lekarz Rafał Genejalekarz Rafał Geneja - zdjęcie profilowe

lekarz Rafał Geneja

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalista ginekologii i położnictwa. Dr Rafał Geneja jest wieloletnim pracownikiem Kliniki Położnictwa i Ginekologii przy ul Borowskiej. Lekarz o ogromnym doświadczeniu, znakomity operator a jednocześnie bardzo serdeczny człowiek, co podkreślają wszystkie pacjentki doktora

Naprawde nie polecam, ten człowiek to rzeźnik, to co ze mną zrobił podczas porodu przechodzi ludzkie pojęcie. Do dnia dzisiejszego-a minął miesiąc- śnią mi się koszmary z lekarzem w roli głównej.

Polecam tego lekarza, chodzę do niego od kilkunastu lat i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Jest bardzo kompetentny i cierpliwy.

Lekarz niezmiernie kompetentny i cierpliwy. Oby wiecej takich!

Lekarz niezmiernie kompetentny i cierpliwy. Oby wiecej takich!