lekarz Robert Małolepszy

1,6
1,5
1,8
1,5

Serdecznie nie polecam tego Pana ponieważ nie słucha co się do niego mówi. Podczas badania USG szuka w tym miejscu gdzie powinien i sukcesywnie je omija. Po czym mówi żeby pacjent "przyzwyczaił" schorzenie lub je "polubił". Po czym proponuje zrobienie specjalistycznego badania typu Rezonans Magnetyczny tak dla swojego spokoju prywatnie i odpłatnie w cenie 550 zł. Nie rozumie co takimi osobami jak Pan doktor Małolepszy kieruje. Po co te nasze składki jak i tak nic nie chcą Nam pomagać!!!!! KPINA!!!!!!!!!!

Jestem szczerze zszokowana komentarzami. Leczylam sie u Pana Malolepszego, korzystajac z wizyt w ramach NFZ, zawsze byl mily i szczegolowo odpowiadal na wszystkie zadawane pytania. Po naswietleniu mojego przypadku przez Pania z Recepcji z checia przyjal mnie bez wczesniejszego zapisu, mimo, ze mial bardzo duzo pacjentow. Uratowal moj lokiec po zle postawionej diagnozie na pogotowiu ratunkowym, w czasie wizyty skierowal mnie na zdjecie RTG- bezplatne. Owszem przy kolejnej wizycie odmowil lekow przeciwbolowych i powiedzial, ze bede jeszcze przez jakis czas miala dolegliwosci bolowe, wiec musze odstawic leki , poniewaz latwo uzalezniaja, w czym mial absolutna racje. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam tego lekarza.

Jeżeli ktoś waha się czy iść właśnie do tego ortopedy o ja zdecydowanie odradzam. Zła postawiona diagnoza. Chciał mnie wysłać na operacje ze złamaną ręką po tym jak już 2 tygodnie chodziłem w gipsie,całe szczęście że skonsultowałem się z bardziej kompetentnym chirurgiem i obyło się bez zabiegu. Szczerze odradzam

Mam bardzo dobre zdanie o Panu Małolepszym. W lipcu 2012 roku trafiłam do gabinetu z bolącą stopą(hallux). Pan doktor stwierdził, że jedynym wyjściem jest operacja. Nie zwlekałam, zapisałam się na zabieg w Szpitalu na Zawodziu. Zabieg miałam we wrześniu. Na wyciągnięciu szwów i drutów byłam oczywiście u dr Małolepszego. Bardzo merytorycznie i zasadniczo ze mną rozmawiał. Nic nie bolało, mimo że bardzo się bałam.Polecam tego lekarza. JWK.

wczoraj mialam wypadek w szkole strasznie chrupnelo mi w kostce zabrano mnie na zawodzie do szpitala. Gdy weszlam do gabinetu "lekarz" byl strasznie niemiły powiedzial ze po takie rzeczy nie wzywa sie pogotowia, ze nic mi nie jest ze mam tylko cos tam zerwane i ze mam smarowac altacetem i owinac bandażem. Dzisiaj rano jak zobaczylam swoja kostke to sie przeraziłam, byla cala spuchnieta a na dodatek po poludniu zrobila sie na około sina jutro ide do innego chirurga bo czuje ze to nie jest takie "nic"

Kawał prymitywnego chama!Zamiast diagnozy obraża pacjenta i odsyła do lekarza rodzinnego!Niespełniony bufon o zachwianej osobowości-ktoś powinien zweryfikować stan jego psychiki(nie wspomnę o kwalifikacjach zawodowych!)Oburzona pacjentka

Zdecydowanie odradzam.Poszłam z bólem i opuchnietym palcem lewej dłoni. Dowiedziałam się, że miałam złamany palec, nic nie da się zrobić i muszę przyzwyczaic się do bólu. Zresztą taką samą "pomoc" uzyskał wcześniej mój syn, który poszedł do pana doktora z uszkodzonym kolanem. Poza tym pan doktor nie grzeszy kulturą osobistą zarówno jako lekarz jak i kierownik przychodni. Przykro to mówić ale jest po prostu chamski.

Wizyta trwała niecałe 10 minut celem tego lekarza nie jest wyleczenie pacjeta tylko zrobienie z niego totalnego idioty szkoda czasu i nerwów

Trudno tego pana nazwać lekarzem.Nadęty bufon,pozer,zero kompetencji i podejścia do pacjenta.Potraktował mnie jak intruza co zawraca mu tylko niepotrzebnie głowę.Nie trafiona diagnoza ,stopa jak mnie bolała tak boli a jego leczenie polegało tylko na przepisaniu ,,cud,, zastrzyku podanego podskórnie w stopę.Nie polecam tego,,lekarza,,nikomu i radzę omijać go szerokim łukiem.Bardzo żałosny ,,człowieczek,,

doktor niemiły, opryskliwy, pozwolił sobie na głupi komentarz w moja stronę "nie ma Pani 3 lat..." co od razu mnie do niego zraziło. na 1 rzut oka miły ale pozory mylą... nie powiedział nic o dolegliwości.. zrobił usg, wypisał lek i do domu. zdecydowanie nie polecam