lekarz Robert Małolepszy

1,6
1,5
1,8
1,5

skandal tam się dostać takiego buraka chama w dzisiejszych czasach nie widziałam nikomu o zdrowym umyśle nie polecam tam iść leczył mnie dwa tygodnie jak tylko odezwałam się o zwolnienie bo cały czas boli mnie noga zostałam wyśmiana i mało tego bez żadnych leków dostałam skierowanie na rehabilitacje którą mam na grudnia 9 miesięcy mam czekać a ten cham nie dał żadnych leków powinien leczyć zwierzęta a nie ludzi

Gość ewidentnie pomylił zawód. Złamałem obojczyk i nie chciał wysłać mnie na prześwietlenie, bo twierdził, że wszystko dobrze się zrosło. Ale wolałem się upewnić i musiałem za RTG sam zapłacić i okazało się, że się kompletnie źle zrosło. Chciał zrobić ze mnie kaleke. Do zamiatani ulic się gość nie nadaje!

poszłam do pana Małolepszego z bólami kręgosłupa utrudniającymi normalne funkcjonowanie, ten jednak w ogóle mnie nie zbadał ani nie zlecił prześwietlenia. wypisał receptę na leki przeciwbólowe i kazał zmienić pracę!!! to samo spotkało mojego męża. nie mógł doprosić się o skierowanie na rtg chociaż przepsiwyane leki nie dawały ulgi. Ponieważ przychodnia ORTOTRAUMA rentegena nie posiada to chociaz pan M. przyznaje ze sa wskazania do wykonania badania to jednak wysyła na RTG prywatnie!!! pan małolepszy chetnie robi tylko usg bo za to dostaje dodatkowe punkty od NFZ. tylko, że do kręgosłupa potrzebny rtg albo tk. totalny brak kompetencji i czysta bezczelność. na szczęście trafiliśmy do dr Bociańskiego. ja mam stwierdzoną dyskopatię i zwyrodnienia kręgosłupa oraz zaleconą fizykoterapię dzięki, której mogę normalnie żyć. pan Małolepszy to skandal i tragedia opłacana z naszych składek.

Tragedia... Po kolejnej wizycie u pana Małolepszego powiedział że jego też boli i co ma zrobić? Główne metody leczenia: blokada, blokada, blokada... Brak jakichkolwiek informacji odnośnie leczenia schorzenia. Może sprawdziłby się jako pielęgniarz.

Główne metody leczenia: blokada, blokada, blokada...
Brak jakichkolwiek informacji odnośnie leczenia schorzenia.
Może sprawdziłby się jako pielęgniarz.

zdecydowane NIE mówię temu Panu. To typ lekarza, któremu nie zależy na pacjentach. Uprzejmy możliwe, że jest na prywatnych wizytach.

Lekarz? który nie powinnien być lekarzem a tym bardziej kierownikiem przychodni, ponieważ wszystkie opinie są zdecydowanie na nie!!!

Nie polecam! Dopiero po kilku wizytach skierował mnie na badania i to właściwie po mojej namowie.

Lekarz,ktory kompleksowo zajął się stanem zdrowia mojego dziecka,i wyslał na dodatkowe badania.Uprzejmy i kompetentny.Polecam

NIKOMU NIE POLECAM, wręcz ostrzegam - omijajcie tego "lekarza" szerokim łukiem ! Byłam u niego 2 razy (drugi raz przez niefortunny przypadek) i przekonałam się, że ten gość nie umie i NIE CHCE leczyć :(. Nie mam pojęcia, po co on tam siedzi i jakim cudem jest kierownikiem tej przychodni. NIEPOROZUMIENIE ! Jest opryskliwy, chamski i potrafi być brutalny ... oj potrafi!!! Uważajcie na niego.

niekompetentny - to przede wszystkim. ale słowo nieuprzejmy jest niewystarczające na określenie tego lekarza. jest wręcz opryskliwy. jestem zniesmaczona po wizycie u tego lekarza.