Rtg Bydgoszcz

Przychodnia na Szwederowie Spółka z o. o.
ulica M. Konopnickiej 26
85-124 Bydgoszcz

To wspaniały człowiek i super lekarz prowadził dwie moje ciąże i dzięki niemu moje dzieci są całe i zdrowe:)Serdecznie polecam mam ogromne zaufanie do Pana dr Domaradzkiego był przy porodach i uratował mnie od cesarki dzięki wielkie Panie Doktorze!!!

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

RTG, Radioterapeuta

Gordona 2
85-796 Bydgoszcz

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz
- byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz

Opinia dodana przez: barbara b1065 barbara.b1965

NZOZ "Dental-Med"
Adama Grzymały-Siedleckiego 26
85-868 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz ,specjalista ,wręcz trzeba mu ufać ponieważ wie o czym mówi ....
Mimo swoich umiejętności ,zdolności i doświadczenia ,miły,sympatyczny i pokorny jako człowiek...stwierdzam to całą odpowiedzialnością i poleca wszystkim Paniom .

ulica Ogrody 25/125
85-868 Bydgoszcz

Tytuł lekarz ginekolog to w tym przypadku ogromna pomyłka ten Pan w moim przypadku słowo Pan to z mojej strony dobre wychowanie nie zniżę się nigdy do poziomu tego człowieka ,który pomylił zawody dzięki takim ludziom kobiety tracą lub rodzą kalekie dzieci reszty możecie się panie domyślać same OMIJAJCIE TEGO PANA SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Opinia dodana przez: myślę ,że nie ważne ...

Zaruskiego 3/43
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz,trafiłam do niego w szpitalu i nie zamieniłabym do na nikogo innego,przeprowadził mi operacje w szpitalu onkologicznym. Cudowny,cierpliwy i bardzo opiekuńczy lekarz,godny polecenia.

Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz