Lekarze Radioterapeuta

dr hab. n. med. Zbigniew Szutkowski

Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej - Curie
Roentgena 5, Warszawa
02-781 Warszawa

Z całego serca polecam Pana Prof. Zbigniewa Szutkowskiego. Wspaniały, ciepły człowiek. Do Pana Profesora trafiłam z polecenia. Mam 47 lat i miałam rozpoznane liczne polipy w odbytnicy. Mimo, że nie jest to specjalizacja Pana Profesora to nie pozostawił mnie bez pomocy. Omówił moją sytuację z odpowiednimi lekarzami tej specjalizacji i pokierował na dalszą konsultację, dzięki czemu została ta zmiana usunięta endoskopowo, a nie chirurgicznie usuwany kawałek jelita. Jestem wzruszona taką ...
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Michał Falco

Gabinet Neurocgirurgiczny
Czeska 6
71-780 Szczecin

Od 4,5 roku jestem pacjentką dr. Falco. Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam akurat na tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy, spokojny,, z dużą kulturą osobistą., Potrafi wyjaśnić wątpliwości pacjenta. Po prostu świetny lekarz. Chciałabym aby w dzisiejszych czasach było więcej takich empatycznych lekarzy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Bajon

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Doktor Tomasz wytłumaczył mi w jasny sposób co się ze mną dzieje. Był zrozumiały i miły. Informował mnie o wszystkim w trakcie leczenia. Wiem ze zawsze mogłem go pytać o różne rzeczy.
Opinia dodana przez: Marcin
Bardzo kompetentna , konkretna , miła , otwarta,byłem przez p. Doktór leczony (radioterapia) lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: berbl

lekarz Andrzej Lebioda

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Małachowskiego 17
89-603 Bydgoszcz

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami). Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę. Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście. Jestem ...
Opinia dodana przez: Andrzej Sz. Gdańsk

lekarz Jacek Urbański

ul. Obozowa 45A/5
30-383 Kraków

WCALE NIE TAKI DOBRY LEKARZ , FAKT WIELE TŁUMACZY I ROZMAWIA Z CHORYM AŻ NADTO , ALE GDY NIE WYJDZIE TERAPIA TAK JAK W MOIM PRZYPADKU GDY LECZYŁ MNIE W NOWYM SĄCZU TO UMYWA RĘCE I ODSYŁA CHOREGO DO KRAKOWA. JAK SIE ZAPYTAŁEM O CHEMIOTERAPIĘ TO ODESŁAŁ MNIE DO INNEGO LEKARZA A WCZESNIEJ ZAPEWNIAŁ ŻE MI POMORZE .PANIE DOKTORZE NIECH PAN TAK WIELE NIE MÓWI NIE DPUSZCZAJĄC CHOREGO DO GŁOSU ...
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Mariola Kucharewicz

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo miła kompetentna osoba, młoda wprawdzie ale sumienie wykonuje swoją pracę. Dba o dobro pacjenta i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie.

lekarz Dorota Filarska

Radioterapeuta, Anestezjolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Pani Dr Dorota Filarska to bardzo kompetentna, profesjonalna i kulturalna lekarz,w mojej ocenie zasługuje na wysokie uznanie i polecenie
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Magdalena Bańkowska-Woźniak

Lenartowicza 7A/5
85-863 Bydgoszcz

Jako pacjent Pani doktor Magdaleny Bańkowskiej Woźniak jestem przekonany, że jest Ona wysokiej klasy profesjonalistą, badania prowadzi dokładnie i sprawnie, bez pośpiechu.Opowieści pacjenta o jego dolegliwościach toleruje ale wyraźnie jest zainteresowana rzeczowymi informacjami związanymi ze skutkami przyjętej metody leczenia.Dziękuję wdzięczny pacjent Witold Gadomski.Polecam!

dr n. med. Róża Poźniak-Balicka

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Potrafi łatwo rozładować stres i dodać otuchy. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Michał Spych

Łódź

Witam! Regularnie chodzę z moją Mamą na wizyty do tego lekarza. W kategorii najlepszy lekarz XXI w., z jakim miałem do czynienia, spośród wszystkich nominowanych, wskazałbym Pana dra Spycha. Nigdy nie spotkałem się z - aż tak wielką uprzejmością wobec mnie a zwłaszcza Mamy. Odnoszę wrażenie, że efekty leczenia są wymarzone. Bałem się o Mamę, że kuracja radioterapeutyczna będzie mało efektowna. Okazało się inaczej. Pan doktor, to raczej człowiek z ...

lekarz Joanna Jońska-Gmyrek

ulica Walczyka 39
02-849 Warszawa

Pracowita empatyczna okazująca chęć pomocy cierpliwa spokojna i profesjonalna.Nie odmawia pomocy.Dziękuję za pomoc
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mariusz Syguła

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Spokojnie, rzeczowo, przyjaźnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zostałam bardzo miło zaskoczona przebiegiem całego leczenia. Przy stresie i nerwach Pan Doktor na spokojnie, profesjonalnie tłumaczy oraz cała wizyta przebiega z przyjaznej atmosferze. Bardzo krótki czas oczekiwania i natychmiastowe leczenie. Świetny lekarz Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sylwia K.

lekarz Joanna Trella

Radioterapeuta, Onkolog

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Sopot

Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny i konkretny w przekazywaniu informacji o stanie choroby i podejmowaniu decyzji o dalszym leczeniu.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Małgorzata Chilmoniuk

Onkolog, Radioterapeuta

Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska E.& B. Falkowscy s.c.
11 Listopada 14
16-200 Dąbrowa Białostocka

Wesoła kobietka, chorować pod jej okiem to przyjemność, rozbraja każdego dobrym słowem, choroba sama ucieka.

prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

al. Wolności 6
Wadowice

Pan Profesor to osoba o wyjątkowym podejściu do pacjentki, bardzo wyrozumiały,kompetentny cierpliwy i w razie nagłych sytuacji służący pomocą. Wyjątkowy lekarz i człowiek.Żyję piąty rok dzieki trafnej diagnozie Pana Profesora i szybkiemu zabiegowi.Jestem pod stałą kontrolą i polecam wszystkim kobietom tego wspaniałego z dużym doświadczeniem i wiedzą lekarza.Nie ma już wielu z takim podejściem do pacjentek lekarzy, bez względu na to czy jest to wizyta w klinice czy w gabinecie ...
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Robert Sibilski

Zielona Góra

Wspaniały lekarz! Po prostu wspaniały! Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje. Pan Doktor rzeczowo i fachowo wytłumaczył wszystkie wątpliwości. Wspaniałe poczucie humoru i bardzo dobra atmosfera podczas wizyty.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Jadwiga Kubrak

Chirurg onkolog, Ginekolog onkolog

Szczecin

Od 3 lat pomaga mi walczyć z chorobą kompetentna, fachowiec w swojej dziedzinie, miła, sympatyczna posiada rzadką cechę wielką empatii dla pacjentów, wspaniały człowiek i lekarz.Polecam
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Grzegorz Plewicki

Onkolog, Radiolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Wspanialy gosc.Konkretny facet i nie owija w bawelne.Wszystko wytlumaczy,ze spokojem omawia dana diagnoze.Doradzi co i jak.Wiecej takich lekarzy i bylibysmy zdrowi.Dziekuje Bogu,ze trafilam na takiego onkologa.
Opinia dodana przez: Enia

dr Tomasz Rutkowski

centrum onkologii
Gliwice

Lekarz, który ma holistyczne podejście do pacjenta. Ogromną wiedzę medyczną i doświadczenie. Nie boi się zlecać konsultacji u innych specjalistów z innych dziedzin. Zawsze szuka rozwiązania. Działa bardzo sprawnie. Na zasadzie, jak działać, to: "tu i teraz". Na pierwszym planie jest bezpieczeństwo pacjenta. Jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały, pełen empatii. Emanuje spokojem, czujnością i dociekliwością. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Zachęca do zadawania pytań i zgłaszania wszystkich potrzeb personelowi medycznemu. Znakomity ...
Opinia dodana przez: Anna