Lekarz, który poświęca czas pacjentowi i dokładnie objaśnia chorobę. Potrafi wspierać pacjenta ! Dopiero u Pana doktora poznałam co to znaczy być pod opieką służby zdrowia. Wcześniej miałam przykre doświadczenia z osobami dla których pieniądz był najważniejszy. Polecam!
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Adam Adamowicz

Mickiewicza 9 lok. 12
36-200 Brzozów

Bardzo miły lekarz. Polecam !! Byłam na USG i bardzo fachowo go przeprowadził.

dr n. med. Magdalena Machnikowska-Sokołowska

Zakład Diagnostyki Obrazowej
Katowice

Dziwią mnie te negatywne oceny, nie wiem, każdy w sumie może się spieszyć lub mieć gorszy dzień - wiadomo. Trafiłem do p. dr kilka lat temu w sprawie córki - bardzo cierpliwe podejście, zrozumienie dla pracy z dzieckiem, która jak wiadomo wymaga lekko innego podejścia niż do dorosłych rozumiejących konieczność badania. Diagnostyka / kontrola przez kilka lat, w miedzyczasie "przypadkiem" przekonując córkę do badania wykryła u mnie naczyniaka - kierując ...
Opinia dodana przez: Łukasz
Ja i moi bliscy leczmy się u doktora od lat, kompetentny, mądry gość a przede wszystkim pomocny. Zawsze są u niego tłumy. Co do komentarza poniżej tak właśnie jest jak pacjent myśli, że jest panem wszystkiego a lekarz ma być na jego usługach, jakoś w urzędach petent nikomu nie podskakuje, a pisze to bo jestem dosyć często w ośrodku ze względu na stan mamy i wielokrotnie byłem świadkiem jak ludzie ...

dr n. med. Róża Kozłowska

ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

BARDZO nieprzyjemna kobieta wypowiedz na temat usg bardzo krótka a w rezultacie o badaniu powiedziała tak -no coś tam jest ale zobaczymy. jakbym zapłaciła za usg to by mi z reki jadła NIESTETY muszę powtożyć badanie ale u dr Drewniak kobieta miła i bardzo szczególowo wyjasnia .

lekarz Jerzy Mazurek

Orzeszkowej 8 A
35-006 Rzeszów

Mądry i dobry człowiek, świetny specjalista.

dr n. med. Zbigniew Serafin

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

jako jedyny znalazł czas , żeby jasno wyjaśnić co się dzieje i co grozi synowi - cierpliwie tłumaczył i uspokajał a co najwazniejsze jego opinia była trafna i dzięki niemu wszystko jest juz dobrze
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Iwona Drzazga

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

Polecam, bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe objaśnienia o przebiegu badania i omówienie wyników
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Sławomir Rokicki

Internista, Radiolog

Piłsudskiego 14C/53
19-300 Ełk

Wizyta z zawalonymi zatokami. Najpierw panie bronią dostępu, nieuprzejme teksty rodem z PRL-u, potem lekarz ubrany jak kosmita z wymazem (dzień wcześniej był robiony w domu i był negatywny) ledwo widoczna kreska, gdzie w opisie jest informacja, że może być nieważny lub negatywny. Zero badania, od razu na kwarantannę z informację, że jak będzie gorzej, to na SOR. Ja się pytam, gdzie jest osłuchanie pacjenta, gdzie pełny wywiad? I gdzie ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Szczypiór

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Wspaniały! najlepszy w Lęborku! zaangażowany! nie ma dla niego głupich pytań - polecam

lekarz Danuta Piórkowska-Socha

Antoniego Abrahama 64 lok. 3
81-364 Gdynia

Pani doktor na początku wydaje się zimna i oschła jest bardzo rzeczowa i kompetentna nie tylko wykonuje badanie ale udziela informacji i doradza. Polecam.

lekarz Kazimierz Strzała

Porębskiego 27
32-600 Oświęcim

Dobry lekarz. Prawidłowe podejście do pacjenta. Lekarz tłumaczy i mówi co widzi na monitorze. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Chojna

Radiolog

Konopacka 3/5 (Allmedica Polska)
03-428 Warszawa

Lekarz z powołania. Wiele badań USG miałam u różnych lekarzy, ale tym razem jestem bardzo miło zaskoczona. Pełen profesjonalizm. Lekarz tłumaczy pacjentowi w trakcie badania wyniki USG. Nie spieszy się mimo długiej kolejki za drzwiami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Katarzyna Zbańska-Klonowska

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Byłam ostatnio po raz kolejny u pani doktor na badaniu piersi i jestem bardzo zadowolona z tych wizyt. Wykryte zmiany potwierdziły się w biopsji. Dzięki pani doktor mogę teraz spać spokojnie. Wspaniały człowiek i lekarz.

lekarz Zbigniew Bułhak

Limanowskiego 15 lok. 6
63-400 Ostrów Wielkopolski

lekarz zktorego usług korzystam ipolecam moim znajomym

lekarz Maciej Nawrocki

Radiolog

Zakład Opieki Zdrowotnej REH-MED Sp. z o.o.
Findera 3
68-100 Żagań

Doktor Nawrocki to wspaniały lekarz kompetentny w tym co robi. Doktor uratował życie mojego syna! Syn miał 6 tygodni jak trafiłam do doktora w ostatniej chwili. Lekarz rodzinny i pozostali lekarze z przychodni oraz położna,która przychodziła do domu nie rozpoznali schorzenia u syna, które doprowadziło by do jego śmierci, ponieważ cały tydzień od zaostrzenia objawów lekarz rodzinny nic nie zrobił by pomóc dziecku. Do doktora Nawrockiego trafiliśmy kiedy syn był ...
Opinia dodana przez: Agnieszka