Konsultuje ambulatoryjnie pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz kwalifikuje do operacji, które wykonuje. Szczególną uwagę poświęca schorzeniom ręki i stopy, urazom narządu ruchu oraz leczeniu wczesnych zmian zwyrodnieniowych. Wykonuje również USG stawów biodrowych niemowląt. Nieustannie poszerza i uaktualnia informacje z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zarówno w lecznictwie otwartym jak i szpitalnym postępuje zgodnie z aktualną i sprawdzoną wiedzą.

Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Otrzymałam wszelkie wyjaśnienia, co do mojego problemu. Polecam :)

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY, SPEŁNIŁA MOJE OCZEKIWANIA I MOGĘ SIĘ UWAŻAĆ ZA STAŁĄ PACJENTKĘ PANA DOKTORA. LEKARZ PREZENTUJE BARDZO WYSOKĄ KULTURĘ OSOBISTĄ I PRZEDE WSZYSTKIM ZNA SIĘ NA RZECZY CO ŚWIADCZY O JEGO PROFESJONALIŹMIE- POLECAM I POZDRAWIAM.

Dr Roman Lech jest człowiekiem niezwykle uprzejmym. W gabinecie stwarza bezstresową i przyjazna pacjentowi atmosferę. Polecam!!!

Jestem zachwycona wizytą, ponieważ pan doktor bardzo mi pomógł i pokierował co dalej mam robić z moim kręgosłupem, skierował na rehabilitację a leki już działają. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Chodzę do doktora od roku. Wizyty w poradni ortopedycznej były bardzo pomocne. Dr jest uprzejmy i kulturalny. Postawił trafną diagnozę, którą potwierdził zabieg. Zoperował mnie perfekcyjnie. Po zabiegu nie ma już śladu. Dziękuję !!!

W przeciwieństwie do innych lekarzy doktor potraktował mnie jak normalnego pacjenta, któremu trzeba pomóc. Inni jak zobaczyli ile mam lat uznali, że kręgosłup musi boleć (50 lat). Dzięki dobrze dobranej fizjoterapii i zaleceniom dr nareszcie czuję się dobrze - lekarz z klasą.

Punktualny i bardzo dokładny lekarz. Duża empatia, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo polecam.

Pan dr Roman Lech jest dla mnie przykładem lekarza, który widzi w pacjencie człowieka, a nie bezosobowy przypadek. Wykazał zrozumienie dla mojej negatywnej reakcji na gips i zalecił mi inną formę usztywnienia ręki - ortezę, dzięki czemu leczenie było skuteczne, komfortowe i umożliwiało mi prawie normalną pracę. Jestem mu za to wdzięczny.

Bardzo uprzejmy i sympatyczny oraz doświadczony lekarz. Znający się na rzeczy i na pracy, którą wykonuje. Pewny swojej diagnozy oraz zawodu. Według mnie jeden z najlepszych chirurgów w obrębie Wrocławia. Poza tym mam bardzo dobre wspomnienia z Centrum MEDIX - to bardzo miłe miejsce, które naprawdę może rozwiązać problemy zdrowotne. Z poważaniem - Anna :)

Dr Lech to bardzo dobry specjalista...trafiłam do niego po 4 latach chodzenia od lekarza do lekarza. Jak już weszłam do gabinetu absolutnie nie czułam się jak na "taśmie w supermarkecie". Co więcej wszystko wytłumaczył mi w bardzo prosty i przyswajalny dla normalnego człowieka sposób. Poza dobrym specjalistą jest przemiłym człowiekiem, który wita z uśmiechem na twarzy :) Polecam wszystkim tym, którym inni lekarze nie potrafili pomóc.