Lekarze Rehabilitant dziecięcy

mgr Marzena Piekarska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Medyczne Orle
58-560 Jelenia Góra

Jestem mamą wcześniaka z nieprawidłowym wzorcem ruchowym. Polecam Rehabilitację Dzieci i Dorosłych. PO 4 wizytach było widać już efekty naszej pracy. Ceny są niskie w porównaniu do innych gabinetów w okolicy. Polecam- Daria

mgr Joanna Strzępka

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gliwice

Byłam u niej kilka razy, zawsze znalazła dla mnie czas, zrobiła ze mną wywiad mimo iż nie musiała, bo miałam rozpoznanie od lekarza. Potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia do pacjenta, zależy jej na ludziach. Widziałam, że do innych pacjentów rownież podchodzi w ten sposób, nie ma znaczenia czy z NFZ czy prywatnie. Ja szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Viki

mgr Alina Koleśnik-Nykiel

Logopeda, Logopeda dziecięcy

ulica Daszyńskiego 31/16
11-400 Kętrzyn

Super lekarz, potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta. Synek lubi wizyty i lubi wykonywać ćwiczenia z Panią. Najważniejsze, że widać efekty ćwiczeń - a to najbardziej cieszy. Pani doktor bardzo dużo tłumaczy i wyjaśnia zarówno wątpliwości pacjentów jak i cel kolejnych ćwiczeń. Jest bardzo komunikatywna, nie ma problemów z ewentualnym przełożeniem wizyty, miła, sympatyczna a jednocześnie stanowcza i konkretna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewa S...

dr hab. Wojciech Kiebzak

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Przed wizytą u Profesora Kiebzaka warto zadać sobie pytanie czy jako rodzic chcemy mieć realny wpływ na sprawność fizyczną naszego dziecka, czy oczekujemy że specjalista rehabilitacji będzie z nim ćwiczył. Dlaczego? Pan Profesor diagnozuje dziecko, pokazuje i uczy rodziców jak poprzez codzienną pielęgnację (noszenie, odpowiednie zwracanie się), ćwiczenia i stymulację można pomóc dziecku rozwijać się prawidłowo. Trafiliśmy pod skrzydła Profesora zaraz po urodzeniu córeczki. Otrzymaliśmy instrukcję jakie ćwiczenia i stymulację ...
Opinia dodana przez: Edyta

Katarzyna Zygmunt-Lasia

Rehabilitant dziecięcy

„Baby” Usługi Rehabilitacyjne Katarzyna Zygmunt-Lasia
Lubin, ul. Budowniczych 31A
Polkowice

Nie chce się powtarzać ale Pani Kasia to anioł a nie fizjoterapeuta. Trafiłam z 2- miesięcznym synkiem w celu sprawdzenia. Okazało się, ze pediatra przeoczyła mnóstwo nieprawidłowości, które na szczęście zobaczyła Pani Kasia. Spotykaliśmy się co1-2 tygodnie w zależności od potrzeb ale co najważniejsze, kiedy Pani Kasia widziała, ze moja praca z synkiem jest wystarczająca w domu umawiałyśmy się co dwa tygodnie. Nie naciąga, świetnie tłumaczy jak ćwiczyć, co się ...

Joanna Samp

Rehabilitant dziecięcy

Ośrodek Wczesnej Interwencji
ul. 1- go Maja 2
83-110 Tczew

Pani Joanna jest osobą sumienna i z wielką pasją wykonuje swoją pracę. Podczas ćwiczeń dostosowuje się do małego pacjenta, jego humoru czy samopoczucia, nie trzyma się mocno ustalonych ram czasowych tylko wie, kiedy dziecko potrzebuje chwili czasu, aby odpocząć. Pani Joanna rehabilitowała mojego synka przez rok, przez ten czas udało się nam "wyjść" z asymetrii. Pani Asia oprócz ćwiczeń w ośrodku pokazywała nam jak mamy ćwiczyć w domu i jak ...
Opinia dodana przez: Marcia

mgr Piotr Owczarczak

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Świetny, godny polecenia specjalista! Do tego niebywale ciepły, empatyczny człowiek, poświęcający się na 100% pacjentom. Pomocny, zaangażowany, punktualny. Trudno opisać wdzięczność jaką odczuwam dla Pana Piotra, za kolejną już fachową pomoc w wyjściu z dolegliwości zdrowotnych.
Opinia dodana przez: Ola

mgr Grzegorz Serkies

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Fizjo-Med
ul. Fitelberga 11, Ruda Śląska
41-710 Ruda Śląska

Trafiliśmy z synem w wieku 6 m-c Wg neurologa mieliśmy się nastawiać że nie będzie chodził, wtedy nawet na bok się nie przewrócił. Dzisiaj chodzi, jeździ na rowerze, czasem prawie pobiegnie. Wiem że było ciężko się dodzwonić ale dzięki temu że się udało dzisiaj mój syn jest tylko słabszy a nie na wózku inwalidzkim. Dziękujemy Panu i do końca życia pozostanie Pan w naszym modlitwach.
Opinia dodana przez: Jarosław

Maciej Hofman

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Pan Maciej Hofman jest profesjonalistą w swoim zawodzie, a przy tym kompetentny, uprzejmy, życzliwy. Miałam od lat duże problemy z kręgosłupem, a dzięki rehabilitacji w uwolniłam się w końcu od bólu. Mam nadzieję, że na długo.

lekarz Krzysztof Błecha

Bonimed
sempołowskiej 2
34-300 Żywiec

Pan Doktor Krzysztof Błecha to lekarz z powołania i bardzo dobry diagnosta.Z całego serca polecam Pana Doktora .
Opinia dodana przez: Mirosława
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Rehabilitant
                                       mgr Maciej Abakumow

mgr Maciej Abakumow

Fundacja Avalon
Centrum Handlowe PANORAMA, al. Witosa 31 lok. 108
Warszawa

Szalenie kompetentny i uprzejmy specjalista. Postawił mnie wielokrotnie na nogi. Mogę z czystym sercem go polecić.

lekarz Stanisław Paluch

Graniczna 11
05-850 Ożarów Mazowiecki

Pisałam już na innych profilach. Mam na imię Ewa, jestem z Poznania. Dzięki Panu doktorowi funkcjonuję, wychowuję dzieci.Miałam w perspektywie wózek, operację "wyciągnął" nie z tego.Zawsze będę zachwalać doktora. Jak macie Państwo problemy, wątpliwości chętnie pomogę. Wiem jaka to ulga, funkcjonować znów.

lekarz Dariusz Kulma

Rehabilitant, Neurolog

Mokra 2
97-510 Ręczno

Najlepszy lekarz jaki mógł mi się trafić w życiu mojego 32 -letniego syna Łukasza. Syn choruje na DPM i padaczkę lekooporna to dzięki odpowiednio dobra ym lekom syn nie ma ataków,nie ślini się i już nie jest pampersowany. Bardzo jestem wdzięczna lekarzowi Panu Dariuszowi Kulmie za podejście do mojego syna,skuteczne leczenie i miłe usposobienie takie ludzkie nie wyniosłe jakie mają co,niektórzy lekarze! Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!😊❤️
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Gorzkiewicz

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

P dr jest lekarzem z powołania,wiedza medyczna,zaangażowanie ,empatia godna podziwu,dr Ewa Gorzkiewicz merytorycznie,cierpliwie wyjaśnia pacjentowi jak odpowiednia rehabilitacja poprawi dobrostan zdrowotny.Po operacjach:endoproteza kolana lewego,prawego i prawego biodra(CKR) dobrze się czuję,sprawnie chodzę Dziekuję,HOB
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Remigiusz Idzikowski

al. Wojska Polskiego 20
64-920 Piła

Pierwsza wizyta fatalna.....jedno tylko przebiegło mi w myślach.....łapówkowicz i nic po za tym.kolejna wizyta.....szok....nie ten sam człowiek,miły,uprzejmy,kompetentny niesamowicie.....do tego zrozumienie i współczucie.....niesamowity człowiek!!!!Polecam,polecam,polecam.......!!!!!
Opinia dodana przez: ZYGMUNT

Henryka Drużyńska-Skarbek

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny Dla Dzieci NZOZ Helmed Rehabilitacja w domu pacjęta
Jastrzębie Zdrój Ul Kościuszki 14
Jastrzębie-Zdrój

bardzo dobry lekarz uorzejma widac że kocha dzieci i to co robi polecam zdecydowanie
Opinia dodana przez: barbarossa

Mariusz Hernik

Centrum Innowacyjnej Rehabilitacji Terapia Plus
Dubois 27
71-610 Szczecin

Kocham tego człoweka! Jeszcze nie trafiłam na kogoś tak zaangażowanego i działającego z taką pasją! Pełen profesjonalizm i do tego poczucie humoru. Nie mogę się doczekac kolejnego spotkania- te ręce czynią cuda!

mgr Krzysztof Klimek

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Bożena Szufa

Rehabilitant, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku gorąco polecam,oby więcej takich lekarzy w naszej polskiej służbie zdrowia

Izabela Królak

Internista, Rehabilitant

Słowackiego 2 (Specimed)
62-300 Września

Pani dr bardzo miła i kompetentna osoba. Dokładnie mnie wysłuchała i miała czas na rozmowę i zrozumienie mojego problemu, wytłumaczyła co robić i jak dalej postępować z moją dolegliwością. Jak najbardziej polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: M.M