Lekarze Rehabilitant dziecięcy

lekarz Eugenia Leszczyńska

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Wykorzystuje nowoczesne metody rehabilitacji, polecam wszystkim potrzebującym postawienia na nogi.

mgr Jagoda Ciupińska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

Ból prawej ręki ustąpił. Drętwienie palców też. W końcu bez problemów mogę unosić prawą rękę , wszystko nią robić, np. kilka minut trzymać suszarkę i układać włosy czego już dawno nie robiłam

mgr Cezary Łuckiewicz

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Jeśli chodzi o leczenie zespołu bolesnego barku, to jest to cudotwórca!

mgr Katarzyna Zacny

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

Pani Katarzyna jest osobą o bardzo dużej wiedzy na temat zastosowania odpowiednich ćwiczeń w zależności od danego schorzenia.Jest rehabilitantką cierpliwą,ciepła,pogodną. Jednym słowem mówiąc rehabilitantką z powołania. W tych czasach naprawdę rzadko można spotkać osoby takie jak pani Kasia. Dziękuję za to że panią spotkałam.

lekarz Włodzimierz Kasierski

Laskowa 20
86-005 Zielonka

Pan doktor jest wysokiej klasy specjalistą . Wizualnie dostrzega urazy bez zbędnej analizy. Jako nieliczny lekarz neguje błędy kolegów po fachu .Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Beata Gąsiorowska

Ośrodek Diagnostyki
STEFANA "GROTA" ROWECKIEGO 3
95-200 Pabianice

Bardzo uprzejmie proszę o kontakt z Panią dr Beatą Gąsiorowską celem ustalenia wizyty lekarskiej. Sprawa bardzo pilna. Mój telefon 513-507-690.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Elena Marguła

Rehabilitant, Neurolog

Prywatny Gabinet Psychologiczny
Ozimska 40/201
45-058 Opole

Pani Doktor to wspaniały człowiek, empatyczna, konkretna, bardzo uprzejma. Lekarka, która ma podejście do pacjenta, w sposób prosty i zrozumiały tłumaczy schorzenie pacjenta. Godna polecenia. Diagnozę postawiła bardzo szybko, zleca badania kompleksowo. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marta Niemczyk

Rehabilitant, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Leczenia Chorób Narządu Ruchu
ulica Staszica 3
38-400 Krosno

Polecam Panią doktor, miła rzeczowa. Odpowie na każde pytani które nurtuje pacjenta. Mało teraz takich lekarzy. Naprawde polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Dariusz Białoszewski

Sienkiewicza 30
05-120 Legionowo

WITAM SERDECZNIE I POZDRAWIAM -CHCIALAM POWIEDZIEC ,IZ DOKTOR DARIUSZ BIALOSZEWSKI ,LECZYL MNIE OD ROKU 1987 -DZIEKI NIEMU FUNKCJONUJE I CHODZE BARDZO SPRAWNIE ,GDZIE NIE WIDAC NIC Z USZCZERBKU ZDROWIA-DBAL O MNIE -BARDZO WSPIERAL MNIE PSYCHICZNIE- JEST OSOBA BARDZO ZYCZLIWA -DYSKRETNA-O WIELKIM SERCU-TO DOKTOR Z POWOLANIA-ZALUJE ,ZE NIE OPERUJE JUZ,GDYZ JA NADAL JESTEM OPEROWANA .DOKTOR DARIUSZ BIALOSZEWSKI -TO ANIOL LUDZKICH SERC.WIE CZEGO CHCE I DAZY DO CELU-CENIE GO ZA ZYCZLIWOSC ORAZ ...

lekarz Bogumiła Przybyszewska

Zielna 11/33
74-320 Barlinek

Pani doktor ma miłe podejście do pacjenta, nie Zachowuje się wyniośle, nie Mówi zwrotami (formułkami) nie zrozumiałymi dla pacjenta , wyrozumiale Podchodzi do niewiedzy pacjenta. Przydałoby się takich pozytywnych i miłych pracowników (szczególnie wśród pielęgniarek np. izba przyjęć) Nowy szpital Kostrzyn nad Odrą. Bardzo dobra Specjalistka, ręka sprawna, wróciłem do pracy...
Opinia dodana przez: Robert Sz.

lekarz Bernadeta Kawa

Długa 23
33-100 Tarnów

Miła. kompetentna, pełna empatii i zrozumienia dla chorej osoby . Polecam wizytę u Pani doktor. Z poważaniem Stanisław
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Piotr Kasprzak

Węgrowo 4E
86-302 Węgrowo

Bardzo miły człowiek z sercem na dłoni. Niesamowite podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna jemu jak i Panu Piotrowi..

lekarz Andrzej Żurakowski

Os.Pomorskie 14D/6
65-001 Zielona Góra

Polecam Pana doktora Żurakowskiego z przyjemnością, jest rzeczowy, uprzejmy, wyczerpująco udziela odpowiedzi na zadane pytanie, rodzic jak i dziecko nie czuje przy nim zakłopotania, polecam z czystym sercem.

lekarz Anna Łabuda

Ozimska 22
45-057 Opole

Miła a zarazem kompetentna Pani dr, nie straszy a uspakaja rodziców, super podejście do dzieci. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

Agnieszka Gawlik

Agmed
3 Maja 31
58-260 Bielawa

Profesjonalne podejście do klienta i świetna obsługa. Polecam

mgr Iwona Peczka-Przygoda

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Iwona Peczka-Przygoda
Przemysłowa
Lubań

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

Marcin Orzechowski

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Bardzo zaangażowany w to co robi, poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, jest bardzo uprzejmy.

Paweł Kręzel

wodnika 7
Łódź

Pan Paweł jest bardzo kompetentną osobą. Wszystko tłumaczy i ma bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest dokładny podczas wywiadu i trafnie dobiera terapię. Specjalizuje się w terapii manualnej kręgosłupa. Jest bardzo serdeczny i sympatyczny. Gorąco polecam.

mgr Miłosz Parchimowicz

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Wreszcie trafiłem na specjalistę od kręgosłupa. Facet konkretny, zrobił wywiad, jakiego w życiu nie miałem, poinstruował, opowiedział o wszystkim co mi dolega, tak, że w końcu zrozumiałem, a co najważniejsze- trafił w punkt, bo boli coraz mniej- polecam gościa.

mgr Joannna Trochimiuk

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani mgr zajmowała się mną podczas pobytu w szpitalu po rzucie SM. Znakomita specjalistka, doskonałe podejście do pacjenta. Postawiła mnie znowu na nogi. Polecam!