lekarz Robert Małolepszy

1,6
1,5
1,8
1,5

Niekompetentny, nieuprzejmy, potraktowal moja 80-letnia mame w sposob skandaliczny. Po wizycie trzeba bylo jechac prywatnie do ortopedy zeby odczytal poprawnie przeswietlenie. Zdecydowanie szkoda czasu i nerwow ! Skandal dla calej sluzby zdrowia.

Nie rozumiem poprzednich opinii. Wiem że na takich forach wypowiadają się raczej frustraci, których wizyta u samego Pana Boga nie byłaby satysfakcjonująca. Trafiłam do lekarza Małolepszego po wypadku na nartach. Początkowo byłam rozczarowana służbą zdrowia i opiniami o dr Małolepszym. Cóż. Jednak musiałam szybko znaleźć jakiegoś chirurga ortopede, gdyż na pogotowiu założyli mi tymczasowy gips, nie dali L4 i wygonili do domu. Najszybszą opcją był dr Małolepszy. Jestem jednak bardzo pozytywnie zaskoczona. Po tych opiniach spodziewałam się niekompetentnego i nieludzkiego typa. Myślałam by iść na pierwszą poradę i potem dostać się do innego w kolejkę. Pan dr poświęcił mi prawie godzinę czasu, pomimo że miał pełną poczekalnię. Nieprawdą więc jest że nie poświęca odpowiedniej ilości czasu pacjentowi i zdecydowanie stawiam 5.
Nieprawdą jest również że nie zleca żadnych badań: na pierwszej wizycie miałam od razu zrobione USG. Na kolejnej dostałam kierowanie na Rezonans Magnetyczny, oraz wniosek na zniżkę na stabilizator. Recepty również dostaje z literką r nie z x (na refundację). Czy spełnia moje oczekiwania? Trudno mi powiedzieć jednoznacznie. Jest mi lepiej, ale do zdrowia jeszcze bardzo daleko. Ale co zrobiłby inny? Na razie jego kompetencje nie budzą moich wątpliwości, a jestem bardzo na to wyczulona po przeczytaniu opinii o dr Małolepszym. Moja ocena jest więc wysoka.

debil,i prostak.odradzam wizyt,szkoda czasu i nerwów

debil,i prostak.odradzam wizyt,szkoda czasu i nerwów

Niesmak. Zażenowanie. Mam nadzieję, że jeżeli nie pomaga, to przynajmniej nie szkodzi. Tłumaczenie choroby: "Coś koliduje z czymś" Tłumaczenie sposobu leczenia: "Po co pani przyszła? Za kilka lat wstawi sobie pani endoprotezę"

Tłumaczenie choroby: "Coś koliduje z czymś"

Moja wizyta u tego Pana to porażka. Nic nie wiem. Chyba potraktował mnie jak symulanta. A mnie od kilku tygodni bolą kolana podczas zginania, wchodzenia po schodach, wstawania z krzesła."Zginają się, nie ma sztywności"-więc jest OK. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Małolepszy od ludzi bez wykształcenia medycznego, główne zalecenie "uważać na siebie". Na dokładne, specjalistyczne badanie nie ma co liczyć. Zwykły kierownik przychodni pełniący funkcje lekarza. Cała przychodnia funkcjonuje bazując na niezbędnym minimum: papier, drukarka, długopis. Po wizycie u tego Pana przyczynę dolegliwości musiałem diagnozować prywatnie u innego lekarza. Ocena podobnie jak koszt 0, szkoda czasu.

Niekompetentny, nieuprzejmy, nie mający czasu dla pacjenta. Stawia diagnozy bez badania, strata czasu, poszukajcie sobie innego lekarza.

sprawa miała miejsce kilka lat temu w szpitalu Mickiewicza kilka wizyt spuszczanie wody z krwią z kolana ok 5 razy diagnoza może to pękniecie łękotki ale nie ma sensu nic z tym robić może za kilka lat

Nie ma czasu dla pacjenta, nie sprawia wrażenia kompetentnego- strata czasu!

Nie ma czasu dla pacjenta, nie sprawia wrażenia kompetentnego- strata czasu!

Pierwsza wizyta ok, druga to prawie wyrzucenie za drzwi! Jeszcze nie zdążyłam wyjść a już 2 pacjentów lekarz przyjął. W pracy mam osobę która musiała zostać ponownie łamana po tym lekarzu, żałuję, że nie wiedziałam o tym wcześniej!!!