Lekarze Rehabilitant dziecięcy

lekarz Bogumiła Grabowska

Szpital Polski Sztum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Reja 12
82-400 Sztum

Aż chce się być przyjętym na oddział rehabilitacji Wszystko wytlumaczone odpowiedzi na pytania doszczętnie wyjaśnione
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Monika Gajos

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Medycyny Rodzinnej i Gabinet Lekarza Rodzinnego
ulica Kilińskiego 15/17
26-600 Radom

Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. Bardzo przyjaźnie i ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Szuka rozwiązań dostosowanych pod danego pacjenta. Wizyta przebiegła pomyślnie. Pacjent zadowolony z procesu leczenia.
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Małgorzata Grel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Rehabilitacji w Centrum Radomia
Kazimierza Kelles-Krauza 32
26-600 Radom

Słowami trudno wyrazić niesamowite podejście do pacjenta. Ma czas na dokładny wywiad, obejrzenie i zapoznanie się z dostarczonymi wynikami i zdjęciami. Pierwszy raz spotkałam się, że lekarz wyciągał ode mnie informacje o moich dolegliwościach. Tą lekarkę w nocy o północy mogę w ciemno polecić. Pani doktor preferuje ćwiczenia w różnym wydaniu. Najważniejsze, że mi pomogła - bardzo pomogła. Pozdrawiam Małgorzata B.

lekarz Elżbieta Bittner-Czapińska

ZESPÓŁ PORADNI "ZDROWIE"
ulica Zielona 2A
99-200 Poddębice

Znakomita specjalistka i wspaniały człowiek, pełen życzliwości i empatii. Doświadczyłem, że dla Pani Doktor dobro pacjenta jest naprawdę na pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Radek

Zbigniew Hora

Borówczana 35
Wrocław

Dzień Dobry, lekarz od 2007 roku nie żyje. Prośba o nie umieszczanie Go w rankingach lekarzy. Był najlepszy.
Opinia dodana przez: Ewa
Ciepła, otwarta kobieta - "Anioł", uwielbiana zarówno przez pacjentów jak i personel. Dokładnie wie jak można pomóc w różnorodnych dolegliwościach, wykorzystuje nowoczesne metody w rehabilitacji.

Dominika Malkowska-Garlik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
63-400 Ostrów Wielkopolski

profesjonalny masaż leczniczy wykonany zgodnie z oczekiwaniami. bardzo miła osoba. swietna cena za taki masaz. potrafi dobrze doradzic i omowic potrzeby swojego pacjenta.

mgr Joanna Reich

RODZINA
KOSZALIN
75-450 Koszalin

Pani Joasia jest pełną profesjonalizmu i sympatii rehabilitantką, która świetnie tłumaczy istotę choroby i mobilizuje do wysiłku.Efekty ćwiczeń są szybko widoczne. Mój tata szybko stanął na nogi po wylewie i często wspomina tą Panią.Serdeczne dzięki Pani Asiu!

mgr Kalina Łysiak

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Fizjoterapii Kinesio Kalina Łysiak
Sadowa 38
59-700 Bolesławiec

Pani terapeutka jest młodą osobą jeżdżącą na wszystkie nowe kursy. I cena jest ok

dr Aleksandra Kłobucka

Boczna 10
Hel

Bardzo miła pani doktor, fachowo i profesjonalnie się mną zajęła. Polecam innym!

mgr Małgorzata Tchurz

Rehabilitant dziecięcy

Neuro-mind
Piaski 9/ Barska 13
87-800 Włocławek

Korzystam z terapii Biofeedback od 3 miesięcy, jestem po udarze. Po tym okresie widzę dużą poprawę..nawet w nastawieniu do życia :)

mgr Lidia Stankiewicz

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Fachowiec z wieloletnim stażem - polecam. Zofia S.

mgr Małgorzata Chlebicka

Klub Zdrowie
ul. Edukacji 9
43-100 Tychy

Pani Małgosia prowadziła ze mną zajęcia rehabilitacyjne w szpitalu woj. po zabiegu mastektomii, teraz skorzystałam z gabinetu prywatnego wiedząc do kogo idę i co uzyskam. Jestem bardzo zadowolona a ocena jedynie to potwierdza. Izabela S.

mgr Kornel Mikołajczyk

Fizjoterapeuta, Masażysta

Akademia Ruchu
Conrada 21A
01-922 Warszawa

Jestem chory na sm i jezdze na wozku. W gabinecie dzieki cwiczeniom wstalem z niego i daje rady samodzielnie przejsc odcinek drogi. Chodze tam 2x w tygodniu i po kazdej wizycie jest lepiej. Polecam bardzo. Zbigniew Kajstura
Opinia dodana przez: Kajstura

Agnieszka Snopkowska

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

ulica Strąkowa 1a
30-410 Kraków

Jest ona świetnym rehabilitantem. Dzięki niej, wieloletnie bóle kręgów szyjnych ustąpiły. Jest bardzo miła, cierpliwa i ciągle na bieżąco z najnowszymi metodami rehabilitacji.
Opinia dodana przez: WK50

Agnieszka Dryhusz-Olczak

Rehabilitant dziecięcy

SMYK Usługi rehabilitacyjne
59-100 Polkowice

Chodzę do pani Agnieszki od 1,5 miesiąca mój synek ma problem z napięciem tzw. wiotkość mięśniowa. Wszystko nam pani wyjaśniła lepiej niż nie jeden lekarz(a byliśmy u kilku specjalistów), a Tomaszek pięknie ćwiczy i zmienia się niesamowicie!!Polecam tą rehabilitantkę każdemu kto potrzebuje pomocy, naprawdę pani jest niesamowita!

mgr Krzysztof Januszko

Krzysztof Januszko Terapia Manualna
ul. Równa 9
58-100 Świdnica

Takiego fizjoterapeuty szukałem. Pomaga mi uczyć się chodzić po udarze! osiągam efekty i to jest dla mnie najważniejsze. Pan Krzysztof poświęca mi czas, tłumaczy, pokazuje jak ćwiczyć. Oprócz tego, że zaczynam żyć normalnie, to zyskałem wiedzę na temat funkcjonowania swojego ciała. Wiem, co mogę robić, a na co muszę uważać. Kompetentny z niego człowiek!

lekarz Jacek Serwan

Neurolog, Rehabilitant

DENTAL CLINIC
Łódzka 3
40-216 Częstochowa

Polecam. Miły i kompetentny lekarz.Zna się na swojej pracy.

Marcin Bartkowiak

TERAPIA
MOSTOWA 19
Wrocław

BARDZO DOBRY FIZJOTERAPEUTA. W SZYBKIM CZASIE DOPROWADZIŁ MNIE DO STANU UŻYWALNOŚCI PO KONTUCJI ZERWANIA ACHILLESA. PÓŹNIEJ TEŻ REHABILITOWAŁ MOJĄ MAMĘ. PROFEJONALNY, STANOWCZY ALE PRZY TYM BARDZO MIŁY I MA PRZYSTĘPNE CENY. PELECAM GORĄCO I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.
Chociaż do Pani Eweliny trafiłam z internetu, to przekonała mnie do siebie w 100%! Profesjonalnie masowała mnie przez całą ciążę i potem podczas powrotu do tzw. formy. Gdy pojawiały się dolegliwosci, troskliwie się nimi zajmowała, zalecała ćwiczenia. Ma doskonałe podejście do pacjentów i czas dla nich. Ustala dogodne terminy. Polecam wszystkim kobietom w ciąży! W tym szczególnym okresie bedą w dobrych rękach. W kazdym okresie życia warto zadbać o swój ...