Lekarze Rehabilitant dziecięcy

Paweł Michałowicz

WIZYTY DOMOWE
ul. Dyrekcyjna 2-4
Gdańsk

Dzięki za miłe i wyrozumiałe podejście do pacjentki. Widać, iż jest to rehabilitant z zamiłowania i który w Trójmieście wzorowo zna się na swoim fachu.
Opinia dodana przez: Viola.C

mgr Robert Makselon

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej? Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Rafał Koczorowski

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Maria Laskowska-Niewada

Łukowa 9
02-767 Warszawa

Pani Doktor to wspaniały człowiek i lekarz !!!! Serdecznie Polecam pomaga i zawsze można na nią liczyć

lekarz Karina Kachlicka

Rehabilitant dziecięcy, Pediatra

gabinet lekarski ocena rozwoju oceny rozwoju wcześniaków ,niemowląt
62-002 Poznań

Pani doktor jest naprawdę godna polecenia! Każdy powinien udać się do takiego specjalisty z dzieckiem, gdyż na niektóre sygnały sugerujące o tym, że coś jest nie dokońca dobrze z niewiedzy swojej nie zwracamy zadnej uwagi. Pani Karina jest bardzo dokładna, szczegolowo bada, wszystko tlumaczy a co najwazniejsze uczy rodzicow jak powinno sie nosic dziecko, jak powinno sie z nim bawic, jak z nim cwiczyc, na jakie sygnaly przesylane przez dziecko ...
Opinia dodana przez: Anastazja

mgr Piotr Balcerzak

Prywatny Gabinet Fizjoterapii
Podwale 75 pok 121b
15-449 Wrocław

Tak, to jeden z tych osób, które lubią to co lubią, a przede wszystkim kompleksowo znają się na temacie. Tacy fachowcy jak pan Balcerzak zdarzają się niezwykle rzadko. Tym bardziej cieszę się, że trafiłam właśnie do Niego. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Dariusz Kałwak

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Po wizycie u Pana doktora mogę powiedzieć tylko tyle, gdzie można znaleźć więcej takich dobrych lekarzy. Podejście do pacjęta, miła rozmowa, kompetencje, po spotkaniu z tym doktorem na pewno zostaną tylko miłe wspomnienia.
Opinia dodana przez: Norbert

lekarz Barbara Działowska-Dzimira

Rehabilitant, Lekarz medycyny pracy

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna.Wizyta przebiegla w milej atmosferze.Lekarz godny polecenia.

mgr Paweł Jęcka

Piłsudskiego 56
Kowal

Super specjalista, fachowiec jakich mało w Polsce. Godny w 100% polecenia. Lekarze z Włocławka do których chodziłem faszerowali mnie lekami a on zdiagnozował i wyleczył na pierwsze wizycie.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Jolanta Zakrzewska

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1
64-920 Piła

Pani dr Zakrzewska jest osoba o wysokich kwalifikacjach zawodowych, ktore laczy empatia i umiejetnoscia poswiecenia pacjentowi swojej uwagi. W trakcie wizyty nie waha sie pokazywac na wlasnym przykladzie ukladu cwiczen rehabilitacyjnych. Ma zradka wsrod lekarzy umiejetnosc wysluchania pacjenta. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasow, kiedy bylem pacjentem Pani Doktor
Opinia dodana przez: marek

mgr Daria Lizoń

SPZOZ
66-300 Międzyrzecz

Zna się na swojej pracy .Pracowała ze mną niesamowicie.Bardzo mi pomogła.Dała indywidualny instruktaż do domu i totalnie nie naciągała . Polecam!!
Opinia dodana przez: kasia

dr Emilia Mikołajewska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

wojskowy
Bydgoszcz

Bardzo dobra doświadczona i cierpliwa rehabilitantka, rzadko spotykane: NDT-Bobath dla dzieci (alternatywa dla metody Vojty, również w MPD) i NDT-Bobath dla dorosłych (poudarowa, po urazach rdzenia kręgowego itp.) i inne meotdy, co ważne ma na to komplet certyfikatów (są na jej stronie internetowej e.mikolajewska.prv.pl), o co w Bydgoszczy b. trudno. Ludzkie podejście do dziecka (zabawki itp.) i rodziców (komplet wyjaśnień i wskazówek terpautycznych). Niestety: oblegana, b. trudno się dostać, prywatnie ...

mgr Joanna Krajcer

Studio Fizjoterapii
Jagiełły 5
Trzciel

Szczerze polecam Panią Joannę,to fachowiec skupiający sie na kazdym detalu.Po dwoch latach ciągłej rehabilitacji w ośrodku(oceniam na działanie,jako muszę wykonać-aby odhaczyć,bo to moja praca),ktora nie przynosila zamierzonych efektów,trafiłam w końcu do p.Joasi,ktora przywrociła mi wiare w tą dziedzine medycyny.A co najważniejsze mój kręgosłup juz mi tak nie dokucza,co wcześniej wiązało się z ciągłym bólem i przebywaniu na L4,a teraz pomimo ciągłej aktywności zawodowej,zaznacze praca 8-godzinna siedząca jestem praktycznie bez bólu.Dziękuje ...
Opinia dodana przez: Krystyna Ziemecka
Wspaniały lekarz olbrzymia wiedza i ogromne doświadczenie w schorzeniach narządu ruchu . Oby więcej takich .....

mgr Krzysztof Kensy

Gabinet Rehabilitacji
Szarotki 37
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do pośladka i lewej nogi. Dolegliwości trwały już od kilku tygodni i były coraz bardziej intensywne a leki przeciwbólowe nie pomagały. Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, dowiedziałam się,że przyczyną moich dolegliwości jest przepuklina dyskowa. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę a po kilku następnych bóle ...

mgr Andrzej Pastor

SANITAS
Gdańska 24 gabinet nr 4
85-006 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek i fachowiec zabiegi rechabilitacji bezbolesne ja nazywam go CUDOTWÓRCĄ żeby nie on skończyłbym na stole operacyjnym i pewnie na rencie, dzięki Panu Andrzejowi normalnie pracuje.Pan Andzrej zmienił gabinet jest na ul.Libelta nie na ul.Gdańskiej

lekarz Justyna Chmielińska

ul. Jacka Woszczerowicza 8
40-749 Katowice

Oby jak najwięcej takich lekarzy !!! Jest opiekuńcza , świetnie diagnozuje i leczy ! Polecam leczenie u Pani Chmielinskiej w każdym przypadku Jej specjalizacji !
Opinia dodana przez: Janina

Małgorzata Kaczmarek

Laryngolog, Rehabilitant

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

lekarz Ewa Jóźwiak

Roosevelta 66
Gniezno

Kompetentna, przemiła i ciepła Pani doktor. Serdeczne dla niej podziękowania za to co robi dla pacjentów. Proszę o więcej takich lekarzy!!!

Małgorzata Gołembiewska

Neurolog, Rehabilitant

Poznań

Prawdziwy specjalista w swojej branży, który potrafi podejść do pacjenta kompleksowo.