Lekarze Rehabilitant dziecięcy

Fizjoterapeuta, Masażysta

Reha Nord
dojazd do pacjenta
98-220 Zduńska Wola

Jestam bardzo zadowolona z rehabilitacji przeprowadzonej przez tego Pana. Miałam problem z kręgosłupem lędźwiowym i już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej.

lekarz Kamilla Jakubowska

Rehabilitant, Pediatra

Os. Wieniawa 58 A
64-100 Leszno

Bardzo z całego serca polecam panią doctror miła uśmiechnięta pełna empati moja córeczka ją uwielbia. Moja córeczka zazwyczaj płaczę u lekarzy a u pani Kamili zero płaczu sam uśmiech polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Artur Sczesny

Rehabilitant

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy - Zespół Poradni Ogólnych i Specjalistycznych
845
43-385 Jasienica

Polecamy tego lekarza,leczy mnie i żonę od lat. Jest uważny robi na miejscu odpowiednie badania ,świetnie wyjaśnia chorobę uczy jak postępować żeby ulżyć sobie w bólu i poprawić lub chociaż powstrzymać stan chorobowy np; mówi i pokazuje jakich ruchów unikać ,jak prawidłowo spacerować z kijami ,it.p. Ponieważ drSzczesny jest świetnym lekarzem{ ,niestety dla nas } ma wielu pacjentów i trzeba odczekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Jacek Sędzik

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny i Rehabilitacji " VILLA MEDICA"
Boguszowska 61A
54-046 Wrocław

Lekarz poświęca wiele czasu na badania, wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz możliwe leczenie. Do pacjenta podchodzi holistycznie, zlecone kompleksowe badania i dopiero stawiana jest diagnoza. Łatwy kontakt telefoniczny z recepcją. Lekarz godny zaufania i polecenia. Zbigniew
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

lekarz Arleta Wojtas

Rehabilitant, Pediatra

NZOZ Medica-Med
ulica Chopina 2/4
05-825 Pruszków

Wspaniała Pani doktor :) miła, przesympatyczna, bije od Niej ciepło, same plusy. Nie jest obojętna dla pacjenta, potrafi dodać otuchy. Służy radą i pomocą. Mama i ja jesteśmy Panią dr zachwycone. Polecamy a na pewno będziecie zadowoleni.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Więcek

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Płockiej
ulica Sienkiewicza 54
09-400 Płock

Polecam Pana doktora jest przyjemny, indywidualnie podchodzi do sprawy. Wizyta na NFZ nie różni się od wizyty prywatnej. Widać że lekarz lubi dzieci zawsze nawiązuje kontakt z osobą towarzyszącą😉.
Opinia dodana przez: Kamila

mgr Jerzy Stefan Witkowski

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Jestem pacjentką ponad 15 lat jestem bardzo zadowolona , z profesjonalnego podejścia do pacjenta . Dobrym postawieniem diagnozy która przynosi ulgę prawie natychmiastową. Godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: maria

lekarz Joanna Drewnowska

NATURHOUSE
Bałuckiego 9a
82-300 Elbląg

Pani doktor jest wspaniała. Jestem zachwycona jej podejściem, kulturą bycia, fachowością. Polecam jej doświadczenie i praktykę. Bardzo jestem zadowolona z jej pomocy. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Anna

Fizjoterapeuta, Medycyna estetyczna

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1
31-425 Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola

mgr Jan Jaśkowski

Osteopata, Rehabilitant

Ostmedic Jan Jaśkowski
Jaśkowa Dolina 105/215
Gdańsk

Do Pana Jana trafiłam w maju 2019 roku. Cierpiałam na okropne migreny, miałam ciągłe bóle lędźwiowe i ból kolana. Już po pierwszej wizycie moja głowa odżyła! Wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie, ale taka jest prawda. Obecnie bóle głowy są sporadyczne, a jeśli już się zdarzają, nie są tak silne. Po kilku wizytach minął też ból kolana, a bóle lędźwiowe systematycznie się zmniejszają. Pan Jan indywidualnie dobiera ćwiczenia. Naprawdę potrafią one ...
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Pedagog
                                       mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

mgr Katarzyna Skarbińska

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Słowackiego 21 c
43-190 Mikołów

Witam, wszystkich czytających, chodziliśmy do p. Kasi na terapię przez ok rok czasu, dziecko miało 3 miesiące jak lekarze wykryli obniżone napięcie mięśniowe, dzięki p. Kasi córka już biega i jest w pełni zdrowa. Bardzo dziękujemy za pomoc, fachowość, podejście do dziecka - wszystkim polecam korzystanie z pomocy p. Kasi, a p. Kasi samych sukcesów i dużo zdrówka Dziękujemy rodzice Madziuniaka
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Rafał Sapuła

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji z siedzibą w Zamościu
22-400 Żdanówek

Polecam doktora Sapułę każdemu! Leczę się u niego już od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Zdiagnozowano u mnie dyskopatię kręgosłupa, która pogłębiła się po ciąży i doskwierała strasznie podczas drugiej, dzięki doktorowi i technikom przez niego stosowanym ból był lżejszy a życie łatwiejsze. Wspaniałe podejście do pacjenta, inni lekarze mogą się od niego tylko uczyć.

Michał Guzek

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Hospicjum stacjonarne
Pileckiego 105
02-781 Warszawa

Od 5 lat czułem ból szyi, jakiś rok dołączyło drętwienie rąk i odczucie wylewania wrzątku na kark, które uniemożliwiło mi normalne życie. Mój wynik rezonansu (wielopoziomowa przepuklina) oglądało wielu lekarzy ortopedów i neurologów, przechodziłem nawet tzw. rehabilitacje z NFZ. Po zakończeniu rehabilitacji i braku poprawy "wziąłem sprawy w swoje ręce" i zacząłem szukać neurochirurga, który podjąłby się operacji. Po 4 wizytach u "wziętych" neurochirurgów, każdy powiedział to samo tj. zooperować ...
Opinia dodana przez: TJ

mgr Jacek Rozumek

Rehabilitant dziecięcy

OWI
1-go Maja 2
83-110 Tczew

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo sympatyczny, dziecko było zadowolone ze spotkań, samo chciało chodzić do pana Jacka. Profesjonalista, zawsze odpowiada na pytania. Poświęca swój czas, aby wszystko dogłębnie wyjaśnić. Polecam tego fachowca bardzo. Chodziliśmy z dzieckiem na NFZ i byliśmy bardzo zadowoleni.. Dziękujemy.!
Opinia dodana przez: Alina
W skrócie konkretny młody człowiek, który wie o czym mówi, obrazowo wyjaśnił charakter schorzenia mego kolana i wskazał możliwe drogi postępowania wady i dalszej rehabilitacji, jeżeli teraz nie zastosuje się do zaleceń i zaniedbam. Koszt wizyty 40zł, trwała około 40 minut. W moim odczuciu warty polecenia, bez wahania odpowiada na każde pytanie z zakresu rehabilitacji.

lekarz Zbigniew Kędzierski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Al. Racławickie 44a lok. 16
Lublin

Bardzo dobry lekarz, konkretny i merytoryczny a do tego uprzejmy. Jestem pozytywnie zaskoczony. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Artur

Daniel Makowski

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Mam dwie córki w wieku 11 lat, które przechodziły regularne kontrole w szkole. Polecono u jednej córki wizyte u ortodonty, a ten prosił o opinie fizykoterapeuty. I trafiłam do Pana Daniela, który okazał się świetnym specjalista i dopatrzył sie paru spraw i poprowadził terapie na tyle skutecznie ze potrzeba było tylko szyny relaksacyjnej na zęby nocą
Opinia dodana przez: Iza